لیست کنسرت های آبان استانبول با اخبار و زمان برگزاری

لیست کنسرت های آبان استانبول

در این مقاله تصمیم گرفتیم اطلاعات مهمی را درباره کنسرت های آبان استانبول برای شما آورده ایم. همراه استانبول کنسرت باشید.

همانطور که می دانید کنسرت های استانبول ترکیه در آبان ماه با توجه به اتفاقاتی که در ایران رخ داده تغییراتی داشته است تا جایی که حتی بسیاری از کنسرت های کنسل شده اند.

اخبار کنسرت های آبان استانبول

کنسرت های آبان ماه در استانبول ترکیه با توجه به اتفاقاتی که در ایران رخ داده، تغییرات بسیاری داشته اند. کنسرت امیر تتلو به دلیل همین مسائل کنسل شد. این کنسرت مهم ترین کنسرتی بود که در اواخر ماه قبل در حال انجام شدن بود ولی فقط دو روز باقیمانده به برگزاری زمان کنسرت، این رویداد کنسل شد. اما در ادامه کنسلی کنسرت ها محدود به کنسرت امیر تتلو نشد و بیشتر رویدادهای ایرانی این شهر کنسل شد.

برنامه های کشتی تفریحی آبان 1401

همچون کنسرت ها، تمام رویدادهای کشتی تفریحی ترکیه نیز برای ایرانی ها کنسل شده است. البته رویدادهایی به صورت اختصاصی برگزار می شوند که البته خواننده معروفی در آنها اجرا نمی کند. از همین رو پیشنهاد می کنیم فریب کلاهبردارها را نخورده و هرگز بلیط کنسرت های خواننده های معروف برای این ماه خریداری نکنید.

برگشت بلیط های رزرو شده آبان ماه چگونه است؟

بیشتر برگشت بلیط ها مرتبط با کنسرت تتلو است. طبق گفته برنامه گزار او، هزینه بلیط ها بزودی به حساب کسانی که برای این رویداد بلیط تهیه کرده بودند برگشت داده خواهد شد. البته نگرانی های بسیاری در مورد بازگشت مبلغ کسانی که بلیط تهیه کرده اند وجود دارد!

کنسرت های خارجی آبان استانبول

برخلاف کنسرت های آبان استانبول که ایرانی هستند، کنسرت های خارجی همگی در زمان اعلام شده برگزار خواهند شد. از همین رو برای تهیه بلیط رویدادهای خارجی به سادگی می توانید از روش های قبلی اقدام به رزرو و خرید بلیط کنید. شما می توانید لیست کنسرت ها را از پشتیبان سایت دریافت کنید. همچنین اکانت اینستاگرام ما را برای پیگیری رویدادها و تاریخ بلیط و … دنبال کنید.

طبق بررسی که داشتیم، به طور کلی رویدادهای این ماه نسبت به ماه گذشته تقریبا 40% کاهش داشته اند. کنسرت ها در سبک های مختلف همچنان در حال برگزاری هستند.

سوالات متداول

  1. کنسرت های آبان استانبول برای ایرانی ها کنسل شده اند؟

    بله، بیشتر کنسرت های ایرانی در استانبول به دلیل اتفاقات ایران کنسل شده اند.

  2. کنسرت های خارجی در استانبول برای آبان برگزار می شوند؟

    بله، کنسرت های خارجی طبق برنامه قبلی برگزار می شوند.

4/5 - (3 امتیاز)

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه کنسرت هاخرید بلیطپشتیبانی اینستاگرام