راهنمای رزرو کلاب در استانبول با تخفیف های ویژه استانبول کنسرت

راهنمای رزرو کلاب در استانبول با تخفیف های ویژه استانبول کنسرت

راهنمای رزرو کلاب در استانبول با تخفیف های ویژه استانبول کنسرت


رزرو کلاب در استانبول یکی از موضوعات مهم در مورد کلاب های ترکیه است که افراد زیادی به دنبال آن هستند. اگر شما نیز یکی از همین افراد هستید تا پایان همراه استانبول کنسرت باشید.

معروف ترین کلاب های استانبول کدامند؟

امکان رزرو کدام کلاب ها در استانبول کنسرت شدنی است؟

در این قسمت می خواهیم بهترین کلاب های ایرانی در استانبول را نام ببریم و برایتان از قیمت کلاب های استانبول، ورودی کلاب های استانبول و از رزرو کلاب رینا استانبول بگوییم و شما را با آن ها آشنا کنیم. در قسمت زیر پنج کلاب را نام بردیم که معروف ترین کلاب ها هستند.

رزرو کلاب بابل

این کلاب در بین سال های 2001 تا 2007 میلادی جوایز مختلفی دریافت کرده است و محل برگزاری موسیقی بوده است. گروه های معروف موسیقی و هنرمندان ترکیه ای در این کلوب برنامه اجرا می کنند. در آخر هفته در کلاب بابل گروه های محلی اجرا دارند و البته در کلاب بابیلون حداقل ماهی یک بار برنامه ویژه توسط دی جی اجرا می شود. باید گفت که کلاب بابیلون به عنوان بهترین محل کنسرت شناخته شده است. برای افرادی که هیجان دوست دارند و علاقه مند به کنسرت هستند این کلاب پیشنهاد می شود. از هزینه کلاب بابل استانبول نمی توان چیزی گفت.

رزرو کلاب رینا

کلاب ریانا برگرفته از اسم یک ختر زیبا است. بهترین انتخاب برای افرادی که عاشق هیجان و مهمانی های هیجان انگیز هستند یکی از کلاب های است که می تواند بهترین گزینه برای تفریحات شبانه باشد. کلاب ریانا بسیار کلاب شیکی است. این کلاب همیشه شلوغ است و گردشگر و توریست های زیادی در آنجا می آیند برای همین کسانی که می خواهند لحظه های خوشی را داشته باشند حتما از قبل جا رزرو می کنند. اما جالبی این کلاب اینجا است که تا صبح ادامه دارد، درست است که در استانبول کلاب های زیادی وجود دارد اما کلاب ریانا یکی از مدرن ترین کلاب ها است که گنجایش حدود 2500 نفر را در خود دارد.

رزرو کلاب آنجلیکا

کلاب آنجلیکا یکی از کلاب های پر طرفدار است که طرفداران اصلی او افراد محلی استانبول هستند. چیزی که این کلاب را جذاب کرده است فضا و چشم انداز او می باشد که به جرعت می توان گفت که همیشه می تواند جز انتخاب های مردم محلی استانبول در تابستان باشد، منوی این کلاب بسیار متنوع است. شاید برایتان جالب باشد که بازسازی این کلاب توسط محمود آنلر انجام شده است.

رزرو کلاب الکساندرا

یکی از تفریحات شبانه کلاب الکساندرا است. این کلاب در محله آبشاربزرگ قرار گرفته است. او یاد آور قصر عثمانی می باشد و البته باید گفت جدا از شما علاقه مندان اهل تفریح وخوش گذرانی باید غذا های لذیذ آنجارا امتحان کنید. به جرعت می توان گفت که یکی از بهترین و مزه دار ترین کوکتل های زندگیتان را می توانید با همراه موسیقی زنده در آخر هفته تجربه کنید.

رزرو کلاب کلین

و اما آخرین کلابی که می خواهیم معرفی کنیم کلاب کلین است. این کلاب در میدان تکسیم قرار دارد. اگر شما سفری به استانبول و میدان تکسیم داشته باشید خیلی راحت و زود می توانید این کلاب را پیدا کنید. در ساعت 11 شب به بعد در روز های جمعه و شنبه شب ها کلاب کلین موزیک های بسیار زیاد با خواننده هایی از کشور های مختلف به خصوص ایران اجرا دارند.

رزرو کلاب استانبول چگونه ممکن می شود؟

شما می توانید برای رزرو به آژانس ها هم بروید و کلوب مورد نظرتان را بستگی به تحقیقی که کردید راجب کلوب ها انتخاب کنید. پیشنهاد ما برای شما کلوب بابل است زیرا در آنجا کنسرت هم اجرا می کنند و به عنوان بهترین مکان برای اجرای کنسرت شناخته شده است و شما می توانید با ورود به آنجا و از انتخاب یه همچین کلابی لذت ببرید.

بهترین سایت رزرو کلاب استانبول

استانبول کنسرت معروف ترین سایت رزرو کلاب استانبول می باشد. شما در استانبول کنسرت می توایند خیلی ساده و تنها با پیام دادن به تیم پشتیبانی سایت برای رزرو کلاب های خود اقدام کنید.

هزینه رزرو کلاب استانبول چقدر است؟

هزینه رزرو کلاب استانبول چقدر است؟

هزینه رزرو کلاب های استانبول متفاوت است. آن ها مقداری از پول را قبل از ورود افراد می گیرند تا مطمئن بشن که شما قطعا تشریف می برید تا برای تان جا کنار بگذارند. برای رزرو کلاب باید از قبل هماهنگ کنید به دلیل اینکه یکسری از کلاب ها خیلی شلوغ هستند درست است که جای زیادی دارند اما چه مناسبت باشد و چه نباشد شلوغ است و باید از قبل رزرو کنید.

ایرانیان چگونه می توانند برای رزرو اقدام کنند؟

ایرانی هایی که در ایران هستند هر وقت که بلیط هتل و هواپیما را گرفتند می توانند در سایت کلاب استانبول را هم رزرو کنند. شما می توانید در گوگل سرچ کنید مثلا سایت کلاب الکساندرا و از طریق سایت رزرو کنید یا اینکه به آژانس ها بروید و کلوب مورد نطر خودتان را رزرو کنید.

از چه زمانی باید برای رزرو کلاب استانبول اقدام کنیم؟

بهترین زمان برای رزرو کلاب چه موقعی است؟

اگر در استانبول زندگی می کنید هر وقت که مراسم یا خواننده مورد نظرتان در کلاب ها بودند چند روز قبل ولی اگر در ایران زندگی می کنید و می خواهید به استانبول سفر کنید اول بلیط و محل اقامتتان را رزرو کنید بعد کلابی که می خواهید بروید. آن هم فرقی نمی کند هر وقت که خواننده مورد علاقه تان قرار بود در کلاب بیاد یا مثلا آخر هفته ها دی جی برنامه داشت باید از قبل رزرو کنید.

عکس کلاب های استانبول را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس کلاب ها در گوگل است. شما می توانید با سرچ کردن در گوگل عکس آن ها را مشاهده کنید و هر کلابی که مد نظرتان بود تحقیق کنید و رزرو کنید. عکس ها را تماشا کنید ولذت ببرید البته بعضی از کلاب ها هستند که در فضای مجازی فعال هستند. می توانید با سرچ در اکسپلور اینستا گرامتان پیج آن ها را پیدا کنید و دنبال کنید. عکس های کلاب ها را هم می توانید در صفحه اینستا گرامشان تماشا کنید. کلاب مورد نظرتان را زیر نظر داشته باشید و جا رزرو کنید و بروید.

آیا هزینه رزرو همه کلاب های استانبول با یکدیگر یکسان است؟

آیا هزینه رزرو همه کلاب ها یکسان است؟

جواب این سوال می شود خیر! چون کلاب ها متفاوت هستند. البته بستگی به جا و مکان و فضا ها، هزینه رزرو کلاب ها متفاوت است. شما هر وقت قصد رفتن به کلاب را داشتین از قبل باید رزرو کنید. چون خیلی از کلاب ها با اینکه جای زیادی دارند اما شلوغ می شود. به طور دقیق و واضح نمی توان گفت که هزینه رزرو هر کدام از کلوب ها چقدر می باشد.

گران ترین کلاب ها در ترکیه

در این قسمت می خواهیم از گران ترین کلاب های استانبول بگوییم. کلاب Ulus29 در نزدیکی تنگه بسفر است. یک کلاب عالی است و یکی از مجموعه هایی است که دارای فضای لوکس وچند رستوران و بار است. برای ورود به آنجا باید نفری 900 لیر پرداخت کنید. رستوران کلاب تا 11 شب تعطیل می شود و ساز و آواز و… از ساعت 11:30 شروع میشه تا ساعت 4 صبح ادامه دارد. کلاب Sortie از آن دسته از کلاب هایی است که افراد معروف در آنجا می روند و به دلیل ورود اشخاص معروف Sorti بر سر زبان افتاده است. هزینه کلاب به صورت عادی برای دونفر 430 لیر است.

ارزان ترین کلاب ها در ترکیه

در این قسمت می خواهیم دیسکو ارزان در استانبول را نام ببریم. کلاب بابل استانبول یکی از معروف ترین کلاب های است که جایزه کسب کرده. ظرفیت این کلاب 750 نفر است که 300 نفر آن نشسته و 450 نفر آن در حال رقص می باشد. کلاب 360 استانبول، یکی از کلاب هایی است که در خیابان استقلال به سبک روف گاردن ساخته شده است. کلاب 360 استانبول نزدیک میدان تکسیم بوده است. یکی دیگر از کلاب های که در میدان تکسیم وجود دارد و جمعه و شنبه ها از ساعت 11 شب تا 4 صبح از مهمانانش پذیرایی می کند.

سوالات متداول

هزینه ورودی رزرو کلاب رینا استانبول چقدر است؟

این کلاب که بر گرفته از اسم یک دختر است حدود 2500 تا ظرفیت دارد و جزو بهترین کلاب ها شناخته شده است. جالب است بدانید که در این کلاب شما نمی توانید با لباس راحتی و تیشرت و شلوار بیایید حتما باید لباس مجلسی کت و شلوار داشته باشین. شما هر لحظه که اراده کنید نمی توانید وارد این کلوب شوید زیرا به دلیل محبوبیت بسیارش خیلی شلوغ است. این کلاب از شب تا صبح ادامه دارد.

بهترین کلاب های استانبول برای رزرو کردن را نام ببرید؟

کلاب رینا یکی از بهترین کلاب ها است که 2500 تا ظرفیت دارد، کلاب بابل که دریافت به جایزه بهترین محل برگزاری کنسرت شده است. کلاب آنجلیکا که آن هم کلوبی است که افراد بومی در آنجا می روند. کلاب الکساندا او به دلیل فضای زیبایی که دارد و در کنار آبشار است او را خاص کرده است. کلاب کلین در روز های جمعه و شنبه شب خواننده های زیاد ایرانی دعوت هستن و می خوانند.

بهترین سایت رزرو کلاب استانبول کدام است؟

استانبول کنسرت بهترین سایت برای رزرو کلاب می باشد.

5/5 - (1 امتیاز)

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خانه کنسرت هاخرید بلیطپشتیبانی اینستاگرام