رزرو کشتی سوداتور استانبول + بررسی کنسرت ها قیمت ها در این کشتری تفریحی

کشتی سوداتور

کشتی سوداتور


سوداتور مجلل ترین و منحصر به فرد ترین کشتی بسفر در استانبول است. این کشتی به عنوان بزرگ ترین و محبوب ترین فلای بریج، برنامه های بی نظیر و خدمات با کیفیت بالا را به مهمانان گرانقدر خود ارائه می دهد. اگر شما نیز جزء دسته افرادی هستید که علاقمند به سفر در تکنه بسفر ترکیه می باشید، کشتی سوداتور یکی از بهترین انتخاب های شما می باشد و شما می توانید یکی از بهترین سفر های خود را در این کشتی تجربه کنید. با استانبول کنسرت در این مقاله همراه باشید تا در کنار یک دیگر به این کشتی و اطلاعات کامل در مورد برنامه ها و مزیت های استفاده از آن را به شما عزیزان ارائه دهیم.

برنامه های کشتی سوداتور چیست؟

کشتی سوداتور چیست؟

همان طور که اشاره کردیم کشتی سوداتور یکی از بهترین و مجلل ترین و هم چنین ناگفته نماند که یکی از منحصر به فرد ترین کشتی بسفر در استانبول است که تا به امروز در زمینه های مربوط به کار خودش بسیار فعالیت های چشم گیر و موفقیت آمیزی داشته است. کارکنان این کشتی به عنوان افرادی که در بزرگ‌ ترین و محبوب‌ ترین سفر دریایی شما را همراهی می کنند، برنامه‌ های بی‌ رقیب و خدمات با کیفیت بالا را به شما مهمانان عزیزمان ارائه می‌ دهند تا شما بتوانید تعطیلات خود را در یکی از محبوب ترین کشتی های ترکیه بگذرانید. کشتی سوداتور قادر است در سه طبقه مجزا مانند سالن کوکتل برای 875 مهمان، سالن غذاخوری برای 500 مهمان خدمات ارائه دهد که به خودی خود نسبت به بسیاری از کشتی های دیگر جا داری بیشتر و بهتری دارد و می تواند میزبان بسیاری از افراد باشد. با طراحی داخلی جادار و مجلل، سقف سخت جمع شونده و با بهتری متریال ها می توانید تنگه بسفر باشکوه را با روشی منحصر به فرد و چشمگیر کشف کنید و با جدیدترین سیستم موسیقی، خدمه حرفه ای و دوستانه آن می توانید خدمات با کیفیت را در کنار هم تجربه کنید.

در این کشتی هم چنین کنسرت های بسیاری نیز برگزار می شود که انواع خواننده های ایرانی و یا غیر ایرانی و حتی کنسرت خواننده های خارجی در ترکیه در این کشتی حضور دارند و برای شما لحظات به یاد ماندنی ای را رقم می زنند. برنامه های تفریحی کشتی سوداتور در کنار جاذبه های دیدنی در کنار تنگه آنقدر جذاب است که تقریبا هر فردی را به خود جذب می کند.

قیمت بلیت کشتی سوداتور چقدر است؟

قطعا برای افرادی که قصد دارند با کشتی سوداتور تعطیلات خود را بگذرانند، مهم ترین موضوعی که می تواند بر روی آن ها تاثیر بگذار و باعث شوند که آن ها تصمیمی جدی در این زمینه بگیرند یا خیر، این است که قیمت بلیت کشتی سوداتور چه اندازه می باشد و این که آیا می توان این هزینه را ارائه داد یا خیر. برای این که خیال شما را راحت کنیم به شما توصیه می شود که چمدان های خود را ببندید زیرا قیمت بلیط کشتی سوداتور بسیار عالی می باشد و شما می توانید در یکی از مجلل ترین کشتی های تنگه بسفر تعطیلات خود را بگذرانید. شروع قیمت این کشتی از 40 دلار می باشد. یعنی شما می توانید با قیمتی بسیار پایین وارد این کشتی شده و از امکانات بی نظیر آن لذت ببرید.

خرید بلیت این کشتی چگونه ممکن می شود؟

حال که تا به این قسمت با کشتی تفریحی سوداتور آشنا شدید و متوجه شدید که به صورت کلی در این کشتی چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است، سوالای که برای شما به وجود می آید این است که چگونه خرید بلیت این کشتی ممکن می باشد؟ برای این که اقدام به خریداری کردن بلیت این کشتی کنید، بهترین روش این است که از سایت های معتبر در این زمینه استفاده کنید. به این صورت که از افرادی که در این زمینه بیشترین اطلاعات را دارند کمک گرفته و سپس برای خرید این بلیت ها از طریق حساب های بین المللی و یا حساب های داخلی استفاده می کنید. سعی کنید خرید بلیط کشتی سوداتور را طوری با بلیت رفت خود به ترکیه هماهنگ کنید که در ساعت مقرر برسید. به دلیل این که معمولا پرواز ها دارای تاخیر می باشد، سعی کنید یک روز قبل از حرکت کشتی به کشور ترکیه برسید.

تور تفریحی کشتی سوداتور چگونه است؟

تور تفریحی کشتی سوداتور چگونه است؟

اگر شما نیز قصد دارید برنامه ای برای سفر با کشتی تفریحی سوداتور بچینید اما نمی دانید که تور های تفریحی با این کشتی چه برنامه هایی در بر دارد، در این قسمت به شما عزیزان توضیح می دهیم. این تور کشتی سوداتور که بسیار نیز جذاب است در چند شب و چند روز برگزار می شود و در آن شما شاهد انواع کنسرت ها، انواع برنامه های تفریحی مانند مسابقه ها، انواع ورزش ها مانند دارت یا بولینگ و بیلیارد و یا انواع بازدید ها از شهر های مختلف دارد. این کشتی در شهر های مختلف ایست دارد و این اجازه را به افراد می دهد که به دیدن از آن شهر بپردازند. جاذبه های گردشگری شهر هایی که این کشتی ها در آن ایست می کنند بسیار جذاب هستند.

این کشتی چه مزایایی دارد؟

کشتی سوداتور به شما این اجازه را می دهد که زمانی که با او در حال سفر هستید، نظر اصلی شما تنها مقصد نباشد و به دیگر موارد نیز بپردازید. شما زمانی که با هواپیما و یا قطار به سفر بروید، تمام مسیر منتظر هستید که به مقصد برسید و روز خود را در شهر مورد نظر بگذرانید. اما سفر با این کشتی به شما این اجازه را می دهد که در حین راه از بسیاری از امکانات استفاده کنید که می تواند بزرگ ترین مزیت استفاده از این کشی باشد. در کنار آن تکان های کم در این کشتی و هم چنین ارائه خدمات بسیار عالی از سوی خدمه های بسیار حرفه ای باعث می شود همگی برای شما این نظر را ارائه بدهند که انتخاب سفر با این کشتی بهترین انتخاب می باشد.

غذا های کشتی سوداتور کدامند؟

این مد نظرتان این موضوع باشد که در کشتی سوداتور که قرار است با آن سفر کنید قرار است که چه غذایی را بخورید، یکی از مهم ترین مواردی است که هر فرد قبل از سفر به این موضوع فکر می کند. مخصوصا اگر فردی باشد که هر غذایی مد نظر او نباشد و هر غذایی را باب میل خود نداند. آشپز های این کشتی بسیار با شکوه می دانند که چگونه مواد غذایی را مزه دار کنند و سپس اقدام به پختن آن ها کنند که تمامی افراد از خوردن آن ها لذت ببرند. شما زمانی که وارد این کشتی ها می شوید در قسمت رستوران آن ها علاوه بر این که انواع نوشیدنی ها را مشاهده می کنید، انواع غذا ها مانند انواع غذا های دریایی، کبابی، فست فود و یا فینگر فود را نیز می بینید که با ادویه ها و دستورات بسیار جذابی تهیه شده اند و باب میل بسیاری از افراد می باشند.

برنامه های کشتی سوداتور چیست؟

یکی از مهم ترین مواردی که بعد مقوله غذا برای افراد به وجود می آید این است که آیا تنها هدف کشتی سوداتور مقصد است و یا برنامه ای نیز در حین راه در کشتی برای افراد دارد؟ این که بخواهیم در این زمینه اطلاعاتی را به شما بدهیم باید بگوییم که کشتی سوداتور برنامه های بسیاری را برای شما ارائه می دهد. شما می توانید از ابتدا صبح تا انتهای شب در این برنامه ها شرکت کرده و لذت ببرید. برنامه های این کشتی شامل انواع رقص ها، مسابقه ها، اجرا های زنده و بسیاری از برنامه های مخصوص کودکان می باشد. سفر با این کشتی علاوه بر این که برای شما به یاد ماندنی است، می تواند برای کودکان شما نیز بسیار به یاد ماندنی و جذاب باشد.

این کشتی از چه ساحلی حرکت می کند؟

شما زمانی که قصد دارید با این کشتی اقدام به سفر در تنگه بسفر کنید باید از ساحلی که این کشتی در آن قرار دارد استفاده کنید و از این ساحل وارد این کشتی شوید. کشتی سوداتور یکی از انواع کشتی های تفریحی می باشد که از یک اسکله مشخص به نام بشیکتاش می باشد و مانند دیگر کشتی ها از چند اسکله استفاده نمی کند. به همین دلیل شما حتما باید از قبل بلیط خود را برای ورود به این کشتی تهیه کرده باشید تا در آن لحظه زمان را صرف خرید بلیت تلف نکنید. حتما سعی کنید روز قبل از حرکت کشتی همان طور که اشاره کردیم به شهر مورد نظر برسید تا به دلیل مواردی مانند تاخیر پرواز از حرکت کشتی در این اسکله جا نمانید. معمولا بسیار این اتفاق می افتد که افراد به دلیل این که زمان خود را مدیریت نکرده اند، از حرکت کشتی جا مانده اند و هزینه های بسیاری را در این زمینه انجام داده اند. پس با یک مدیریت خوب در زمان خود می توانید در بهترین زمان به کشور ترکیه رسیده و سپس وارد کشتی شوید.

بهترین زمان تفریح با کشتی های سوداتور چه موقع است؟

اگر قصد دارید در فصل پاییز یا زمستان با این کشتی به سفر بپردازید باید به شما بگوییم که کار بسیار اشتباهی می باشد زیرا در فصل پاییز و زمستان دمای هوا در کشور ترکیه به منفی 20 درجه سانتی گراد می رسد و شما به هیچ عنوان نمی توانید از سفر خود لذت ببرید. پس بهترین موقع برای این که اقدام به گرفتن بلیت کشتی سوداتور خود کنید در فصل تابستان و یا اواخر فصل بهار می باشد که هوا رو به سوی گرما می باشد. در این دو زمان شما می توانید به راحتی در این کشتی به تفریح بپردازید، بدون این که هوای سرد شما را اذیت کند. به صورت کلی چه سفر با کشتی سوداتور چه کشتی کروز استانبول و چه سفر با هر کشتی دیگری در کشور ترکیه توصیه می شود که در فصل بهار و یا تابستان انجام شود زیرا سیستم بدن ایرانیان با دمای منفی 20 درجه سانتی گراد به صورت یک جور نیست و به همین دلیل ممکن است فرد در دوره سفر خود بسیار اذیت شود. شما تمامی این موارد را باید مد نظر داشته باشید تا بتوانید به خوبی تعطیلات خود را بگذرانید.

عکس کشتی سوداتور را در‌ کجا مشاهده کنیم؟

عکس کشتی سوداتور را در‌ کجا مشاهده کنیم؟

توصیه می شود قبل از این که به صورت کاملا اختصاصی تصمیم بگیرید که اقدام به سفر با کشتی سوداتور کنید، عکس های این کشتی را مشاهده کنید تا بتوانید بیشتر با این کشتی ارتباط برقرار کرده و از او اطلاعات کسب کنید. برای این که به مشاهد کردن عکس های این کشتی بپردازید بهترین روش این است که به قسمت جست و جو تصاویر گوگل رفته و اقدام به جست و جو تصاویر این کشتی کنید. البته که می توانید از انواع اپلیکیشن های مربوط به تصاویر مانند پینترس نیز استفاده کنید و به جست و جو در انواع سایت های معتبر نیز بپردازید. هم چنین ما در این مقاله بیشتر سعی کردیم تا برای شما عکس های بسیار جذاب از این کشتی را ارائه دهیم تا بتوانید با کمک گرفتن از آن ها بهترین انتخاب را برای سفر خود داشته باشید.

برای خرید بلیت کشتی سوداتور به چه نکاتی باید توجه کرد؟

برخی از افراد به هنگام خرید بلیت کشتی سوداتور تنها ماهیت سفر را در نظر می گیرند و مواردی که پیرامون این موضوع وجود دارد را اهمیتی نمی دهند. ما به شما توصیه می کنیم که به عنوان یک گروه که به سفر های کشتی سوداتور می پردازند، حتما قبل از این که اقدام به خریداری کردن بلیت های این کشتی می کنید و مواردی را در نظر داشته باشید تا بتوانید از سفر خود لذت ببرید. اولین موضوع این است که شما به عنوان یک فردی که اقدام به سفر با کشتی می کنید باید این موضوع را در نظر داشته باشید که سفر با کشتی با سرعت بالایی انجام نمی شود. پس اگر زمان کمی را برای سفر در دسترس دارید، کشتی سوداتور برای شما پیشنهاد نمی شود.

مورد بعدی این است که حتما بلیط را از قبل خریداری کرده و سپس وارد کشتی شوید و این موضوع را برای دقایق آخر نگذارید زیرا ممکن است دیگر افراد اهمیتی به این موضوع نداده و بدون این که شما به عنوان مسافر سوار بر این کشتی شوید، کشتی شروع به حرکت کند. مورد بعدی اما این است که برای استفاده از امکاناتی مانند اینترنت باید حتما این موضوع را در بلیت خود قید کنید و سپس هزینه اضافی تری را برای این موضوع ارائه دهید. البته که این اینترنت به دلیل این که کشتی دائما در حال حرکت است، سرعت بالایی ندارد.

رزرو تور کشتی سوداتور چه قوانینی دارد؟

برای این که به رزرو کردن تور های کشتی سوداتور بپردازید باید قوانینی را مد نظرتان قرار دهید و با توجه به آن قوانین اقدام به رزرو کردن این کشتی ها کنید. در نظر داشته باشید که با زیر پا گذاشتن این قوانین علاوه بر این که دیگر نمی توانید وارد این کشور شوید و دیگر نیز نمی توانید حتی به ادامه سفر خود بپردازید و به کشور محل زندگی خود بازگردانده می شوید. پس مهم ترین موضوع در زمینه رزرو تور کشتی های سوداتو این است که شما بتوانید به درستی قوانین را رعایت کنید. حال این قوانین به چه صورت می باشند؟ برای این که در یک کشتی سوداتو بلیطی را تهیه کنید باید این موضوع را در نظر بگیرید که شما یک تبعه خارجی محسوب می شوید که هیچ گونه ارتباطی با مقصد مورد نظر ندارید و تنها برای بازدید به این کشور آماده اید.

در قانونی که به تازگی راه اندازی شده است به این گونه ارائه شده که طبق قانون اتباع خارجی و حمایت بین المللی که در تاریخ 11 آوریل 2014 اجرا شده است، آن دسته از اتباع خارجی که به بنادر دریایی وارد می شوند و قصد بازدید از شهر بندری یا استان های مجاور را برای مقاصد گردشگری دارند، مشروط بر اینکه اقامتشان در این شهر نباشد از صدور روادید معاف هستند که باید این موضوع را در نظر بگیرید و از آن پیروی کنید. دیگر قوانین نیز مربوط به محیط کشتی و دیگر موارد پیرامون آن می باشد. همچنین دانستن قوانین کنسرت های ترکیه در این راستا به شما کمک خواهد کرد که باید بدانید.

آیا امکان برگزاری کنسرت در کشتی سوداتور وجود دارد؟

بسیاری از خوانندگان برتر ایرانی مانند فرشید امین تا به امروز در این کشتی اقدام به برگزاری کنسرت کرده اند. به صورت کلی یکی از مهم ترین موارد در زمینه کشتی های سوداتو این است که خوانندگان مطرح ایرانی و یا خارجی بتوانند در آن جا کنسرت هایی را حین حرکت این کشتی ها برگزار کنند. این دسته از کنسرت ها بسیار جذاب هستند و شما می توانید به راحتی ویدیو مربوط به این کنسرت ها را از انواع سایت های معتبر مانند یوتیوب مشاهده کنید. زمانی که شما اقدام به مسافرت با انواع تور ها می کنید، هزینه این کنسرت ها با تور ها محاسبه می شود و نیازی نیست که شما هزینه جداگانه برای آن ها داشته باشید که به خودی خود این موضوع یکی از انواع نکات مثبتی است که این کنسرت ها به خود اختصاص می دهند.

البته اگر قصد شرکت در این کنسرت ها را ندارید، توصیه می شود در بلیت خود این موضوع را قید کنید زیرا برخی مواقع این موضوع باعث می شود تا هزینه بلیت ها پایین آید اما پیشنهاد می شود از این کنسرت ها دیدن نمایید و صدای خواننده خود را در تنگه بسفر بشنوید و از زیبایی های دریا نیز بهرمند شوید.

کدام خواننده های ایرانی در کشتی سوداتور کنسرت برگزار کرده اند؟

یکی از مواردی که باعث می شود بسیاری از افراد در کشتی های سوداتو اقدام به رزرو کردن انواع بلیت ها کنند این است که بسیاری از کنسرت ها در این کشتی برگزار می شود و این کنسرت ها توسط بزرگان موسیقی ایران می باشد. طرفداران این دسته از خوانندگان بسیار زیاد است و به همین دلیل است که همواره افراد به دلیل این که کشتی سوداتور برای آن ها برنامه های بسیار جذابی را در زمینه کنسرت ارائه داده است اقدام به رزرو کردن بلیت این کشتی ها می کنند. خواننده هایی که تا به امروز در این کشتی اقدام به برگزاری برنامه کرده اند عبارت اند از کنسرت های عارف، کنسرت های شهرام شب پره، فرشید امین، مهرشاد، کنسرت های لیلا فروهر، شهره صولتی، هنگامه و هم چنین بسیاری از هنرمندان بزرگ دیگر که دارای طرفداران بسیاری می باشند. می توانید ویدیو های مربوط به این کنسرت ها را از طریق یوتیوب مشاهده کنید البته به دلیل این که این کنسرت ها برای کشتی می باشند کمی سخت می باشد که شما بتوانید این ویدیو ها را پیدا کرده و یا مشاهده کنید.

قیمت بلیت کنسرت در این کشتی چقدر است؟

قیمت بلیت کنسرت ها در شکتی سوداتور قطعا پایین تر از قیمت بلیت هایی است که در حالت عادی در سالن های مختلف انجام می شود، البته اگر این بلیت در قالب تور باشد نه این که شخص خواننده قصد داشته باشد در این کشتی اقدام به برگزاری کنسرت کند. اگر در قالب تور این کنسرت ها برگزار شوند، قیمت مناسبی را به خود اختصاص می دهند اما اگر به صورت جداگانه برگزار شوند قیمت ها بسیار زیاد می باشد طوری که هر فردی نمی تواند وارد این کنسرت ها شود. تقریبا در زمینه تور بین پنج میلیون تومان در خارج از تور بین هشت الی 9 میلیون تومان می باشد.

سوالات متداول

از چه طریقی می توان به مشاهده کردن کنسرت شهره استانبول کشتی سوداتور بپردازیم؟

با مراجعه به یوتیوب می توانیم تمامی ویدیو های مربوط به کنسرت شهره استانبول کشتی سوداتور و دیگر خواننده ها را مشاهده کنید.

تور کشتی استانبول سوداتور را از چه طریقی خریداری کنیم؟

به راحتی می توانید از طریق انواع سایت های معتبر این تور ها را با قیمتی بسیار عالی خریداری کرده و از آن ها لذت ببرید. تمامی خرید بلیت مربوط به این کنسرت ها به صورت آنلاین انجام می شوند.

از چه طریقی می توان به آشنایی با کشتی سوداتور پرداخت؟

می توانید از این مقاله کمک بگیرید و یا به سراغ انواع سایت های معتبر در این زمینه رفته و تمامی اطلاعات درمورد این کشتی مجلل را مطالعه کرد.

از چه طریقی می توان به مشاهده کردن عکس های این کشتی مجلل پرداخت؟

می توانید از جست و جو تصاویر گوگل و آیا استفاده و از انواع اپلیکیشن های مربوط به عکس مانند پینترس استفاده کرد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خانه کنسرت هاخرید بلیطپشتیبانی اینستاگرام