برگشت پول کنسرت کنسل شده تتلو در استانبول

برگشت پول کنسرت کنسل شده تتلو در استانبول

برگشت پول کنسرت تتلو تبدیل به حاشیه شده است. اگر شما هم یکی از کسانی هستید که برای کنسرت 28 مهرماه تتلو در استانبول بلیط تهیه کرده بودید، احتمالا به دنبال برگرداندن پول بلیط خود هستید. در ادامه این مقاله با استانبول کنسرت همراه باشید.

علت کنسل شدن کنسرت تتلو در استانبول چیست؟

این کنسرت با فشار سفارت ایران در استانبول تعطیل شده است. تتلو پس از این اتفاق از طریق مدیر برنامه اش شکایتی را انجام داده است. طبق گفته تتلو و مدیر برنامه او، این کنسرت با فشار سفارت ایران و همچنین بخاطر خطرات احتمالی اعتراض کنسل شده است.

تتلو تصمیم داشت در این کنسرت، یک برنامه اعتراضی هم اجرا کند. او در این کنسرت همراه رضا پیشرو اجرا داشت. البته پیش از این حسین تهی نیز در بند او حضور داشت که به دلیل ناراحتی های ناشی از اتفاقات ایران از این کنسرت انصراف داد.

پیگیری برگشت پول کنسرت تتلو

فروش تیکت های کنسرت از طریق مدیربرنامه تتلو انجام شده است. او در اینستاگرامش اعلام کرده که بلیط ها براساس اولویت کسانی که زودتر بلیط تهیه کرده اند مبالغشان برگشت داده خواهد شد. از همین رو شما نیز می توانید به پیج مدیربرنامه او برای پیگیری مبلغتان مراجعه کنید. البته تتلو حاشیه هایی مبنی بر اینکه نباید مردم پول را پس بگیرند ایجاد کرده بود!

آیا برگشت پول کنسرت تتلو زمان بر است؟

بله آنطور که به نظر می رسد این پروسه زمانبر خواهد بود. در هر صورت شما می توانید از پشتیبانی که از آن بلیط را تهیه کرده اید پیگیری های مربوطه را انجام دهید.

نرخ قیمت برگشت بلیط ها به چه صورت است؟

تیم ما برای بررسی این موضوع اقدام کرده ولی از سمت مدیربرنامه تتلو هنوز خبری در این مورد اعلام نشده است. جهت دریافت اخبار بیشتر با سایت استانبول کنسرت همراه باشید. پیشنهاد می کنیم از دیگر بخش های سایت بازدید به عمل آورید.

سوالات متداول

  1. اولویت برگشت پول کنسرت تتلو در استانبول با چه کسانی است؟

    با کسانی که زوتر بلیط تهیه کرده اند.

  2. از چه طریق می توان برگشت وجه را پیگیری کرد؟

    از طریق پشتیبانی و مدیر برنامه تتلو.

3/5 - (39 امتیاز)

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه کنسرت هاخرید بلیطپشتیبانی اینستاگرام