قوانین کنسرت های ترکیه که حتما باید بدانید

قوانین کنسرت های ترکیه که حتما باید بدانید

کشور ترکیه یکی از مقاصد مهم گردشگری ایرانیان به حساب می آید. این کشور به دلیل واقع شدن در همسایگی ایران و شرایط بازتر آن برای رویدادهای موسیقی و کنسرت ها نسبت به ایران، سالانه میزبان میلیون ها نفر است. اما نکته ای که شاید هرگز ایرانی ها به آن دقت نمی کنند و حتی به گوششان هم نخورده، قوانین کنسرت های ترکیه می باشد. در ادامه با سایت استانبول کنسرت همراه باشید تا مهم ترین این قوانین را به شما توضیح دهیم.

مهم ترین قوانین کنسرت های ترکیه کدامند؟

در زیر 5 مورد از مهم ترین قانون های کنسرت در ترکیه که اگر رعایت نکنید با مشکل رو به رو خواهید شد را به شما توضیح داده ایم. حتما با دقت مطالعه کنید تا در لحظات خوش خود دچار اتفاقات بد نشوید.

شرایط سنی حضور در کنسرت را رعایت کنید

به طور مردم ایران بسیاری از امور را خیلی ساده فرض می کنند و همین برایشان در ترکیه مشکل ایجاد می کند. یکی از مسائلی که مراجعان به کنسرت ها در استانبول و سایر شهرها با آن رو به رو هستند، همراه بردن افرادی است که شرایط سنی حضور در کنسرت ها و رویدادها را ندارند. کشور ترکیه به شدت این مسئله را جدی پیگیری می کند و عده بسیاری هستند که به دلیل همراه داشتن کودک در هنگام برگزاری کنسرت، آن رویداد را از دست می دهند.

همراه داشتن مشروبات الکلی

شما به هیچ وجه حق ندارید مشروبات الکی یا … را با خود به داخل مجموعه ببرید. زیرا یکی از منابع درآمدی سالن ها فروشگاه های آن ها بوده که در داخل سالن خدمات می دهند. از همین رو همراه داشتن خوراکی و … خلاف قوانین کنسرت های ترکیه است.

کارت واکسن کرونا

پس از شروع ویروس کرونا، گردشگران حتما باید با کارت واکسن به مراکز خرید و البته کنسرت ها بروند. از همین رو اگر کارت واکسن ندارید باید قید حضور در برنامه های تفریحی را بزنید.

استفاده از مواد مخدر

هرگونه استعمال مواد مخدر و محرک در کنسرت ها خلاف قوانین کنسرت های ترکیه می باشد. همچنین این کشور رویکرد بسیار سختگیرانه ای در برابر مواد مخدر داشته و اگر با مشکل رو به رو شوید، اتفاقات خوبی در انتظار شما نخواهد بود.

بلیط تقلبی

متاسفانه سودجویان بسیاری اقدام به فروش بلیط تقلبی کنسرت های استانبول و دیگر شهرهای ترکیه می کنند. پیشنهاد ما این است همواره بلیط را از سایت ما تهیه کنید تا بدون هیچ مشکلی بلیط شما از مرجع اصلی صادر و در اختیارتان قرار بگیرد. اعتبار تیم ما افتخار ماست.

قوانین کنسرت های ترکیه چقدر جدی هستند؟

کشور ترکیه بسیار بر روی قوانین خود سختگیر بوده و این مورد در برخورد با ایرانیان چندین برابر جدی تر از مردم سایر کشورهاست! به همین دلیل حتما قوانین کنسرت های ترکیه را جدی بگیرید و سعی کنید مشکل حقوقی برای شما در این کشور به وجود نیاید. بسیاری هستند که تجربه خوبشان از یک رویداد تبلیغ به یک خاطره بد شده و با مشکلات حقوقی جدی در این کشور رو به رو شده اند.

قوانین کنسرت های ترکیه در سال 2022 تغییری کرده است؟

خیر، این قوانین با سال های گذشته آن یکسان بوده و هیچ تغییری نسبت به سال 2021 نداشته است. به طور کلی قوانین در این کشور کمتر دچار تغییرات می شوند و سال هاست تمامی قوانین در این مورد ثابت بوده اند.

مهم ترین مورد از قوانین کنسرت های ترکیه کدام است؟

اسعمال مواد مخدر و همراه داشتن آن در هنگام کنسرت می تواند مشکلاتی که حتی فکرشان به ذهنتان خطور نمی کند را برای شما به وجود آورد. همانطور که گفتیم رویکرد این کشور در برابر جنین جرایمی بسیار سختگیرانه می باشد.

4.7/5 - (42 امتیاز)

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه کنسرت هاخرید بلیطپشتیبانی اینستاگرام