کلاب جانگل 8 (jungle istanbul club) هزینه ورودی و راهنمای رزرو

کلاب جانگل 8

کلاب جانگل 8


کلاب جانگل 8 یکی از کلاب هایی است که هم اکنون در کشور ترکیه و شهر استانبول ساخته شده و تاسیس آن کمک بسیار زیادی به افرادی نموده که توانسته اند در این کلاب لحظات بسیار خوبی را برای خود رقم بزنند.

احتمالا شما نیز این عکس‌ ها و فیلم‌ های متعددی را از این کلاب مشاهده نموده اید و خود متوجه شده اید که تا چه اندازه این کلاب از ساخت و بافت بسیار خوبی برخوردار می باشد. از همین رو توصیه می کنیم که اگر شما نیز یکی از افرادی هستید که تصمیم دارید در آینده ای نه چندان دور در این کلاب حضور پیدا کنید پس تا انتها با استانبول کنسرت همراه باشید تا با کلاب های ترکیه آشنا شوید.

معرفی کلاب جانگل 8

معرفی کلاب جانگل 8

کلاب جانگل ۸ از جمله بهترین کلاب هایی است که هم اکنون نه تنها در کشور ترکیه بلکه در سراسر جهان از آن یاد می‌ شود و افراد زیادی که به کشور ترکیه مسافرت می کنند تمام سعی خود را می کنند تا بتوانند بلیت حضور خود را در این کلاب تهیه نمایند و در این کلاب حضور پیدا کنند. از همین رو معرفی کلاب جنگل ۸ یکی از موضوعاتی است که هم اکنون در سایت های مرتبط با مکان های تفریحی ترکیه به آن پرداخته شده است. شما پیش از آنکه بلیط خود را در این کلاب تهیه کنید باید در رابطه با زمان هایی که این کلاب خدمات مورد نظرتان را ارائه می دهد اطلاعاتی را به دست آورید.

برای مثال این کلاب در روز هایی مانند سه‌ شنبه و پنجشنبه و جمعه و شنبه پارتی های بسیار هیجان انگیزی را برگزار می‌ کند که اگر شما از زمان برگزاری این پارتی ها باخبر شوید می توانید در زمان مورد نظرتان در این کلاب حضور پیدا کنید و اوقات خوبی را پشت سر بگذارید. به عنوان مثال سه‌ شنبه‌ های این کلاب با نام کینگ پارتی شناخته شده و پنجشنبه های این کلاب نیز چراغ های شهر روشن خواهد شد و شنبه ها نیز شبهای طولانی این کلا به شمار می‌ رود که کوکتل های بسیار خوش طعمی در آن سرو می‌ شود. شما می توانید پیش از آنکه بلیط حضور در این کلاب را تهیه کنید از برگزاری تمام این پارتی ها در آن روز با خبر شوید تا با اطلاع از تمام جزئیات بلیت خود را تهیه نمایید.

عکس کلاب جانگل 8 را در کجا مشاهده کنیم؟

همانطور که در بالا نیز توضیح دادیم که یکی از مهم ترین کلاب های کشور ترکیه کلاب جانگل 8 به شمار می‌ رود که عکس‌ های متعددی از این کلاب توسط عکاسان مشهور و همین طور مردم مختلف گرفته شده است و از طریق مشاهده این عکس‌ ها می‌ توان به جزئیات مختلفی از این کلاب ها دست پیدا کنید. کلاب جنگل یکی از بهترین کلاب های حال حاضر در ترکیه می باشد که شما با مشاهده عکس های مربوط به این کلاب خواهید توانست تمامی قسمت های مختلف این کلاب را از طریق این عکس ها مشاهده نمایید و به تمامی اطلاعات مورد نیازتان درباره کلاب جانگل دسترسی پیدا کنید. از همین‌ رو تاکید بسیار زیادی بر روی مشاهده این عکس ها برای افرادی که قصد دارند در این کلاس حضور پیدا کنند وجود داشته است.

کلاب جانگل 8 در کدام شهر است؟

احتمالا شما نیز در رابطه با کلاب های مختلف که در کشور ترکیه و شهر استانبول وجود داشته اند، اطلاعاتی به گوشتان خورده است و اطلاعاتی را نیز خود درباره فعالیت های این کلاب به دست آورده اید. کلاب جانگل یکی از صد کلاب هایی است که تاکنون مورد توجه قرار گرفته و افراد بی شماری در آن حضور پیدا کرده اند و از علاقه خود نسبت به این کلاب صحبت نموده اند. به همین منظور خوب است بدانید که این کلاب دارای امکانات بسیار خوبی است که در شهر استانبول واقع شده است و دسترسی بسیار خوبی برای مردم این شهر فراهم نموده است.

فیلم های این کلاب را در کجا مشاهده کنیم؟

فیلم های این کلاب را در کجا مشاهده کنیم؟

شما هم اکنون می توانید فیلم هایی که از این کلاب منتشر شده است را در سایت های مختلفی که معتبر اند و در این زمینه فیلم ها را در اختیار شما قرار می دهند مشاهده نمایید. این فیلم‌ ها از قسمت‌ های مختلف این کلاب گرفته شده است و شما با جستجوهایی که در این سایت انجام می دهید می توانید تمامی این فیلم ها را ببینید و اطلاعات و جزئیات بیشتری از این کلاب به دست آورید. به هر حال برای انتخاب اینکه شما در کدام یک از کلاب های کشور ترکیه حضور پیدا کنید دیدن و مشاهده این فیلم ها برای شما لازم است.

آدرس این کلاب کجاست؟

اگر شما به دنبال یک کلاب بسیار خوب هستید پیشنهاد می کنیم که تمامی ویژگی های مطلوبتان را داشته باشد باید کلاب های شهر استانبول را مورد مطالعه و بررسی خود قرار دهید. به عنوان مثال کلاب جنگل یکی از کلاب های بسیار لوکس شهر استانبول می باشد که پیش از رفتن به آن باید رزرو را انجام دهید و بلیت مورد نظر خود را نیز تهیه نمایید. این کلاب در شهر استانبول و خیابان لونت و جاده بلوک دره و هتل هیات سنتریک قرار گرفته است که با مراجعه به این آدرس می توانید به راحتی در این لوکیشن حضور پیدا کنید.

آیا ایرانی ها می توانند از این کلاب استفاده کنند؟

همانند بسیاری از کلاب هایی که در شهر استانبول قرار گرفته این کلاب نیز برای هیچ کدام از مردم سراسر جهان محدودیتی قائل نشده است و شما با مراجعه به این کلاب از هر کشور و هر ملیتی می توانید به راحتی به داخل این کلاب حضور پیدا کنید. می توان گفت که این کلاب در دسته کلاب های ایرانی در استانبول قرار دارد.

رزرو کلاب جانگل 8 چگونه ممکن می شود؟

تلفن رزرو این کلاب 0532 346 88 90 می باشد که با شماره گیری این شماره می توانید به راحتی این کلاب را رزرو نمایید و بلیت مورد نظر خود را نیز تهیه کنید. رزرو این مکان مراحل بسیار راحتی را شامل شده و نیازی نیست نگران این موضوع باشید.

ورودی کلاب جانگل 8 چقدر است؟

با توجه به آنکه رزرو این کلاب نسبت به کلاب های دیگر کشور ترکیه و شهر استانبول از قیمت بیشتری برخوردار می باشد ابتدا باید رنج قیمت های این کلاب را مورد بررسی خود قرار دهید. به هر حال باید قبول کنید که به خاطر آنکه این کلاب در سطح بالایی قرار گرفته ورودی آن نیز نسبت به برخی از کلاب های دیگر بیشتر باشد.

کلاب جانگل 8 چه امکاناتی دارد؟

کلاب جانگل 8 چه امکاناتی دارد؟

از جمله امکاناتی که در این کلاب قرار گرفته است پارتی هایی است که تا پاسی از شب برگزار می‌ شود و دارای منوی بسیار خوبی می باشد که نوشیدنی های بسیار خوب و خوش طعمی را ارائه می‌ کند تا شرکت‌ کنندگان در این کلاب لحظات بسیار خوبی را بگذرانند.

فاصله کلاب جانگل 8 تا مرکز شهر چقدر است؟

با توجه به آنکه آدرس دقیقی از این کلاب در اختیار تمامی مراجعه‌ کنندگان قرار داده شده است شما می‌ توانید با جستجوی لوکیشن این مکان در برنامه‌ های مکان یاب فاصله این کلاب را از مرکز شهر و لوکیشن خودتان بیابید و این چنین تمامی امکانات این کلاب را نیز بدست آورید‌ از همین رو لوکیشن این مکان می‌ تواند بسیار به شما کمک نماید.

پیج اینستاگرام کلاب جانگل 8 چیست؟

هم اکنون پیج اینستاگرامی معتبری از این کلاب در دسترس نمی باشد و افرادی که مایل به اند به پیج اینستاگرام این کلاب مراجعه نمایند باید به سایت رسمی این کلاب مراجعه کنند و با مشاهده این سایت رسمی اطلاعاتی را در رابطه با پیج اینستاگرام این کلاب به دست آورند. از همین رو توصیه می‌ کنیم که در ابتدا معیار را مراجعه به سایت رسمی این کلاب قرار دهید و سپس به پیج اینستاگرام این کلاب نیز مراجعه کنید.

تایم کاری کلاب جانگل 8 چگونه است؟

تایم کاری کلاب جانگل 8 چگونه است؟

کلاب جانگل 8 استانبول یا همان jungle 8 یکی از بهترین کلاب های ایرانی در استانبول می باشد که بسیار مورد توجه قرار گرفته است. با توجه به آنکه هزینه دیسکو های استانبول کمی گران در نظر گرفته شده این کلاب برای افرادی که از کشور ایران به کشور ترکیه مهاجرت می کنند و یا برای سفر به این کشور مراجعه می‌ کنند و تصمیم دارند در دیسکوهای استانبول حضور پیدا کنند بسیار مناسب در نظر گرفته شده است. از این رو هزینه دیسکوهای استانبول به نسبت این کلاب نیز باز هم بیشتر است و این کلاب یکی که از بهترین کلاب هایی است که با قیمت بسیار مناسب برای تمامی مردم جهان در نظر گرفته شده است و شما با اطمینان خاطر از قیمت ها می توانید در این کلاب حضور پیدا کنید. تایم کاری این کلاب بیشتر در روزهای شنبه و سه شنبه و پنجشنبه و جمعه می باشد که گفته شده است قیمت حضور در این روزها تا حدی بیشتر از روزهای دیگر می باشد.

سوالات متداول

کلاب جانگل 8 در کجا واقع شده است؟

این کلاب واقع در کشور ترکیه است.

کلاب جانگل 8 در کدام شهر تاسیس شده است؟

این کلاب در شهر استانبول واقع شده است.

کلاب جانگل 8 از چه طریقی قابل رزرو شدن است؟

این کلاب از طریق تماس و یا مراجعه اینترنتی رزرو می شود.

قیمت رزرو کلاب جانگل 8 چگونه است؟

قیمت رزرو این کلاب تا حدی بالا ارزیابی شده است.

5/5 - (2 امتیاز)

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خانه کنسرت هاخرید بلیطپشتیبانی اینستاگرام