آدرس کلاب ماسکورید استانبول + بررسی امکانات و راهنمای رزرو

کلاب ماسکورید

کلاب ماسکورید


در این مقاله قرار است تا به معرفی کلاب ماسکورید استانبول به همراه عکس های این کلاب بپردازیم. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم همراه استانبول کنسرت تا انتهای مطالب باشید. در واقع سایت ما خدمات فوق العاده ای برای رزرو کلاب در استانبول را در دسترس قرار می دهد که به مراتب شرایط را برای شما ساده تر خواهد کرد.

معرفی کلاب ماسکورید

معرفی کلاب ماسکورید

اگر تا به اکنون به استانبول سفر کرده اید، می‌ دانید که در استانبول کلاب های بسیار زیبا و گوناگونی وجود دارد که یکی از این کلاب های ترکیه که این روز ها مورد استقبال قرار گرفته است کلاب ماسکورید می باشد. حال در رابطه با کلاب ماسکورید بهتر است که بدانید این کلاب واقع در منطقه Gayre Tepe از شهر استانبول است و یکی از بزرگ ترین، بهترین و البته لوکس ترین نایت کلاب های حال حاضر این شهر می باشد که هر شب از ساعت 22:00 تا 5:00 بامداد روز بعد میزبان میهمانان لوکال و خارجی زیادی است.

حال از مشخصات این کلاب می توان به این که واقع در ییلدیز پستا جاده سی می باشد، ساعات کاری آن دوشنبه، چهارشنبه و یکشنبه از 11 شب تا 5 صبح است، امتیاز در  FOURSQUADE : 8.8 از 10 مناسب برای مجرد ها و زوج ها و VIP دارد اشاره کرد.

عکس کلاب ماسکورید را در کجا مشاهده کنیم؟

این روز ها خیلی از افراد تمایل دارند تا قبل از رفتن به این کلاب به مشاهده عکس های آن بپردازند. در این باره باید بگوییم که روش‌ های متعددی برای مشاهده عکس های کلاب ماسکورید وجود دارد. به عنوان مثال اگر نام این کلاب را در اینترنت جستجو کنید با نتایج خوبی رو به رو خواهید شد و عکس‌ های متعددی از این کلاب برای شما نمایش خواهد یافت. هم چنین در اینترنت می توانید در رابطه با کلاب ماسکورید- Masquerade Club و حتی هزینه کلاب های استانبول اطلاعات کاملی را به دست آورید.

این موضوع را هم باید افزود اگر به اینستاگرام کلاب ماسکورید مراجعه نمایید نیز می‌ توانید عکس‌ های متعددی از این کلاب را به راحتی مشاهده نمایید.

کلاب ماسکورید در کدام شهر است؟

کلاب ماسکورید در کدام شهر است؟

همان طور که در قسمت قبل بیان کردیم ماسکورید یکی از لاکچری ترین و لوکس ترین کلاب های استانبول به شمار می‌ رود که این روز ها مهمان های زیادی در این کلاب دیده می شوند. حال در رابطه با لوکیشن و آدرس کلاب بهتر است بدانید استانبول، بشیکتاش (گایرت تپه)، ییلدیز پستا جاده سی است. از آن جایی که این کلاب بسیار لوکس و خاص است و هم چنین مزایای زیادی دارد و به همین دلیل هر کدام از مهمان های این کلاب در رابطه با آن نظرات مثبتی را بیان کرده اند. همچنین باید گفت که اگر در صدد ساخت یک خاطره لاکچری هستید، می توانید در کشتی کروز استانبول نیز خاطره سازی کنید.

فیلم های این کلاب را در کجا مشاهده کنیم؟

اگر تمایل دارید تا به این کلاب بروید اما قبل از آن می خواهید به صورت جزئی به مشاهده قسمت های این کلاب بپردازید، پیشنهاد می‌ کنیم تا فیلم هایی از کلاب ماسکورید را مشاهده کنید. علاوه بر فیلم های کنسرت خواننده های ایرانی در ترکیه نیز برای مشاهده فیلم های این کلاب نیز روش های متعددی وجود دارد. به عنوان مثال اگر شما به اینترنت و آپارات مراجعه کنید و عبارت مورد نظر خود را جستجو کنید با نتایج خوبی رو به رو خواهد شد و فیلم‌ های متعددی از کلاب ماسکورید برای شما نمایش خواهد یافت.

این موضوع را هم باید افزود اگر به شبکه های مجازی این کلاب مانند یوتیوب و اینستاگرام مراجعه کنید نیز می‌ توانید فیلم‌ هایی از این کلاب را که ادمین این کلاب برای مخاطبان منتشر می کند را با کیفیت بسیار بالا مشاهده کنید.

آدرس این کلاب کجاست؟

آدرس این کلاب: استانبول، بشیکتاش (گایرت تپه)، ییلدیز پستا جاده سی است. می توان این گونه هم بیان کرد که آدرس آن Gayrettepe, Sinan Pasajı, Yıldız Posta Cd. No:38 D:26, 34349 Beşiktaş/İstanbul, ترکیه می باشد.

آیا ایرانی ها می توانند از این کلاب استفاده کنند؟

آیا ایرانی ها می توانند از این کلاب استفاده کنند؟

از آن جایی که ایرانی های زیادی به استانبول سفر می‌ کنند و یا ساکن استانبول هستند و به همین دلیل برای خیلی از آن ها سوالی که به وجود می آید این است که آیا ایرانی‌ ها هم می‌ توانند از این کلاب استفاده کنند؟ در این باره باید بگوییم که علاوه بر مردم استانبول هر شخصی با هر ملیتی می‌ تواند از این کلاب استفاده کند و به این کلاب برود. در سال های اخیر کلاب ماسکورید هر چهارشنبه شب میزبان هموطنان ایرانی عزیز مانند پارتی ایرانی در استانبول است. برنامه های متنوع و موزیک های شاد ایرانی همراه با بهترین دی جی های شهر استانبول تحت ارگانایزیشن شرکت (بانگ ایونت) ترکیه همواره ایونت های پر هیجانی برای توریست ها و ساکنان شهر استانبول به همراه داشته است.

هم چنین جالب است که بدانید این روز ها برخی از خوانندگان و رپران اهل ایران از این کلاب برای کنسرت های کوچک خود استفاده می کنند و کنسرت های خود را در این کلاب برگزار می کنند که می توانید عکس های برخی از خوانندگانی که کنسرت های خود را در این کلاب برگزار کرده اند را در شبکه های مجازی و اینترنت جستجو و مشاهده کنید. در ادامه می توان گفت که عکس ها و تصاویر کنسرت خواننده های خارجی در ترکیه نیز توسط پلتفرم های مختلف قابل مشاهده است.

رزرو کلاب ماسکورید چگونه ممکن می شود؟

برای رزرو کردن این کلاب در ابتدا مشخص کنید که با چه کسی قرار است بروید و بعد از آن می توانید با شماره کلاب تماس بگیرید و به این گونه به رزرو کلاب ماسکورید بپردازید.

ورودی کلاب ماسکورید چقدر است؟

یکی از پر تکرار ترین سوالاتی که برای خیلی از افراد به وجود می‌ آید این است که هزینه ورود به این کلاب چقدر است؟ در این باره باید بگوییم که هزینه ورود به این کلاب به برخی از عوامل بستگی دارد. با این حال اگر تمایل دارید تا از هزینه ورود به این کلاب مطلع شوید پیشنهاد می‌ کنیم تا به سایت رسمی این کلاب مراجعه نمایید. شما با یک سرچ ساده در اینترنت می توانید سایت این کلاب را پیدا و مشاهده کنید.

کلاب ماسکورید چه امکاناتی دارد؟

شاید برای شما هم جالب باشد که در رابطه با امکانات این کلاب بدانید. در این باره باید بگوییم که نایت کلاب دارای امکاناتی مانند: بار (3 عدد) ، لوژ های وی آی پی با دید خوب به صحنه، سیستم صدای فوق پیشرفته و نورپردازی مدرن LED، بالکنی، رختکن می باشد. هم چنین باید افزود که نزدیکی به مرکز شهر استانبول و نزدیکی به بهترین هتل های شهر استانبول از جمله مزیت های این نایت کلاب مجلل و لوکس به حساب می آید. همان طور هم که در قسمت قبل بیان کردیم این کلاب هر چهارشنبه شب میزبان هموطنان ایرانی عزیز می باشد و برنامه های متنوع و موزیک های شاد ایرانی را به همراه بهترین دی جی های شهر استانبول همواره ایونت های با کیفیت برای هموطن های ایرانی به همراه دارد.

فاصله کلاب ماسکورید تا مرکز شهر چقدر است؟

این روز ها این کلاب به یکی از لوکس ترین و لاکچری ترین کلاب های استانبول تبدیل شده است که طرفداران بسیار زیادی نیز دارد. حال شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید یکی از مزیت‌ های این کلاب لوکیشن آن است. در این باره بهتر است که بدانید این کلاب نزدیک به مرکز شهر استانبول و هم چنین نزدیک به یکی از بهترین هتل های شهر استانبول است.

پیج اینستاگرام کلاب ماسکورید چیست؟

اینستاگرام یکی از شبکه‌ های مجازی است که این روز ها خیلی از افراد برای کلاب های خود در این شبکه یک صفحه راه اندازی کرده اند. حال اگر تمایل به پیدا کردن آدرس پیج اینستاگرام کلاب ماسکورید را دارید، پیشنهاد می کنیم تا نام این کلاب را به انگلیسی در قسمت سرچ این شبکه جستجو کنید تا پیج کلاب برای شما نمایش یابد. شما با دنبال کردن پیج این کلاب می توانید به مشاهده عکس ها و فیلم های این کلاب بپردازید.

تایم کاری کلاب ماسکورید چگونه است؟

خیلی از افراد تمایل دارند تا در رابطه با تایم کاری این کلاب لوکس و لاکچری بدانند. در این باره بهتر است که بدانید Masquerade Club با اجرای فوق العاده و موسیقی با کیفیت و با حضور خیلی از هنرمندان و دی جی های معروف جهان و معماری خاص، تفریحی به یادماندنی هر شب از ساعت 22:00 تا 5:00 بامداد میزبان مهمان های خود می باشد.

این موضوع را هم باید افزود که Masquerade Club یک کلوپ شبانه است که بار ها و بار ها توسط مهمانی هایی که در کلوپ مشهور Cavalli دنیا برگزار کرده معروف است و توسط انجمن بهترین کلاب های دنیا بهترین مکان را به خود اختصاص داده است.

سوالات متداول

امکانات کلاب ماسکورید چیست؟

این کلاب دارای امکاناتی مانند: لوژ های وی آی پی با دید خوب به صحنه، بار (3 عدد)، سیستم صدای فوق پیشرفته و نورپردازی مدرن LED، رختکن، بالکنی می باشد. هم چنین نزدیکی به مرکز شهر استانبول از جمله مزیت های این نایت کلاب به حساب می آید.

آیا ایرانی ها می توانند به این کلاب بروند؟

در سال های اخیر، این کلاب هر چهارشنبه شب میزبان هموطنان ایرانی عزیز است و برنامه های متنوع و موزیک های شاد ایرانی همراه با بهترین دی جی های به همراه دارد.

ساعت کاری این کلاب چگونه است؟

کلاب ماسکورید با اجرای فوق العاده و موسیقی با کیفیت، با حضور خیلی از هنرمندان و دی جی های معروف جهان هر شب از ساعت 22:00 تا 5:00 بامداد میزبان، مهمان های خود می باشد.

چگونه می توان به مشاهده عکس های این کلاب پرداخت؟

برای مشاهده عکس های این کلاب کافیست تا به شبکه‌ های مجازی آن مانند اینستاگرام و یا حتی اینترنت مراجعه کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه کنسرت هاخرید بلیطپشتیبانی اینستاگرام