کلاب ناردیس کجاست؟ بررسی هزینه ورودی و راهنمای رزرو

کلاب ناردیس

کلاب ناردیس


کلاب ناردیس جز محبوب ترین کلاب های شبانه در استانبول ترکیه است. یکی از امتیاز های آن که این کلاب را از دیگر کلاب های ترکیه جدا کرده اجرای موسیقی زنده توسط افراد مشهور استانبول است که طرفداران خاص خودش را دارد و باعث شده عده قابل توجهی در این کلاب دور هم جمع شوند. پس تا انتها با استانبول کنسرت همراه باشید.

معرفی کلاب ناردیس

معرفی کلاب ناردیس

همان طور که می دانید استانبول شهری توریست پذیر است و شب های چشم نوازی با تفریحات بسیار دارد. یکی از تفریحات مردم ترکیه کلاب یا همان دیسکواست که جزئی از تفریحات شبانه پر طرفدار بین مردم ترکیه و توریست ها و گردشگرانی است که به این کشور سفر می کنند. البته کلاب های شبانه انواع زیادی دارند که ناردیس یکی از بهترین های آن بین مردم این کشور به حساب می آید. کلاب ناردیس جز مشهور ترین کلاب های موسیقی سبک جاز در کشور استانبول ترکیه است که در محیطی آرام و با آرامش خیال برگزار می شود که در آن به رقص و موسیقی زنده می پردازند و شب های خوشی را رقم می زنند.

عکس کلاب ناردیس را در کجا مشاهده کنیم؟

کشور استانبول ترکیه شهری معروف که دارای تفریحات شبانه بسیار و مکان های تفریحی جذاب است که تمام عکس های این مکان های پر بازدید در تمام رسانه ها مثل اینستا و گوگل قابل مشاهده است. که با جست و جویی ساده و سریع می توانید به این عکس ها و منابع دسترسی پیدا کنید و به همین منوال نیز می توانید عکس های کلاب ناردیس که محبوب ترین و مشهورترین کلاب جاز در ترکیه است را با چرخی ساده در گوگل و دیگر رسانه های دیگر مشاهده کرده و از آن ها لذت ببرید.

کلاب ناردیس در کدام شهر است؟

در اکثر کشور ها کلاب یا همان دیسکو وجود دارد که مردم در آن به عیش و نوش مشغول اند ولی چون کشور استانبول ترکیه جز شهر هایی است که خوش گذرانی و تفریح بین مردم آن بیشتر است. پس کلاب های شبانه بیشتری هم دارد که همین امر باعث شده تا کلاب های متفاوت و زیادی در این کشور وجود داشته باشد مثل کلاب ناردیس ترکیه که در آن موسیقی جاز نواخته می شود و شهرت زیادی هم دارد و هر ساله توریست زیادی به این کشور سفر می کنند تا در این کلاب مفرح و محبوب شرکت کنند وخوش بگذرانند که در مرکز این شهر می باشد.

فیلم های این کلاب را در کجا مشاهده کنیم؟

کلاب ناردیس چون جز یکی از بهترین کلاب های شبانه استابول ترکیه است. هر شب عده ی زیادی در این کلاب حضور پیدا می کنند تا شب خوبی را بگذرانند به دلیل مشهوریت این کلاب افراد خاصی نیز در کلاب شبانه ناردیس شرکت می کنند مانند نوازنده های معروف استانبول که دارای محبوبیت خاصی بین مردم هستند به همین علت فیلم های زیادی در این مراسم گرفته می شود تا این لحظات زیبا را با وجود چنین اشخاصی ثبت کند. و در اختیار افرادی که نمی توانند در این کلاب دل نشین و خاص باشند قرار دهند شما می توانید این فیلم ها را می توانید در یوتیوپ و گوگل با سرچی ساده مشاهده و دانلود کنید.

آدرس این کلاب کجاست؟

آدرس این کلاب کجاست؟

کلاب های زیادی در گوشه گوشه ی شهر استانبول وجود دارد که هر کدام به طرح و شیوه خاصی ساخته شده اند و کلاب ناردیس هم از این امر مستثنی نیست این کلاب مهیج با ساخت جالب خود نظر عده ی زیادی را به سمت خود جلب کرده و دارای محیطی آرام و امن و لذت بخش است که به راحتی می توان در این کلاب حضور پیدا کرد. در این کلاب برنامه های متفاوتی وجود دارد که شما می توانید از برنامه های آن لذت ببرید و به رقص و آواز بپردازید و شب های هیجان انگیزی را سپری کنید. این کلاب چون هرشب میزبان افراد سرشناس و مشهور این شهر است پس مکان آن در نقطه خوبی از شهر استانبول و نزدیک برج گالاتا این شهر قرار دارد.

آیا ایرانی ها می توانند از این کلاب استفاده کنند؟

همان طور که می دانیم ایرانیان از دیر باز افرادی خوش گذران وخوش مشرب بوده اند و همیشه دنبال پارتی ایرانی در استانبول، تفریحات هیجان انگیز و رقص و شادی بوده اند. کلاب هایی که در استانبول وجود دارد مثل کاباره های زمان قدیم ایران بوده و ایرانیان زیادی در این کلاب ها شرکت می کنند و به رقص و شادی می پردازند و هیچ گونه محدودیتی برای شرکت در هیچ کدام از کلاب های مختلف استانبول اعم از ناردیس و سایر کلاب های ایرانی در استانبول وجود ندارد. چه بسی ایرانیانی که در استانبول مقیم هستند نیز کلاب هایی مخصوص ایرانیان بسته به سلیقه آن ها ساخته اند که بسیار هم مشهور هستند تا لذت بخش تر و مفرح تر باشد.

رزرو کلاب ناردیس چگونه ممکن می شود؟

اکثر کلاب های شبانه شهر استانبول ترکیه به خاطر داشتن برنامه های مفرح و لذت بخش میزبان توریست های زیادی از گوشه گوشه ی جهان است. به همیت خاطر این شهر توریست پذیر کلاب های بسیاری دارد تا بتواند پذیرای تمای افراد باشد با این وجود این کلاب ها هرشب میزبان تعداد بی شماری از افراد است که برای مدیریت آن ها و بسته به ظرفیت کلاب ها و داشتن آرامش برای خود شرکت کنندگان در این مراسم تعداد مشخصی را پذیرش کرد. چون کلاب ناردیس یکی از مشهورترین کلاب های این شهر است باید از چند روز قبل به صورت اینترنتی یا تلفنی بلیط های این کلاب را رزرو کرد تا بتوان درآن حضور پیدا کرد در غیر این صورت ورود به این مراسم غیر ممکن است.

ورودی کلاب ناردیس چقدر است؟

ورودی کلاب ناردیس چقدر است؟

کلاب های زیادی در استانبول قرار دارد که بسته به محل و میزان مشهور بودن کلاب و امکاناتی که دارد. میزان ورودی که از مردم گرفته می شود باهم فرق دارد به طور مثال کلابی مانند کلاب ناردیس که هرشب خوانندگان خاص و مطرح استانبول در آن شرکت می کنند و محیط این کلاب در منطقه خوب و اعیانی شهر قرار دارد. باید گفت که هزینه ورود به این کلاب نسبتا بالاست و افراد خاصی در آن شرکت می کنند. حدودا هزینه بلیط از ۵۰ هزار لیر به بالا متغیر است ولی اکثر کلاب های این کشور توریست پذیر دارای ورودی مناسب است و اکثر مردم می توانند در آن حضور پیدا کنند.

کلاب ناردیس چه امکاناتی دارد؟

کلاب ناردیس دارای محیطی آرام و لذت بخش و دارا بودن موسیقی زنده سبک جاز است و دارای امنیت بالا و متراژی بزرگ با زیر بنایی بالاست که دارای نور پردازی خاصی است که بسیار قابل توجه است. هم چنین دارای صدا گذاری با کیفیت بسیار بالاست که به نوبه خود منحصر به فرد و قابل توجه است و دارای منو غذا های متنوع با کیفیت بی نظیر است که تمام این ها باعث شده جز یکی از برترین و بهترین کلاب های شبانه استانبول ترکیه قرار بگیرد.

فاصله کلاب ناردیس تا مرکز شهر چقدر است؟

یکی از دلایلی که باعث شده کلاب ناردیس جز محبوب ترین کلاب های استانبول باشد موقعیت مکانی این کلاب است چون این کلاب فاصله چندانی تا مرکز شهر ندارد و در کنار یکی از برج های مشهوراین شهر قرار دارد. از هر گوشه این شهر می توان به آسانی و بدون اتلاف وقت و هزینه خود را به این کلاب زیبا و شیک رساند و لحظه های خوشی را در کنار عزیزان خود در این کلاب سپری کرد.

پیج اینستاگرام کلاب ناردیس چیست؟

تمامی مکان های تفریحی و گردشگری ترکیه به خصوص کلاب های شبانه مختلف مثل کلاب ناردیس برای دسترسی راحت تر توریست ها فعالیت های خود را در شبکه های اجتماعی مختلف قرار می دهند تا مردم نیز از آن ها استفاده کنند و بتوانند بیشتر با این کلاب ها آشنا شوند. که در صورت توان در آن شرکت کنند کلاب ناردیس هم با توجه به این که کلابی خاص و مطرح در استانبول است برای علاقه مندان خود پیجی را در شبکه اینستاگرام به اسم nardisjazz با بیش از ۳۲ هزار دنبال کننده و بالای ۸ هزار پست به صورت فعال دارد.

تایم کاری کلاب ناردیس چگونه است؟

تایم کاری کلاب ناردیس چگونه است؟

شهر استانبول دارای مکان های گردشگری و توریستی بسیار زیادی است و مکان های تفریحی شبانه آن از مانند رستوران ها و کافه های قلیان دار و کلاب ها از اهمیت و محبوبیت بیشتری بین مردم برخوردار است که کلاب های شبانه آن طرفداران زیادی دارد مثل کلاب جاز ناردیس و ۳۶۰ و بابیلون و کلین و… که هر کدام تایم مشخصی را به خود اختصاص داده اند به طور مثال کلاب ناردیس از اول شب تا پاسی از صبح باز است و مردم به جشن و رقص مشغول اند.

سوالات متداول

کلاب ناردیسدر کدام کشور است؟

این کلاب مشهور در کشور ترکیه در شهر استانبول قرار دارد.

کلاب ناردیس از کلاب های برتر ترکیه می باشد؟

می توان این کلاب را بین برترین های ترکیه قرار داد زیرا از هر نوع مزیتی برخوردار است.

کلاب ناردیس در کدام قسمت ترکیه قرار دارد؟

این کلاب در استانبول و در کنار برج گالا قرار دارد که یکی از مشهور ترین برج های شهر استانبول است.

کلاب ناردیس چه نوع کلاببی است؟

این ملاب یک نوع کلاب مشهور است که تمامی برنامه های متنوع را دارا می باشد.

5/5 - (1 امتیاز)

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه کنسرت هاخرید بلیطپشتیبانی اینستاگرام