شرکت در برنامه ها دی جی Proyal با بهترین قیمت ها

دی جی Proyal

دی جی Proyal


دی جی Proyal از دی جی های موفق و با استعداد ایرانی و یک دی جی ایرانی در ترکیه است که این روز ها آثار او با استقبال خوبی رو به رو شده اند. در ادامه همراه استانبول کنسرت باشید تا با این دی جی بیشتر آشنا شوید.

دی جی Proyal کیست؟

دی جی Proyal کیست؟

علی انتظاریان متولد سال 1989 در تهران است که این روز ها با نام هنری Proyal شناخته می شود. او از سال 2008 فعالیت خود را آغاز کرد و در سال 2010 توانست اولین کار رسمی خود را از لیبل Discover Digital منتشر کند. این آهنگ یک رمیکس برای Sean Tyas بود که در مسابقه رمیکس ملبورن بین سایر موزیک های ارسال شده برنده شد. پرویال بعد از آن تا به امروز بیش از 50 موزیک در لیبل های مختلف منتشر کرده است.

او در ابتدای سال 2011 اولین لیبل ترنس ایرانی را به نام Promind Recordings را ثبت کرد. پرویال تا به اکنون بیش از 200 سینگل از آرتیست های مختلف جهان منتشر کرده است و مورد حمایت خیلی از آهنگسازان و دی جی های معروف و سرشناس قرار گرفته است. هم چنین پرویال صاحب امتیاز لیبل های نانوبیتز آمریکا و آمپد آرتیست کلمبیا نیز می باشد.

پیج اینستاگرام دی جی Proyal چیست؟

امروزه دی جی ها سعی می کنند تا در شبکه های مجازی فعالیت زیادی داشته باشند تا به این گونه به مخاطبان خود بیفزایند و آثارشان بیشتر از قبل دیده شود که این موضوع شامل پرویال نیز می باشد. او در این شبکه یک پیج اینستاگرامی به نام خودش دارد و در آن فعالیت دارد. او بیش تر در این پیج آثار خود را منتشر می کند. به هر حال اگر نام او را در قسمت سرچ این شبکه تایپ کنید، پیج او برای شما نمایش می یابد.

معروف ترین آهنگ های این دی جی کدامند؟

معروف ترین آهنگ های این دی جی کدامند؟

همان طور که در قسمت قبل بیان کردیم پرویال از سال 2010 فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرده است و تا به اکنون آهنگ های زیادی را ساخته و به ثبت رسانده است که از مهم ترین و معروف ترین آن ها می توان به Self Portrait No. 13 ،Say It Now ،I’ll Be There و برخی دیگر اشاره کرد.

عکس های دی جی Proyal را در کجا مشاهده کنیم؟

برای دیدن تصاویر این دی جی معروف کافی است تا نام او را در موتور جستجو گوگل سرچ کنید. به راحتی می توانید از طریق سایت های ایرانی و یا حتی خارجی تصاویر پرویال را در کلاب های ترکیه مانند کلاب بیاند و کلاب آنجلیکا پیدا کنید. هم چنین با مراجعه به شبکه های مجازی پرویال نیز می توانید عکس های او را مشاهده کنید.

سوالات متداول

Proyal کیست؟

علی انتظاریان دی جی معروف متولد تهران است که با نام هنری Proyal شناخته می شود.

معروف ترین آهنگ های دی جی Proyal کدامند؟

از معروف ترین آهنگ های او می توان به Self Portrait No. 13 ،Say It Now ،I’ll Be There و برخی دیگر اشاره کرد.

او از چه سالی فعالیت خود را شروع کرده است؟

او از سال 2008 فعالیت خود را شروع کرده است.

دی جی Proyal صاحب امتیاز کدام لیبل ها است؟

پرویال صاحب امتیاز لیبل های آمپد آرتیست کلمبیا و نانوبیتز آمریکا است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه کنسرت هاخرید بلیطپشتیبانی اینستاگرام