بلیط برنامه های دی جی Rezz در ترکیه با بهترین قیمت

دی جی rezz

دی جی rezz


در لیست معرفی بهترین دیجی های دنیا و یک دی جی ایرانی در ترکیه نام دی جی Rezz نیز مشاهده می شود. او این روز ها به شهرت و محبوبیت زیادی رسیده است.

دی جی Rezz کیست؟

دی جی Rezz کیست؟

ایزابل رضازاده با نام هنری رِز، دیجی و هم چنین آهنگساز ایرانی است که هم اکنون در شهر نیویورک زندگی می کند. او در اوکراین به دنیا امده و پدری ایرانی و مادری اوکراینی دارد. او به همراه خانواده اش در کودکی به شهر کانادا نقل مکان کرده است. ایزابل از سن شانزده سالگی شروع به فعالیت ساخت آهنگ الکترونیک کرد و علاقه او از نوجوانی و هنگامی که به کلوب های شبانه تورنتو می رفت آغاز شد. ایزابل بعد از انتشار آهنگ هایش در ساندکلاد توجه اسکریلکس و ددماوس را به خود جلب کرد و باعث شد تا لیبل های بزرگ از او حمایت کنند. اولین آهنگ وی با نام آرامش از لیبل دیجی ددماوس یعنی (mau5trap) منتشرشد.

پیج اینستاگرام دی جی Rezz چیست؟

ایزابل فعالیت گسترده‌ ای در اینستاگرام انجام می‌ دهد و این روز ها توانسته در این شبکه محبوب بیش از 719 کا فالوور و تیک آبی را به دست آورد. حال برای پیدا کردن آدرس اینستاگرام او می توانید به قسمت سرچ این شبکه مراجعه کنید و نام این فرد معروف را به انگلیسی سرچ کنید تا پیج او برای نمایش یابد. با دنبال کردن پیج اینستاگرام ایزابل می توانید به مشاهده جدیدترین آثار او و عکس ها و کلیپ هایی که برای مخاطبانش منتشر می‌ کند بپردازید.

معروف ترین آهنگ های این دی جی کدامند؟

معروف ترین آهنگ های این دی جی کدامند؟

قطعاً از دلایل شهرت و معروفیت این دی جی آثاری است که تا به اکنون ساخته و منتشر کرده است. حال برخی از آثار او در لیست معروف ترین و بهترین آهنگ های ایزابل قرار گرفته اند که از این آهنگ ها می‌ توان به sweet dreams، MENACE، SPIRAL و برخی دیگر اشاره کرد. حال این موضوع را هم باید افزود که برای دانلود آهنگ های دی جی Rezz کافیست تا به سایت های موسیقی که در اینترنت موجود هستند مراجعه نمایید.

عکس های دی جی Rezz را در کجا مشاهده کنیم؟

این روز ها ایزابل به شهرت و معروفیت زیادی رسیده است و طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی در سراسر جهان دارد. حال خیلی از طرفداران او تمایل دارند تا به مشاهده عکس های این دی جی معروف در کلاب منتا کاراکوی و کلاب الکساندرا بپردازند. در این باره باید بگوییم که با مراجعه به اینترنت و جستجو نام این فرد معروف با نتایج جالبی رو به رو خواهید شد و عکس های زیادی از او در لوکیشن های مختلف برای شما نمایش خواهد یافت.

سوالات متداول

دی جی Rezz کیست؟

ایزابل رضازاده دیجی و هم چنین آهنگساز است.

آیا او ایرانی است؟

او در اوکراین به دنیا امده و پدری ایرانی و مادری اوکراینی دارد و به همین دلیل می توان بیان کرد که اصالتا اهل ایران است.

دی جی Rezz از چند سالگی فعالیت خود را شروع کرده است؟

ایزابل از سن 16 سالگی شروع به فعالیت ساخت آهنگ الکترونیک کرده است.

اولین آهنگ او چه نام داشت؟

اولین آهنگ او آرامش نام داشت که از لیبل دیجی ددماوس منتشرشد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه کنسرت هاخرید بلیطپشتیبانی اینستاگرام