دی جی مسعود فولادی کیست؟ راهنمای رزرو برنامه های او در ترکیه

مسعود فولادی sj (تمام)

مسعود فولادی sj (تمام)


می خواهیم به معرفی مسعود فولادی بپردازیم و مطالبی را در مورد روش دانلود آهنگ های مسعود فولادی قرار دهیم. در ادامه همراه استانبول کنسرت باشید تا با این دی جی بیشتر آشنا شوید.

مسعود فولادی کیست؟

مسعود فولادی کیست؟

در رابطه با بیوگرافی مسعود فولادی بهتر است که بدانید او این روز ها به عنوان پیشتاز موسیقی ترنس در ایران و پر آوازه ترین و مشهور ترین دی جی ایرانی در ترکیه شناخته می شود. مهم است که بدانید برخلاف تفکر برخی افراد از معنی کلمه دی جی که در ایران به خالطور (کار بی ارزش) شباهت دارند اما مسعود با علم به موسیقی الکترونیک و کار با آهنگسازان و خوانندگان بزرگ و سرشناس در کارنامه کاری اش، لقب پر آوازه ترین دی جی ایرانی را از آن خود کرده است و طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی نیز دارد.

پیج اینستاگرام مسعود فولادی چیست؟

مسعود در اینستاگرام نیز بسیار محبوب است و فالووران زیادی در پیج خود دارد. او در پیج شخصی اش در اینستاگرام معمولا تبلیغ آثار جدید خود را می کند و در کنار آن ها نیز چند پست از خودش را منتشر کرده است. حال اگر نام این دی جی معروف را به انگلیسی در قسمت سرچ اینستاگرام تایپ کنید، پیج او برای شما نمایش خواهد یافت. از آن جایی که این دی جی در اینستاگرام فالووران زیادی دارد، به همین دلیل پیج او به راحتی قابل تشخیص است.

معروف ترین آهنگ های این دی جی کدامند؟

معروف ترین آهنگ های این دی جی کدامند؟

مسعود مدت زمان تقریبا طولانی است که در حرفه خود فعالیت می‌ کند و تا به اکنون آثار فوق‌العاده‌ ای را ساخته و منتشر کرده است. اما با این حال در بین تمام آهنگ های مسعود فولادی برخی از آهنگ های او از معروفیت بیشتری برخوردارند که از این آهنگ ها می توان به Leave It All Behind، Best Days، Goodbye و برخی دیگر اشاره کرد. حال با مراجعه به مسعود فولادی ویک پدیای او می توانید لیست تمام آهنگ های او را مشاهده کنید. هم چنین برای دانلود هر کدام از این آهنگ ها نیز می توانید به سایت های موسیقی در اینترنت مراجعه کنید.

عکس های مسعود فولادی را در کجا مشاهده کنیم؟

مسعود به دلیل این که یکی از دی جی های محبوب و سرشناس به شمار می رود، عکس های زیادی از او در فضای مجازی وجود دارد که اگر به پیج های مختلف در اینستاگرام و یا حتی پیج اینستاگرام این دی جی معروف مراجعه نمایید می توانید عکس های متعددی از او را در لوکیشن های مختلف و کلاب های ترکیه مانند کلاب بابل و کلاب منتا کاراکوی مشاهده کنید. البته گفته نماند که با جستجوی نام او در موتور جستجوی گوگل نیز با نتایج خوبی رو به رو خواهید شد و عکس های مختلفی از او برای شما نمایش خواهد یافت.

سوالات متداول

مسعود فولادی کیست؟

او یکی از پیشتازان موسیقی ترنس در ایران و پر آوازه ترین دیجی ایرانی است.

معروف ترین آهنگ های او کدامند؟

از معروف ترین آهنگ های او می توان به Leave It All Behind، Best Days، Goodbye اشاره کرد.

آیا مسعود فولادی در اینستاگرام فعال است؟

او در اینستاگرام یک صفحه کاربری دارد و در این صفحه فعالیت می کند.

چگونه می توان به مشاهده عکس های او پرداخت؟

برای مشاهده عکس های این دی جی می توانید به شبکه های مجازی و یا حتی گوگل مراجعه کنید.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه کنسرت هاخرید بلیطپشتیبانی اینستاگرام