لیست کنسرت های 1402 استانبول به همراه راهنمای خرید بلیط

کنسرت های 1402 استانبول

کنسرت های 1402 استانبول


در این مقاله قصد داریم به بررسی کنسرت های 1402 استانبول پرداخته و اطلاعاتی مانند معرفی خواننده ها، زمان برگزاری کنسرت ها، راهنمای خرید بلیط کنسرت و قیمت بلیط، امکانات جایگاه های موجود در سالن کنسرت ها و روش لغو رزرو این کنسرت ها بیان خواهند شد. در نتیجه پیشنهاد می کنیم تا پایان همراه وب سایت استانبول کنسرت باشید تا از این موارد آگاهی بیشتری را کسب کنید.

کدام خوانندگان در کنسرت های 1402 استانبول اجرا دارند؟

کدام خوانندگان در کنسرت های 1402 استانبول اجرا دارند؟

در بخش ابتدایی این مقاله می خواهیم به این سوال که کدام خوانندگان در کنسرت های 1402 استانبول اجرا دارند؟ پاسخ داده و نام این خوانندگان عنوان خواهند شد. همان طور که در ابتدای این مقاله نیز اشاره شد خواننده های مشهور زیادی در شهر استانبول ترکیه کنسرت هایی را در سال 1402 اجرا خواهند کرد. به دلیل وجود تعداد از ایرانیان مقیم کشور ترکیه و همچنین امکان سفر راحت تر به این کشور هر ساله بسیاری از خوانندگان ایرانی در این کشور کنسرت های خود را برگزار می کنند. خوانندگانی که در سال 1402 در استانبول کسنرت اجرا خواهند نمود عبارت هستند از:

 • ابی
 • گوگوش
 • اندی
 • منصور
 • ساسی مانکن
 • شادمهر
 • امیر تتلو
 • وانتونز

در ادامه به بررسی کنسرت های 1402 هر یک از این خوانندگان در شهر استانبول خواهیم پرداخت و از  قیمت بلیط کنسرت آن ها، زمان برگزاری این کنسرت ها، راهنمای خرید بلیط کنسرت ها، امکانات جایگاه های موجود در سالن کنسرت ها و روش لغو رزرو این کنسرت ها اطلاعاتی را کسب خواهیم نمود. پیشنهاد می شود برای اطلاع از اخبار دقیق کنسرت های استانبول در سال 1402 تا پایان همراه وب سایت استانبول کنسرت باشید.

کنسرت‌ های ابی 1402

ابراهیم حامدی ملقب به ابی یکی از خوانندگان معروف ایرانی است که هر سال در کشور ترکیه و شهر استانبول کنسرت هایی را برگزار می کند و در سال 1402 نیز قرار است در شهر استانبول کنسرت هایی را در بازه های زمانی مختلف برگزار کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد می توانید به وب سایت های فروش بلیط کنسرت های شهر استانبول مراجعه نموده و در مورد قیمت بلیط های کنسرت های ابی و زمان برگزاری و نحوه خرید آن اطلاعاتی را کسب نمایید. 

کنسرت های گوگوش 1402

دیگر خواننده سرشناس ایرانی که قصد دارد در سال 1402 در شهر استانبول کنسرت های خود را اجرا کند، گوگوش است. گوگوش نیز در بازه های زمانی مختلفی کنسرت های خود را برگزار خواهد نمود و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کنسرت های گوگوش و زمان قیمت آن می توانید به استانبول کنسرت پیام بدهید.

کنسرت‌ های اندی 1402

اندی خواننده محبوب که علاقه مندان و طرفداران خاص خود را دارد مانند سال های گذشته در سال 1402 کنسرت های خود را در استانبول برگزار خواهد نمود و طرفداران این خواننده می توانند با مراجعه به اینستاگرام استانبول کنسرت در مورد قیمت بلیط های کنسرت های اندی و زمان برگزاری و نحوه خرید آن اطلاعاتی را کسب نمایند.

کنسرت های منصور 1402

خواننده دیگری که قصد دارد در سال 1402 در شهر استانبول کنسرت های خود را اجرا کند منصور است. این خواننده در سال های اخیر با سبک خاصی که دارد محبوبیت زیادی را به دست آورده است و او نیز مانند سایر خواننده های ایرانی شهر استانبول را برای اجرای کنسرت های خود انتخاب نموده است. هواداران منصور برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کنسرت های منصور و زمان و قیمت آن می توانید به وب سایت استانبول کنسرت و یا صفحه اینستاگرام این خواننده مراجعه نمایند. توصیه می شود برای آگاهی از آخرین اخبار در این مورد از مقالات سایت ما نیز استفاده کنید.

کنسرت های ساسی مانکن 1402

کنسرت های ساسی مانکن خواننده مشهور و پرحاشیه نیز در سال آینده قرار است کنسرت هایی را در شهر استانبول برگزار نماید. تاریخ دقیق کنسرت های ساسی مانکن در سال 1402 هنوز مشخص نشده و برای اطلاع از آخرین اخبار در این مورد می توانید با ما همراه باشید.

کنسرت های شادمهر 1402

شادمهر عقیلی یکی از پرطرفدارترین خوانندگان ایرانی است که در شهر استانبول ترکیه کنسرت های خود را اجرا خواهد کرد. با مراجعه به اینستاگرام استانبول کنسرت و فروش بلیط طرافداران این خواننده می توانند از آخرین اخبار کنسرت های شادمهر مطلع شده و یا با مراجعه به صفحات فن پیج شادمهر عقیلی در اینستاگرام از آخرین وضعیت کنسرت های استانبول در سال 1402 شادمهر آگاه شوند.

کنسرت های تتلو 1402

با توجه به حضور طرفداران بسیاری در کشور ترکیه بهترین گزینه برای برگزاری کنسرت های امیر تتلو شهر استانبول است و به مانند گذشته در سال 1402 نیز کنسرت های این خواننده در استانبول برگزار خواهد شد. طرفداران امیر تتلو می توانند آخرین اخبار در خصوص کنسرت های 1402 این خواننده را از وب سایت ها مختلف و فن پیج گوناگون اینستاگرامی مطلع شوند.

کنسرت های وانتونز 1402

گروه وانتونز نیز از گروه های محبوب نسل جوان است که طرفداران زیادی را در سالیان اخیر جذب نموده است. این گروه هم مانند خوانندگان دیگر در سال 1402 کنسرت های خود را در شهر استانبول ترکیه برگزار خواهد نمود. برای اطلاع از آخرین اخبار در مورد کنسرت های وانتونز می توانید اینستاگرام استانبول کنسرت یا پیج ها و فن پیج اینستاگرامی گروه وانتونز استفاده نمایید.

زمان برگزاری کنسرت های 1402 استانبول

زمان برگزاری کنسرت های 1402 استانبول

حال در ادامه به بررسی زمان برگزاری کنسرت های 1402 در شهر استانبول می پردازیم. در جواب به این سوال که برگزاری کنسرت های استانبول در چه بازه زمانی است باید گفت تاریخ کنسرت های استانبول در 1402 با شروع سال نو می باشد و در نیمه اول فروردین است. این کنسرت ها تا پایان تعطیلات نوروزی ادامه خواهند داشت. برای اطلاع از تاریخ دقیق زمان برگزاری کنسرت های استانبول می توانید به اینستاگرام استانبول کنسرت مراجعه کنید.

راهنمای خرید بلیط کنسرت های 1402 استانبول

در این بخش به راهنمای خرید بلیط کنسرت های 1402 استانبول خواهیم پرداخت. در پاسخ به این سوال که خرید بلیط در سال 1402 چگونه است باید گفت برای خرید این بلیط ها می توانید به اینستاگرام استانبول کنسرت مراجعه کنید. همچنین امکان انتخاب جایگاه و زمان مورد نظر در سایت ما وجود دارد و بسته به مبلغی که پرداخت می کنید جایگاه متفاوتی را به دست خواهید آورد. در صورتی که قصد سفر به استانبول با تور های گردشگری را دارید برای خرید بلیط به ما پیام بدهید.

قیمت بلیط کنسرت های 1402 استانبول چقدر است؟

قیمت بلیط کنسرت های استانبول در این سال چقدر است؟

در پاسخ به این سوال که قیمت بلیط کنسرت های 1402 در شهر استانبول چقدر است؟ باید گفت قیمت بلیط کنسرت های استانبول بستگی به عوامل مختلفی مانند سالن برگزاری و جایگاه مورد نظر خواهد داشت. در نتیجه قیمت بلیط این کنسرت ها قیمت واحدی نداشته و برای کسب اطلاع در مورد قیمت بلیط این کنسرت ها می توانید به اینستاگرام استانبول کنسرت پیام بدهید. توجه داشته باشید که قیمت این بلیط ها معمولا بر اساس دلار یا لیر محاسبه شده و باید به این موضوع توجه کنید ولی شما می توانید به صورت ریالی یا حتی در صورت نیاز با ارز های دیجیتال آن ها را خریداری کنید.

روش لغو رزرو بلیط کنسرت های 1402

حال در ادامه مطالب به بررسی روش لغو رزرو بلیط کنسرت های 1402 استانبول می پردازیم. برای لغو رزرو بلیط کنسرت مورد نظر می توانید به وب سایتی که خرید را از آن انجام داده اید مراجعه نموده و اقدام به لغو رزرو بلیط کنسرت خریداری شده کنید. ما ردر مجموعه استانبول کنسرت در بازه فروش بلیط شرایط لغو رزرو در مورد هر کنسرت را خدمت شما توضیح می دهیم.

امکانات جایگاه های مختلط کنسرت ها در این سال

در این بخش نوبت به بررسی امکانات جایگاه های کنسرت های استانبول می رسد. برای بررسی این موضوع باید گفت امکانات جایگاه های کنسرت های استانبول با توجه به هزینه ای که پرداخت متفاوت خواهد بود و هر جایگاه امکانات مختلفی را خواهند داشت. همچنین امکانات هر سالن کنسرت با دیگر سالن ها متفاوت خواهد بود. اختلافات از نوع پذیرایی گرفته تا نزدیک بودن به سن ادامه دارد که برای هر کنسرت می توانید اطلاعات دقیق را از طریق تیم ما دریافت کنید.

اخبار دقیق این کنسرت ها را از کجا دنبال کنیم؟

در پاسخ به این سوال که اخبار دقیق کنسرت های استانبول در سال 1402 را از کجا دنبال کنیم؟ باید گفت برای اطلاع از آخرین اخبار در این خصوص می توانید از وب سایت مختلف و مرتبط با کنسرت ها استفاده نموده یا از شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و توییتر این اخبار را دنبال کنید. همچنین برای کسب اطلاع از اخبار دقیق کنسرت خواننده های ایرانی در ترکیه توصیه می شود به وب سایت استانبول کنسرت مراجعه نمایید.

فیلم های کنسرت های استانبول در سال جدید را از کدام پلتفرم ها تماشا کنیم؟

فیلم های کنسرت های استانبول در سال جدید را از کدام پلتفرم ها تماشا کنیم؟

برای این که قادر به مشاهده فیلم های کنسرت های این شهر در سال جدید باشید، گزینه های مختلفی برای این کار وجود دارند. برای مثال می توانید از شبکه های اجتماعی مختلف استفاده کنید. شبکه های اجتماعی محبوبیت بالایی را در بین کاربران نقاط مختلف دنیا می باشد و یکی از بهترین گزینه ها برای مشاهده فیلم های کنسرت استانبول است.

بسیاری از خوانندگان ایرانی نیز لحظاتی از کنسرت های خود را در پلتفرم های مختلف شبکه های اجتماعی به صورت زنده و لایو به اشتراک می گذارند و از این پلتفرم ها می توانید استفاده نمایید. برای مثال با مراجعه به کانال یوتوب خواننده مورد نظر می توانید فیلم های کنسرت این خواننده را مشاهده نموده و از آن ها استفاده کنید. با این حال این برنامه در ایران مسدود بوده و برای ورود به آن باید از وی پی ان استفاده کنید.

آیا تصاویر اجرا ها در این سال بلافاصله منتشر می شود؟

حال در ادامه این سوال به وجود می آید که آیا تصاویر کنسرت های استانبول در این سال بلافاصله منتشر می شود؟ در جواب به این سوال باید گفت برای مشاهده تصاویر لحظه ای و تازه کنسرت های استانبول روش های مختلفی وجود دارند. شبکه های اجتماعی و پلتفرم های مختلفی وجود دارد که تصاویر کنسرت های استانبول را پوشش می دهند و بلافاصله در آن منتشر می شود.

با مراجعه به برخی از این شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، تلگرام و توییتر می توانید تصاویر این کنسرت ها را مشاهده کنید. همچنین با دنبال کردن خواننده مورد علاقه خود در شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام می توانید تصاویر این کنسرت ها را ببینید و از تاریخ کنسرت های آینده نیز با خبر شوید.

محل برگزاری در این سال بیشتر در کدام سالن ها است؟

در پایان برای این که بررسی کنیم محل برگزاری کنسرت های استانبول در کدام سالن هاست؟ باید گفت سالن برگزاری کنسرت ها برای هر خواننده متفاوت خواهد بود و معمولا در نزدیکی هتل های پنج ستاره یا تالار ها و رستوران های مجلل برگزار می شود. هزینه این سالن ها نیز بستگی به عادی یا وی ای پی بودن آن دارد.

سوالات متداول

 1. آیا تصاویر کنسرت های استانبول بلافاصله منتشر می شود؟

  برای مشاهده تصاویر لحظه ای و تازه کنسرت های استانبول روش های مختلفی وجود دارند. شبکه های اجتماعی و پلتفرم های مختلفی وجود دارد که تصاویر کنسرت های استانبول را پوشش می دهند و بلافاصله در آن منتشر می شود. در این مورد مراجعه به اینستاگرام استانبول کنسرت برگ برنده شما می باشد.

 2. قیمت بلیط کنسرت های 1402 استانبول چقدر است؟

  قیمت بلیط کنسرت های استانبول بستگی به عوامل مختلفی مانند سالن برگزاری و جایگاه مورد نظر خواهد داشت. در نتیجه قیمت بلیط این کنسرت ها قیمت واحدی نداشته و برای کسب اطلاع در مورد قیمت بلیط این کنسرت ها می توانید به اینستاگرام استانبول کنسرت پیام بدهید.

 3. اخبار دقیق اجرا ها در این سال را از کجا دنبال کنیم؟

  برای اطلاع از آخرین اخبار در این خصوص می توانید ایتساگرام استانبول کنسرت مراجعه کنید.

 4. محل برگزاری کنسرت های 1402 استانبول در کدام سالن هاست؟

  سالن برگزاری کنسرت ها برای هر خواننده متفاوت خواهد بود و معمولا در نزدیکی هتل های پنج ستاره یا تالارها و رستوران های مجلل برگزار می شود.

3/5 - (181 امتیاز)

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه کنسرت هاخرید بلیطپشتیبانی اینستاگرام