کنسرت های امیر تتلو 1401 | راهنمای خرید بلیط و فیلم کنسرت تتلو در ترکیه

کنسرت های امیر تتلو

کنسرت های امیر تتلو در سال 1401 را در این مقاله برای شما مورد بررسی قرار داده ایم. شما می توانید برای خرید بلیط کنسرت های این خواننده با تیم پشتیبانی استانبول کنسرت در whatsapp همراه باشید. ما برای شما در سریع ترین زمان ممکن بلیط کنسرت تتلو در ترکیه و دیگر کشور ها را خریداری می کنیم تا بتوایند خیلی راحت و بدون درد سر برای رفتن به کنسرت آماده شوید.

کنسرت های امیر تتلو 1401

اولین کنسرت امیر تتلو چه زمانی بود؟

امیر تتلو خواننده کشور می باشد که در تاریخ 30 شهریور 1366 در شهر تهران متولد شده است و هم اکنون 34 ساله می باشد. این خواننده تا کنون به علل مختلفی حاشیه های بسیاری را پیرامون خود تجربه کرده است. عموم مخاطب های امیر تتلو نوجوانان می باشند. عده ای از منتقدان این خواننده متن آهنگ های این خواننده را نا مناسب و آسیب زننده می دانند و معتقدند که کودکان و نوجوانان نباید مخاطب این نوع آهنگ ها باشند و اطرافیان و مسئولین امر باید در پی ریشه یابی این استقبال نوجوانان از این نوع آهنگ ها بر بیایند.

امیر تتلو خود معتقد است که در آهنگ هایش هیچ گونه حرف زشت و نا مناسبی را عنوان نمی کند و هر چه می گوید واقعیت جامعه است اما باید توجه داشت که این حرف ها اصلا و به هیچ وجه مناسب حوزه هنر و نوجوانانی که پیگیر موسیقی هستند نمی باشد. امیر تتلو تا کنون چندین بار از کشور خارج شده است اما پس از طی مدتی مجددا به کشور بازگشته است و فعالیت های خود را از سر گرفته است. در نهایت این خواننده در سال 1397 از کشور مهاجرت کرده است و اولین کنسرت خود را در سال 1397 و مدتی پس از مهاجرتش در شهر تفلیس گرجستان برگزار کرد. در این کنسرت افراد بسیار اندکی حضور داشتند و جمعیت حاضر در سالن زیر 1000 نفر بود. یکی از کنسرت های این خواننده نیز به علت عدم استقبال هواداران لغو شد. امیر تتلو پس از این کنسرت ها چندین کنسرت دیگر را در کشور ترکیه و شهر استانبول برگزار کرده است.

کنسرت های امیر تتلو در سال 1401

امیر تتلو در سال 1400 و 1398 کنسرت هایی را در کشور ترکیه و شهر استانبول برگزار کرد که با استقبال طرفداران خود و علاقه مندان مواجه شد و ظرفیت سالن محل برگزاری کنسرت تکمیل شد. به همین جهت این خواننده قصد دارد در سال 1401 نیز کنسرت های متعددی را برگزار کند. انتخاب اول این خواننده برای برگزاری کنسرت شهر استانبول کشور ترکیه می باشد زیرا ایرانیان بسیاری مقیم این کشور می باشند و هم چنین برای ایرانیان داخل کشور نیز سفر به ترکیه هم از جنبه مالی و هم از جنبه مسافت بسیار راحت تر از سفر به کشور های دورتر می باشد.

کنسرت امیر تتلو 1 فروردین 1401

این کنسرت در شهر استانبول ترکیه برگذار شد که با استبال فوق العاده ای از طرفداران او همراه بود. نکته مهم قیمت بلیط کنسرت امیر تتلو 1 فروردین 1401 بود که با افزایش عجیبی نسبت به کنسرت های قبلی او همراه بود. اما این افزایش قیمت بی دلیل نبود چرا که این آرتیست توانست شرایطی به مراتب مطلوب تر را در دسترس طرفداران خود قرار بدهد.

نزدیک ترین کنسرت های این خواننده در کدام کشور است؟

امیر تتلو تا به حال 3 کنسرت را برگزار کرده است. اولین کنسرت خود را در شهر تفلیس کشور گرجستان برگزار کرده است که این کشور نیز از کشور های نزدیک به ایران محسوب می شود. امیر تتلو دو کنسرت دیگر خود را در سال های 1398 و 1400 در کشور ترکیه برگزار کرده است. خوانندگان بسیاری از کشورمان در کشور ترکیه کنسرت هایی را برگزار می کنند که با استقبال بسیاری از سوی هم وطنان مواجه می شود.

کنسرت های امیر تتلو در استانبول ترکیه

کنسرت های امیر تتلو در استانبول ترکیه

امیر حسین مقصودلو تا کنون دو کنسرت را در کشور ترکیه و این شهر برگزار کرده است و در هر دو کنسرت ظرفیت سالن محل برگزاری تکمیل شده است. وی به تازگی و اخیرا کنسرتی را در این شهر برگزار کرده است که علاوه بر تکمیل شدن ظرفیت سالن تعدادی نیز در پشت درب سالن به دلیل عدم ظرفیت ماندند.

کنسرت استانبول در سال 1398

یکی از کنسرت هایی که تتلو تاکنون برگزار کرده است در سال 1398 و در شهر استانبول بود که با استقبال بسیار طرفداران مواجه شد.

کنسرت استانبول در مهر ماه 1400

کنسرت تتلو در مهر ماه 1400 در شهر استانبول به گونه ای برگزار شد که افراد بسیاری به علت ازدحام جمعیت در پشت در ماندند.

کنسرت های امیر تتلو در ترکیه چقدر هزینه به همراه دارد؟

برگزاری کنسرت در کشور ترکیه علاوه بر هزینه تهيه بلیط هزینه های جانبی بسیاری نیز دارد که در ادامه مبحث به آنها می پردازیم. برای حضور در این کنسرت ایرانیان داخل کشور باید هزینه سفر و تهیه بلیط هواپیما را نیز در نظر بگیرند. علاوه بر این ها هزینه هتل و محل اقامت را نیز باید در نظر گرفت. بلیط کنسرت های امیر تتلو قیمت های مختلفی دارد که بسته به نوع جايگاه محل برگزاری کنسرت متفاوت می باشد.

فیلم کنسرت های امیر تتلو

افرادی که در این کنسرت حضور نداشته اند نیز علاقه مند به تماشای فیلم ها و عکس‌ های این مراسم می باشند.

عکس کنسرت های امیر تتلو

برای مشاهده عکس و فیلم های این کنسرت و هم چنین دانلود موزیک هایی که این خواننده به صورت زنده و لایو در کنسرت اجرا کرده است می توان به گوگل و هم چنین برنامه اینستاگرام مراجعه کرد.

دانلود فایل صوتی کنسرت های Amir Tataloo

برای دانلود فایل صوتی کنسرت های این خواننده می توانید به گوگل مراجعه کنید و به راحتی به دانلود آن بپردازید.

قیمت بلیط کنسرت های امیر تتلو

انواع بلیط های کنسرت این خواننده

در مراسم برگزاری یک کنسرت بلیط های مختلفی با قیمت های متفاوت فروخته می شود. این بلیط ها بستگی به جایگاه صندلی ها در کنسرت دارد که قیمت آن ها متفاوت می باشد. در کنسرت هایی که امیر تتلو برگزار می کند نیز چندین نوع بلیط متفاوت فروخته می شود که در ادامه بحث آن ها را عنوان خواهیم کرد.

جایگاه معمولی

صندلی های که در جایگاه معمولی قرار گرفته اند بالطبع از هزینه کمتری برخوردار هستند.

جایگاه ویژه یا همان vip

برخی صندلی ها در جایگاه ویژه محل برگزاری کنسرت قرار دارند که طبیعتا هزینه بالاتری را نسبت به جایگاه های دیگر دارد.

قیمت بلیط کنسرت های امیر تتلو

کنسرت هایی که این خواننده برگزار می کند قیمت های متفاوتی دارد که بنا به آن چه مطرح شد بستگی به شرایط و جایگاه صندلی های قرار گرفته در سالن دارد. این بلیط ها از قیمت 7 میلیون تومان شروع می شود و این قیمت کمترین قیمت خرید بلیط کنسرت می باشد.

شما می توانید برای استعلام قیمت بلیط کنسرت های امیر تتلو و راهنمای خرید به پشتیبانی ما در whatsapp پیام بدهید. تیم پشتیبانی ما در کمتر از چند دقیقه پاسخ گوی شما می باشند.

حواشی کنسرت های امیر تتلو

امیر تتلو خواننده ای می باشد که هر از چند گاهی با حواشی مختلفی نامش را مطرح می کند. این خواننده که تا کنون حواشی مختلفی را گاهی عمدا و گاهی ناخواسته پیرامون خود ایجاد کرده است در کنسرت هایش نیز حواشی مختلفی را برای خود ایجاد کرده است.

درآوردن شلوار امیر تتلو در کنسرت

در کنسرت اخیرش که در مهر ماه سال جاری در کشور ترکیه برگزار شد این خواننده با در آوردن شلوارش سبب ایجاد حواشی مختلفی پیرامون خود شد. عده ای از منتقدان این حرکت امیر تتلو را سخیف و حرکتی عنوان کردند که برای ایجاد حاشیه و مطرح شدن مجدد نامش در رسانه های مختلف انجام داده است.

کنسرت های امیر تتلو در ایران

این خواننده تا کنون در ایران کنسرتی را برگزار نکرده است. امیر تتلو در سال های اول فعالیتش در ایران به صورت غیر قانونی و غیر مجاز فعالیت می کرد. این خواننده سعی کرد تا در کشور مجوز فعالیت خود را بگیرد و بتواند برای علاقه مندان به خود کنسرت هایی را داخل کشور برگزار کند اما نتوانست. این خواننده در طول مدت حضور و فعالیتش در ایران چندین بار دستگیر شد و نهایتا در سال 1397 برای همیشه از کشور مهاجرت کرد. هم اکنون امیر تتلو در کشور ترکیه سکونت دارد. این خواننده اولین کنسرت خود را در کشور گرجستان و شهر تفلیس برگزار کرد. در کشور ترکیه نیز تا کنون کنسرت هایی را برگزار کرده است.

حواشی کنسرت های امیر تتلو

بزرگ ترین کنسرت های امیر تتلو

بزرگ ترين کنسرت این خواننده را می توان مربوط به آخرین کنسرتی که برگزار کرده است دانست. این خواننده اخیرا کنسرتی را در کشور ترکیه برگزار کرده است که در سال 6000 نفری حدودا 7000 نفر حضور پیدا کردند و افراد متعددی نیز پشت درب سالن ماندند.

کلیپ کنسرت های امیر تتلو برای استوری

برای دانلود کلیپ کنسرت های امیر تتلو می توان به برنامه اینستاگرام و صفحات فن پیج این خواننده و هم چنین صفحات مختلف موسیقی مراجعه کرد. در گوگل نیز کلیپ های مختلفی از کنسرت های امیر تتلو موجود است.

سوالات متداول

کنسرت های امیر تتلو در سال 2022 چگونه بود؟

امیر تتلو در سال 1400 و 1398 کنسرت هایی را در کشور ترکیه و شهر استانبول برگزار کرد که با استقبال طرفداران خود و علاقه مندان مواجه شد و ظرفیت سالن محل برگزاری کنسرت تکمیل شد. به همین جهت این خواننده قصد دارد در سال 2022 نیز کنسرت های متعددی را برگزار کند.

بزرگ ترین کنسرت های امیر تتلو کجا بود؟

بزرگ ترين کنسرت این خواننده را می توان مربوط به آخرین کنسرتی که برگزار کرده است دانست. این خواننده اخیرا کنسرتی را در کشور ترکیه برگزار کرده است که در سال 6000 نفری حدودا 7000 نفر حضور پیدا کردند و افراد متعددی نیز پشت درب سالن ماندند.

قیمت بلیط کنسرت های امیر تتلو چقدر است؟

کنسرت هایی که این خواننده برگزار می کند قیمت های متفاوتی دارد که بنا به آن چه مطرح شد بستگی به شرایط و جایگاه صندلی های قرار گرفته در سالن دارد. این بلیط ها از قیمت 7 میلیون تومان شروع می شود و این قیمت کمترین قیمت خرید بلیط کنسرت می باشد.

کنسرت های تتلو در استانبول ترکیه چگونه بود؟

امیر حسین مقصودلو تا کنون دو کنسرت را در کشور ترکیه و این شهر برگزار کرده است و در هر دو کنسرت ظرفیت سالن محل برگزاری تکمیل شده است. وی به تازگی و اخیرا کنسرتی را در این شهر برگزار کرده است که علاوه بر تکمیل شدن ظرفیت سالن تعدادی نیز در پشت درب سالن به دلیل عدم ظرفیت ماندند.

3.4/5 - (9 امتیاز)

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه کنسرت هاخرید بلیطپشتیبانی اینستاگرام