فهرست کنسرت های اندی 1401 + راهنمای شرکت در این برنامه ها

کنسرت های اندی

کنسرت های اندی در شهر ها و کشور های مختلفی برگزار می شود و همواره طرفداران خود را دارد. طیق بررسی های استانبول کنسرت او در حال حاضر تور های بسیاری برای اجراهای زنده برگزار می کند. کنسرت های این خواننده معمولا مورد استقبال افرادی که ایرانی هستند و در خارج سکونت دارند قرار گرفته است. زمانی کهبرنامه های این خواننده در کشور های نزدیک مثل ترکیه برگزار می شود اکثر ایرانی ها خود را به کنسرت های او می رسانند.

اگر می خواهید برای حضور در کنسرت های اندی اقدام کنید لازمه کار شما مطالعه این مقاله می باشد. ما برای شما اطلاعاتی در دسترس قرار می دهیم تا بتوایند با اطمینان کامل برای خرید بلیط اقدام کنید. توجه داشته باشید که علاوه بر این اطلاعات در صورت تمایل برای خرید بلیط کنسرت اندی 1401 می توانید به واتساپ استانبول کنسرت پیام بدهید. ما در کمتر از 5 دقیقه برای خرید بلیط شما اقدام می کنیم.

کنسرت های اندی 1401

اولین کنسرت اندی چه زمانی بود؟

اولین کنسرت این خواننده به سال 1980 بر می گردد. او در این کنسرت که جزء کنسرت های اولش بود توانست نظر بسیاری از افراد را به خود جذب کند. اگر شما علاقه مند هستید تا اولین کنسرت اندی را ببینید می توانید آن را از طریق مرور گر دلخواه جستجو کنید و از سایت های متعدد آن را مشاهده کنید. همچنین این کلیپ ها در آپارات نیز موجود می باشد.

کنسرت های اندی در سال 2022

اندی هر سال تور های بسیاری را در شهر ها و کشور های مختلف برگزار می کند. این خواننده به کشور های اروپایی و آمریکایی می رود و با این اجراها از هم وطن هایی که در کشور های گوناگون هستند دیدن می کند. از کنسرت های این خواننده همیشه استقبال بسیاری می شود و به همین علت او هر سال این تور ها را برگزار می کند. کنسرت های اندی در سال 2022 قرار است در کشور هایی نظیر ترکیه، آمریکا برگزار شود. اگر قصد شرکت در این کنسرت ها را دارید به پشتیبان های ما در واتساپ پیام بدهید تا بهترین راهنما را برای کنسرت های اندی 2022 را دریافت کنید.

نزدیک ترین کنسرت های این خواننده در کدام کشور است؟

ایرانیان برای کنسرت های این خواننده معمولا به کشور هایی مانند ترکیه و ارمنستان می روند. می توان گفت این دو کشور جزء کشور های نزدیک به ایران می باشد و ایرانیان همیشه برای رفتن به این کشور ها مشکلی ندارند. کنسرت های اندی در ترکیه را همیشه ایرانی ها تشکیل می دهند که فقط برای شرکت در کنسرت های این خواننده به این کشور آمده اند.

کنسرت های اندی در استانبول ترکیه

کنسرت های اندی در استانبول ترکیه

می توان گفت که کنسرت های اندی در استانبول به طور متوالی در استانبول برگزار می شود و در این اجرا ها همیشه ایرانیان حضور پر رنگی دارند. شما می توانید کنسرت های این خواننده را از آپارات جستجو کنید و با این کار به کلیه کلیپ هایی که از Andy Concerts برای استوری و پست وجود دارد دست یابید. در ادامه لیستی از کنسرت های این خواننده در ترکیه را در دسترس قرار داده ایم :

مرداد 1400

این اجرا را می توان یکی از پر شور ترین کنسرت ها دانست. بعد از این که به علت وجود ویروس کرونا همه سالن ها تعطیل شد و کنسرت های بسیاری در سال قبل یعنی 99 کنسل شد به همین علت زمانی که در سال 1400 این کنسرت ها برگزار شد عده زیادی از آن استقبال کردند و می توان گفت یکی از شلوغ ترین کنسرت های اندی بوده است.

اسفند 98

این خواننده در اسفند ماه سال 98 کنسرتی را در استانبول برگزار کرد. او در این کنسرت آهنگ های قدیمی خود را خواند و از این آهنگ ها استقبال بسیاری شد. این کنسرت را می توانید از طریق سرویس یوتیوب مشاهده کنید. این کنسرت زمانی که در استانبول برگزار شد افراد بسیاری که در این کشور ساکن بودند در آن شرکت کردند.

آذر 97

یکی از Andy Concerts که در سال 97 برگزار شد هوادار بسیاری داشت و آهنگ های جدید در آن خوانده شد که فیلم های این کنسرت نیز در سایت های متعدد موجود می باشد و شما می توانید از این طریق این فیلم ها را مشاهده کنید و از دیدن آن ها لذت ببرید.

فیلم کنسرت های اندی

کنسرت های اندی در ترکیه چقدر هزینه به همراه دارد؟

برای رفتن به کنسرت های این خواننده که در کشور های دیگر برگزار می شود باید هزینه بسیاری متقبل شوید. می توان گفت فقط هزینه رفت و برگشت ترکیه چند میلیون می شود و اگر به کنسرت های این شخص بروید که قطعا هزینه بیشتری را باید بپردازید. علاوه بر هزینه رفت و برگشت و کنسرت هزینه جا و مکان در این کشور نیز کم نیست.

فهرست کنسرت های اندی 1401

برای اطلاع دقیق تر شما علاقه مندان ما در ادامه فهرستی برای کنسرت های اندی در سال 1401 در دسترس قرار داده ایم تا شما بتوانید به بهترین شکل ممکن برنامه ریزی برای شرکت در آن ها بریزید. مهم ترین آن ها به کنسرت های نوروز بر می گردد جایی که همه خواننده ها اعم از andy کنسرت هایی به مراتب بزرگ تر و با شکوه تر برگذار می کنند.

فیلم کنسرت های اندی

اگر علاقه مند هستید تا فیلم های کنسرت اندی را مشاهده کنید می توانید به سایت های خارجی سر بزنید و از این طریق به فیلم های کنسرت andy دست یابید. این فیلم ها را معمولا هواداران که در کنسرت ها حضور داشته اند ضبط کرده اند و در این سایت ها آپلود کرده اند. اگر شما در قسمت جستجوگر اینستاگرام هشتگ فیلم های اندی را جستجو کنید از پیج های گوناگون می توانید کلیپ های این کنسرت را تماشا کنید. معمولا این کلیپ کنسرت های این خواننده در سایت های گوناگونی وایرال شده است.

عکس کنسرت های اندی

برای دیدن عکس های کنسرت این خواننده می توانید به پیج های اینستاگرامی هواداران مراجعه کنید. در حال حاضر Andy Concerts بدون سانسور در صفحه های اینستاگرامی و یوتیوب موجود می باشد.

دانلود فایل صوتی کنسرت های Andy

برای دانلود فایل صوتی Andy Concerts می توانید به کانال های تلگرامی مراجعه کنید و از این طریق به این فایل های صوتی دست یابید. در بعضی از کانال ها ادیت و ویرایش های خاصی روی فایل های صوتی این کنسرت ها صورت می گیرد و یک فایل بسیار دلنشین و زیبا به دست می آید.

انواع بلیط های کنسرت این خواننده

انواع بلیط های کنسرت این خواننده و هر خواننده معروف دیگری بستگی به کلابی که این کنسرت ها زیر نظر آن برگزار می شود دارد. در حال حاضر کشور های گوناگونی هستند که با خوانندگان ایرانی و یا خارجی در ارتباط اند و اقدام به برگزاری کنسرت هایشان می کنند.

جایگاه معمولی

قیمت بلیط های جایگاه معمولی نسبت به جاهای دیگر بسیار پایین تر می باشد. این جایگاه از ردیف های ده به بعد هستند و البته باید بگوییم که این جایگاه ها بستگی به ظرفیت سالن برگزار کننده نیز دارد. ایرانیان بیشتر این بلیط ها را مورد استفاده قرار می دهند تا هزینه کمتری برایشان داشته باشد.

جایگاه vip

افرادی که برای این جایگاه بلیط تهیه می کنند می خواهند دید بهتری نسبت به خواننده داشته باشند. عکس گرفتن با خواننده قبل از این که کنسرت شروع شود فقط در این جایگاه ها امکان پذیر می باشد. از مهمانان این قسمت پذیرایی در همان اوایل شروع کنسرت و آخر آن به عمل می آید.

قیمت بلیط کنسرت های اندی

قیمت بلیط کنسرت های اندی

هزینه بلیط های این کنسرت در سال های اخیر بسیار افزایش یافته است. تور های بسیاری هستند که این بلیط ها را با تخفیف های ویژه به مشتریان می دهند. اگر بخواهید این بلیط ها را به طور مستقیم خریداری کنید حداقل باید برای خرید بلیط در جایگاه های معمولی بیشتر از صد دلار هزینه کنید.

حواشی کنسرت های اندی

حاشیه Andy Concerts در سال های اخیر آن چنان زیاد نبود و این خواننده همیشه سعی می کرد تا در راستا خود حرکت کند و حاشیه برایش ایجاد نشود. با اینکه او همیشه سعی دار حاشیه برایش ایجاد نشود اما باز هم این گونه نیست که حاشیه نداشته باشد. در ادامه برخی از این حواشی را برایتان در دسترس قرار داده ایم.

کنسرت اندی و خواهر مایکل جکسون

همیشه سلبریتی ها و چهره های شناخته شده زیادی در کنسرت های اندی خاظر می شود. از ایرانی ها گرفته تا خارجی های معروف! در این بین خواهر مایکل جکسون یکی از سرشناس ترین آن ها می باشد. حضور خواهر مایکل جکسون در کنسرت های اندی نشان داد که محبوبیت andy جهانی است و خیلی ها ئوست دارند در برنامه های او شرکت کنند.

حضور کاسیاس در کنسرت اندی

یکی از کنسرت های پاییز 1400 اندی یک مهمان ویژه داشت که بدون شک ویدئو های مربوط به آن را در شبکه های اجتماعی مشاهده کرده اید. این چهره معروف ایکر کاسیاس دروازه بان افسانه ای رئال مادرید و تیم ملی اسپانیا بود. او در کنسرت اندی در حال رقص و هم حوانی با این خواننده ایرانی بود.

کنسرت اندی در عربستان

یکی دیگر از حواشی کنسرت اندی به برنامه او در عربستان بر می گردد. با توجه به مشکلات بین ایران و عربستان کمتر ایرانی در این کشور کنسرت می گذارد! اما در کمال تعجب اندی کنسرتی با شکوه برگذار کرد. این کنسرت از همان ابتدا با حواشی و جنجال هایی عجی همراه بود که می توانید برای اطلاعات بیشتر فیلم آن را از اینترنت دریافت کنید.

حواشی کنسرت های اندی

کنسرت های اندی در ایران

این خواننده تا به اکنون هیچ اجرا زنده ای در ایران نداشته است. اندی در مصاحبه های بسیاری اعلام کرده است که علاقه دارد که در ایران کنسرت داشته باشد و این یک حسرت برای این خواننده شده است. اگر روزی کنسرت های این خواننده در ایران برگزار شود قطعا یکی از شلوغ ترین کنسرت ها می شود و عده بسیاری را مجذوب خود می کند. اندی هواداران بسیاری را در ایران دارد.

بزرگ ترین کنسرت های اندی

کنسرت جدید اندی در شهر استانبول یکی از شلوغ ترین اجرا های زنده وی بوده است. در این اجرا بیشتر از حد ظرفیت سالن تماشاگر در آن حضور پیدا کرده بود. کلیپ کنسرت andy برای استوری در صفحات گوناگون در شبکه اجتماعی اینستاگرامی موجود می باشد. معمولا بزرگترین Andy Concerts در ترکیه برگزار شده است و دلیل آن چیزی جز وجود هوادار بسیار در این کشور نمی باشد. مردم برای شرکت در کنسرت های این خواننده خیلی راحت می توانند به این کشور بروند به همین دلیل است که کنسرت های او در این کشور شلوغ می باشد.

سوالات متداول

آیا این خواننده تا به حال در کشور ترکیه کنسرت برگزار کرده است؟

این خواننده بیشترین کنسرت خود را در همین کشور برگزار کرده است و این علت چیزی جز داشتن هوادار بسیار در این کشور نیست.

کنسرت های اندی در سال 2022 بیشتر در کدام کشور ها برگذار می شود؟

این کنسرت ها در سال 2022 قرار است در کشور ترکیه و ارمنستان برگزار شود.

بلیط هایی که برای جایگاه vip کنسرت این خواننده تهیه شده اند چه امکاناتی دارند؟

افرادی که این بلیط ها را تهیه می کنند هم دید بهتری نسبت به خواننده دارند و هم در اول کنسرت و در آخر نیز پذیرایی می شوند.

2.7/5 - (4 امتیاز)

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه کنسرت هاخرید بلیطپشتیبانی اینستاگرام