کنسرت منووار گروه متال آمریکایی در ترکیه

کنسرت منووار

کنسرت منووار


کنسرت منووار از جمله کنسرت های بسیار پر طرفدار در سراسر جهان به شمار می‌ رود که افراد زیادی به دنبال خرید بلیط این کنسرت هستند و می‌ خواهند که با خرید بلیط از استعداد و توانایی خوانندگان مرد علاقه خود از نزدیک دیدن نمایند. اجرای کنسرت این گروه از سال ۱۹۹۰ آغاز شد و تا به امروز ادامه پیدا کرده و روز به روز بر جذابیت و محبوبیت این گروه افزوده می‌ شود. به خاطر شکوه زیاد این کنسرت است که در سالن های با جمعیت بسیار زیاد افراد حضور پیدا می کنند. طرفداران این گروه تمایل دارند که اجرای زنده خوانندگان مورد علاقه خود را تماشا نمایند و به همین خاطر است که کسب اطلاعات بیشتر از این گروه برای این افراد مورد توجه قرار گرفته و ما نیز تصمیم داریم اطلاعات بیشتری از کنسرت منووار در اختیارتان بگذاریم. پس با استانبول کنسرت همراه باشید.

اولین کنسرت منووار چه زمانی بود؟

اولین کنسرت منووار چه زمانی بود؟

در بیست و دوم جولای سال ۱۹۹۰ در شهر مک میشیگان و در سالن این شهر کنسرت منووار برگزار شد که اولین کنسرتی بود که این گروه در آن سال برگزار نمود. اریک نام یکی از اعضای این گروه است که از همان ابتدا در این گروه حضور دارد و تا به این لحظه در برگزاری کنسرت ها نقش اساسی را ایفا می کرده است. این سالن ظرفیت ۲۲۰۰ نفری داشت و چندین ترک بسیار پر طرفدار از این گروه انتخاب شد و توسط اعضای این گروه به اجرا در آمد. کنسرت بعد اما به خاطر خبر ناگوار فوت پدر اریک به تاریخ ۱۷ام ماه اکتبر در سال ۱۹۹۰ موکول شد.

نخستین کنسرت این خواننده به محض برگزاری توجه و تحسین عده بسیاری از دنبال کنندگان را به خود جلب نمود و به همین خاطر بود که اعضای این بند تصمیم گرفتند نام نخستین کنسرت منووار را شمشیر های بیرون از غلاف بنامند. این کنسرت خود به عنوان یک ترک بسیار پر طرفدار مورد توجه قرار گرفت و آمار دانلود بسیار زیادی پیدا کرد. از همین رو کنسرت بعد از این هم با آمار فروش بلیت بالایی برگزار شد و اعضای این گروه با استقبال بی نظیری از مخاطبان و طرفداران خود مواجه شدند. در این کنسرت ۲۰۰۰ بلیت به فروش رسید و بدون هیچ مشکلی اعضای این گروه تمام ترک های تعیین شده را اجرا نمودند. برای شرکت کننده های این کنسرت بازه سنی مناسبی تعیین گردید از این رو شرکت کننده های این کنسرت در محدوده سنی ۱۸ تا ۲۴ سال قرار داشتند.

کنسرت های منووار در سال 2022

گروه پر طرفدار مَنووار گروهی با چهار نفر اعضا است که  هوی‌ متالِ آمریکایی اند و فعالیت خود را از سال ۱۹۸۰ آغاز نمودند. رهبر این گروه راس دِباس، نوازندهٔ گیتار الکتریک بوده و با تلاش بسیار زیادی پایه گذاری شد. اشعار این گروه توسط اِریک آدامز سروده شده و غالباً دارای مضامینی چون حماسی و افسانه‌ ای می باشد‌. وجه تمایز این افراد از اعضای دیگر گروه ها میزان تلاش و کوشش آن ها می باشد. نام گروه در روایت های دیگر اژدهای دو سر افسانه‌ ای یونان است که موفق به شکست آیاندو (خدای تاریکی) شد.

نزدیک ترین کنسرت های این گروه در کدام کشور است؟

نزدیک ترین کنسرت های این گروه در کدام کشور است؟

نزدیک ترین کنسرت هایی که از این گروه تاکنون برگزار شده مربوط به کشور ترکیه می باشد. البته این گروه در کشورهای متعددی کنسرت های خود را برگزار نموده اند اما در کشور ترکیه کنسرت‌ های متعددی برگزار کرده اند که می‌ توان گفت نزدیک ترین اجرای آن ها مانند سایر کنسرت خواننده های خارجی در ترکیه به کشور ما بوده است. به همین خاطر توصیه می کنیم اگر شما نیز طرفدار این گروه هستید آن ها را در همین کشور حمایت کنید و یا به خرید بلیط کنسرت آن ها در کشور ترکیه بپردازید.

کنسرت های منووار در استانبول ترکیه

این گروه موسیقی تاکنون بیش از چند ساعت در ترکیه کنسرت برگزار کرده اند و توانسته اند چند هزار بیننده را در این کنسرت ها جمع آوری نمایند. این خوانندگان و گروه موسیقی رکورد دار برگزاری طولانی ترین کنسرت در کشور بلغارستان می باشد و هم اکنون در تلاش اند تا بتوانند رکوردهای دیگری را در کشورهای دیگر داشته باشند تا این چنین موفق به کسب شهرت و محبوبیت بیشتری بگردند. این چنین شما با دنبال کردن این گروه موسیقی می‌ توانید از رکوردهای این گروه در کشور ترکیه نیز آگاه شوید.

کنسرت های منووار در ترکیه چقدر هزینه به همراه دارد؟

کنسرت های منووار در ترکیه چقدر هزینه به همراه دارد؟

احتمالاً می دانید که تمام افراد فعال در حوزه موسیقی در حال بالا بردن نرخ برگزاری کنسرت های خود می باشند و دیگر نه تنها در ایران بلکه در سراسر جهان نرخ برگزاری کنسرت بسیار بالا رفته است دلیل آن نیز این است که در شرایط کرونا مدتی اوضاع خوانندگان در شرایط رکود به سر می‌ برد و این افراد هم اکنون در تلاش هستند تا بتوانند اوضاع خود را از رکود بیرون آورند. از این رو نرخ بلیط های این افراد رو به افزایش است. به هر حال هم اکنون در جریان نرخ دقیق بلیط های کنسرت این گروه موسیقی نیستیم.

قیمت بلیت کنسرت های این گروه چقدر است؟

نه تنها در ترکیه بلکه در کشور های دیگر نیز به تازگی کنسرت هایی از این گروه موسیقی برگزار نشده که قیمت حدودی و یا دقیق این کنسرت ها را بدانیم و اطلاعاتی را در این مورد در اختیارتان قرار دهیم. به هر حال به طور تقریبی می‌ توان گفت که بلیت کنسرت های این گروه بیش از ۲۰۰ دلار می‌ باشد.

بلیت های کنسرت منووار را از چگونه خریداری کنیم؟

بلیت های کنسرت منووار را از چگونه خریداری کنیم؟

زمانی که در هر کشور کنسرتی برگزار شود از سوی سازمان های مختلف تهیه بلیط، اطلاع‌ رسانی‌های انجام می‌ شود تا علاقه‌ مندان به موسیقی بتوانند در این کنسرت ها حضور پیدا کنند. از این رو شما می‌ توانید بر طبق قوانین کنسرت های ترکیه منبع اطلاع رسانی هر گروه موسیقی را دنبال نمایید تا این چنین اطلاعات بیشتری را درباره زمان تهیه بلیط هرکدام از کنسرت های گروه موسیقی به دست آورید. همچنین توصیه می کنیم اینستاگرام این گروه موسیقی را نیز دنبال کنید تا هر زمان که قصد برگزاری کنسرت در هر کشوری را داشتند به سرعت از آن باخبر شوید.

فیلم کنسرت های منووار

هم اکنون با جستجوی کنسرت های منووار می توانید فیلم ها و ویدیو های متعددی از کنسرت های برگزار شده این گروه موسیقی مشاهده نمایید زیرا هم اکنون این افراد در کشورهای متعددی در حال برگزاری کنسرت اند و رفته رفته شهرت آن ها رو به افزایش است. از این رو فیلم های کنسرت آنها نیز از سوی افراد مختلف در سراسر جهان در سایت های اینترنتی آپلود شده است.

دانلود فایل صوتی کنسرت های منووار

همانطور که می‌ دانید بسیاری از افراد شرکت کننده در کنسرت‌ ها فایل صوتی اجرای گروه خواننده و گروه موسیقی را در سایت های معتبر اینترنتی قرار می‌ دهند و با آپلود این فایل به کسانی که قصد شرکت در این کنسرت ها را دارند و یا توانایی شرکت در این کنسرت ها را ندارند، کمک می کنند تا بتوانند با شنیدن این فایل صوتی ارتباط بیشتری با خوانندگان مورد نظر و مورد علاقه خود برقرار کنند.

اعضای گروه منووار چه نفراتی هستند؟

اعضای گروه منووار چه نفراتی هستند؟

اِریک آدامز در جایگاه خوانندگی و آواز این گروه قرار دارد و از سال ۱۹۸۰ تا به این لحظه در این گروه حضور دارد و ریتم گیتار نیز برای مدتی کوتاه بر عهده او بوده است. جوی دی‌مایو نیز مدتی گیتار بیس و کیبورد و گیتار کلاسیک این گروه را می نواخت و از سال ۱۹۸۰ تا کنون در این گروه حضور دارد. کارل لوگان نوازنده لید گیتار، کیبورد و گیتار کلاسیک این گروه می باشد و از سال ۱۹۹۴ تا کنون در گروه منووار حضور دارد. دنی همزیک نیز نوازنده درام این گروه بود و در بازه زمانی (۱۹۸۱–۱۹۸۳) در این گروه حضور داشت.

انواع بلیط های کنسرت این گروه

با توجه به آنکه برای خرید بلیت کنسرت منووار نیاز به کسب اطلاعات درباره رنج قیمتی این کنسرت دارید، پیشنهاد ما این است که در این قسمت همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در اختیارتان بگذاریم.

جایگاه معمولی

خوب است بدانید که جایگاه معمولی خود از رنج قیمتی متفاوتی برخوردار می باشد و بسته به آنکه تا چه اندازه به جایگاه ویژه نزدیک باشید، هزینه بیشتری برای خرید بلیت این جایگاه باید پرداخت نمایید. البته هنوز اطلاعات دقیقی درباره هزینه بلیت های جایگاه معمولی این کنسرت منتشر نشده است.

جایگاه ویژه یا همان vip

اگر قصد شرکت در کنسرت منووار ترکیه دارید، پیشنهاد می کنیم که فیلم های موجود از کنسرت منووار آمریکا و فیلم کنسرت منووار ترکیه را مشاهده نمایید تا خود تفاوت میان جایگاه ویژه این کنسرت را با جایگاه معمولی این کنسرت متوجه شوید. البته تا کنون درباره قیمت کنسرت گروه منووار در تاریخ بعدی برگزاری این کنسرت اعلام نشده است و اطلاعات دقیقی در این باره در دست نیست.

سوالات متداول

قیمت بلیت جایگاه ویژه کنسرت منووار چقدر است؟

قیمت دقیق بلیت این کنسرت پس از اعلام دقیق تاریخ آن مشخص خواهد شد.

نخستین کنسرت منووار در چه سالی برگزار شد؟

نخستین کنسرت این گروه در سال ۱۹۹۰ برگزار شد.

اعضای گروه منووار چه نام دارند؟

اریک آدامز و کارل لوگان، از جمله اعضای این گروه اند.

کنسرت بعدی منووار در چه تاریخی برگزار می شود؟

اطلاعات دقیقی درباره کنسرت بعدی این گروه اعلام نشده است.

3.7/5 - (3 امتیاز)

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه کنسرت هاخرید بلیطپشتیبانی اینستاگرام