کنسرت های ابی 1401 | آموزش خرید بلیط کنسرت آقای صدا

کنسرت های ابی

کنسرت های ابی امروزه در کشور های زیادی برگزار شده است و او در حال حاضر تور های زیادی برای اجرا های زنده اش برگزار کرده است. شما می توایند برای خرید بلیط کنسرت آقای صدا با تیم پشتیبان استانبول کنسرت در whatsapp همراه باشید. ما بعد از درخواست شما برای خرید، بلیط را در کمتر از 5 دقیقه در دسترس شما قرار می دهیم. فرقی نمی کند برای کنسرت او اقدام می کنید چرا که ما تخصصی ترین تیم برای تهیه بلیط کنسرت خوانندگان ایرانی هستیم.

کنسرت های این خواننده همیشه با استقبال خوب ایرانیان خارج نشین برگزار می شوند. برای کنسرت هایی که در کشور هایی مانند ارمنستان و ترکیه که نزدیک ایران هستند، ایرانیان زیادی به این کشور ها سفر می کنند. ابی در سال های اخیر در اجرا هایش آن چنان موفق نبوده است و به وضوح می توان متوجه تفاوت فاحش Blue Concerts جدید یعنی کنسرت های ابی در سال 1401 و یا کنسرت های ابی در سال 1400 با کنسرت های ابی قدیمی شد.

کنسرت های ابی 1401

اولین کنسرت ابی  چه زمانی بود؟

اولین کنسرت این خواننده را می توان به سال 1974 ربط دارد. این اجرا در حقیقت اجرا ابی و خواننده معروف زن آن زمان، نوش آفرین بود. این دو خواننده به عنوان نمایندگانی از کشور ایران، پس از آزمون ها و وسواس های زیاد کارشناسان انتخاب شده بودند و راهی جشنواره بین المللی آواز در کشور ترکیه شدند. ابی توانست اجرا به یاد ماندنی و قوی را در این مراسم از خود به جا بگذارد و چندی بعد از این کنسرت به شهرت باور نکردنی برسد. پس از این کنسرت، درخواست های سالن های معروف ایرانی به ابی برای برگزاری کنسرت آغاز شد.

کنسرت های ابی 1401

ابی هر ساله تور های کنسرت خودش را به طور گسترده در کشور های مختلف دنیا برگزار می کند. او به کشور های اروپایی و آمریکایی می رود و با این اجرا ها از هم وطنانش در کشور های دیگر دیدن می کند. از کنسرت های این خواننده همیشه استقبال زیادی می شود و به همین دلیل او هر ساله این تور ها را تمدید می کند. Blue Concerts در سال 2022 در کشور هایی مانند ترکیه، کانادا و بسیار از کشور های اروپایی و آمریکایی برگزار خواهند شد.

نزدیک ترین اجرا های زنده این خواننده در کدام کشور است؟

ایرانیان برای کنسرت این خواننده معمولا به کشور هایی مانند ارمنستان و ترکیه می روند. این دو کشور نزدیک ترین کشور ها به ایران هستند و ایرانیان برای رفتن به آن ها مشکل جدی ندارند. Blue Concerts در ترکیه همیشه مملو از ایرانیانی است که تنها برای شرکت در کنسرت ابی به این کشور آمده اند.

کنسرت های ابی در استانبول ترکیه

می توان گفت که Blue Concerts در استانبول هر سال برگزار می شود و در این اجرا ها همیشه ایرانیان زیادی حضور دارند. هم خوانی ایرانیان با این خواننده از بهترین قسمت های کنسرت او می باشد. برای دانلود کنسرت های ابی می توانید Blue Concerts در آپارات را سرچ کنید و با این کار به کلیپ کنسرت های ابی برای استوری و پست های اینستاگرامی دست پیدا کنید.

کنسرت ابی مهر ماه 1400

این اجرا را می توان یکی از بهترین اجرا های ابی در سال های اخیر به شمار آورد. بعد از بازگشایی سالن های برگزار کننده کنسرت این اجرا از اجرا های نخست ابی بود و با استقبال زیادی از سوی ایرانیان انجام شد.

کنسرت ابی استانبول 2015

در این سال ابی تنها در یکی از اجرا ها تصمیم گرفت تنها اشعار قدیمی خود را بخواند. از این کار ابی استقبال زیادی شد و او ترانه های ماندگاری مانند مداد رنگی، قبله و شکار را به زیبایی اجرا کرد. لیست آهنگ Blue Concerts در این کنسرت همه مربوط به آلبوم های بسیار قدیمی این خواننده محبوب بود.

کنسرت های ابی در استانبول ترکیه

کنسرت های ابی در ترکیه چقدر هزینه به همراه دارد؟

برای رفتن به کنسرت های این خواننده در کشور ترکیه می بایست هزینه نسبتا بالایی را تقبل کنید. تنها هزینه رفت و برگشت به کشور ترکیه، چند میلیون تومان خواهد شد. به این هزینه می بایست هزینه اقامت و خوراک و رفت و آمد های شهری را هم اضافه کنید و سپس قیمت بلیط های چند صد دلاری کنسرت های ابی را هم روی تمامی این هزینه ها بیاورید.

فیلم کنسرت های ابی

برای دانلود فیلم کنسرت های ابی بهترین راه مراجعه به سایت های اینترنتی و یا پیج های اینستاگرامی طرفداران آقای صدا می باشد. بعد از هر کنسرت فیلم های آن به همراه تصاویر و ادیت های فراوان در فضا مجازی منتشر می شود.

عکس کنسرت های آقای صدای ایران

برای تماشا عکس Blue Concerts می توانید به پیج های اینستاگرامی طرفداران این خواننده مراجعه کنید. امروزه تصاویر کنسرت های ابی بدون سانسور در پیج های اینستاگرامی و یوتیوبی زیادی موجود می باشند.

دانلود فایل صوتی کنسرت های ebi

برای دانلود فایل صوتی Blue Concerts بهترین راه مراجعه به کانال های تلگرامی است. در برخی از این کانال ها ادیت های خاص و حرفه ای روی ویس ها و فیلم های کنسرت انجام می شود و فایل های صوتی زیبایی از آن به صورت خروجی به دست می آید.

کنسرت های ebi

انواع بلیط اجرا های این خواننده

انواع بلیط های کنسرت این خواننده و هر خواننده دیگری بسته به نوع کلابی که این کنسرت زیر نظر آن در حال برگزاری است، متفاوت می باشد. امروزه در کشور های مختلف کلاب های زیادی قرار دارند که از طریق بستن قرارداد با خوانندگان ایرانی و یا خارجی، اقدام به برگزاری کنسرت هایشان می کنند.

جایگاه معمولی

قیمت بلیط های جایگاه معمولی به نسبت جایگاه های دیگر بسیار پایین تر می باشد. این جایگاه از ردیف های دهم به بعد هستند؛ البته به ظرفیت سالن برگزار کننده هم مربوط می باشد. ایرانیان بیش تر از این بلیط ها استفاده می کنند تا هزینه کم تری را خرج کنند.

جایگاه ویژه یا همان vip  

کسانی که این بلیط ها را خریداری می کنند از خدمات بیش تری می توانند استفاده کنند. عکس انداختن با خواننده در قبل از کنسرت توسط عکاس های حرفه ای یکی از همین امکانات می باشد. از مهمانان این قسمت پذیرایی هایی در ابتدا و اواسط کنسرت به عمل می آید.

قیمت بلیط کنسرت های ابی

هزینه بلیط های کنسرت ابی در سال های اخیر به شدت بالا رفته است. تور های زیادی هستند که این بلیط ها را با تخفیف به مشتریانشان عرضه می کنند. اگر بخواهید به طور مستقیم بلیط کنسرت این خواننده را خریداری کنید، حداقل می بایست برای خرید بلیط در جایگاه های معمولی حدودا 100 تا 150 دلار هزینه کنید. برای استغلام دقیق و به روز کنسرت های ابی با پشتیبانی استانبول کنسرت در واتس اپ همراه باشید.

حواشی کنسرت های ابی

حواشی کنسرت های ابی

حواشی کنسرت های این خواننده در سال های اخیر بسیار بیش تر از اجرا های قدیمی این خواننده شده اند. البته باید گفت که تمامی این حواشی هیچ چیزی از ارزش ها و توانمندی های این خواننده خوش صدا ایرانی کم نخواهند کرد.

مست بودن ابی در کنسرت آلمان

در اجرایی که این خواننده در کشور آلمان داشت، او در اواسط کنسرت اقدام به خوردن زیادی مشروبات الکلی کرد. در اواسط کنسرت او به شدت مست شد و با صدا های نا بهنجاری مابقی کنسرت را اجرا می کرد. تماشاگران زیادی از این کار ابی به شدت عصبانی شدند و اقدام به ترک سالن کردند. مست بودن خوانندگان در حین اجرا ها یکی از جنجالی ترین حواشی آن ها در سال های اخیر بوده است. در گذشته خوانندگان این اجازه را نداشتند که در روی صحنه از این نوشیدنی های غیر مجاز استفاده کنند. امروزه استفاده از نوشیدنی های انرژی زا و حتی نوشیدنی های الکلی در کشور هایی آزاد شده است و همین موضوع باعث ایجاد حواشی در اجرا های زنده شده است.

کنسرت های ابی در ایران

این خواننده تا به امروز هیچ اجرا زنده ای در کشور ایران نداشته است. ابی در مصاحبه های زیادی اعلام کرده است که از بزرگ ترین آرزو هایش این است که روزی بتواند در کشور خودش برای مردم خودش ترانه های ماندگارش را بخواند. Blue Concerts در ایران در هر زمانی که برگزار شوند، مطمئنا از با شکوه ترین کنسرت های دنیا خواهند شد. ابی در ایران طرفداران زیادی از هر گروه سنی دارد.

قیمت بلیط کنسرت های ابی

بزرگ ترین کنسرت های آقای صدا

کنسرت جدید ابی در شهر استانبول یکی از شلوغ ترین اجرا های زنده او بوده است. در این اجرا خیلی بیش تر از ظرفیت سالن برگزار کننده، تماشاگران حضور پیدا کرده بودند. کلیپ کنسرت های ابی برای استوری در این کنسرت را می توانید به راحتی با یک سرچ ساده در پیج های اینستاگرامی صفحات هواداری این خواننده به دست آورید. معمولا بزرگ ترین کنسرت های این خواننده در کشور ترکیه برگزار می شوند و به این دلیل از این کنسرت های استقبال زیادی می شود چرا که مردم ایران راحت ترین دسترسی را برای رفت و آمد به این کشور دارند.

سوالات متداول

در چه سالی ابی برای اولین بار روی صحنه رفت؟

اولین کنسرت این خواننده را می توان به سال 1974 ربط دارد.

از امکانات جایگاه ویژه در کنسرت این خواننده به چه موضوعی می توان اشاره کرد؟

عکس انداختن با خواننده در قبل از کنسرت توسط عکاس های حرفه ای یکی از همین امکانات می باشد.

چرا از کنسرت های ابی در کشور ترکیه استقبال زیادی می شود؟

چون مردم ایران راحت ترین دسترسی را برای رفت و آمد به این کشور دارند.

ایرانیان برای حضور در کنسرت ابی بیش تر به چه کشوری می روند؟

برای کنسرت هایی که در کشور هایی مانند ارمنستان و ترکیه که نزدیک ایران هستند، ایرانیان زیادی به این کشور ها سفر می کنند.

4.2/5 - (50 امتیاز)

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه کنسرت هاخرید بلیطپشتیبانی اینستاگرام