کنسرت های گوگوش 1401 | خرید بلیط کنسرت شاه ماهی موسیقی ایران

کنسرت های گوگوش

این روز ها خیلی از مردم تمایل دارند تا به کنسرت های گوگوش (شاه ماهی موسیقی ایران) بروند یا فیلم قسمت هایی از کنسرت این خواننده معروف را مشاهده کنند. تیم استانبول کنسرت شرایطی را مهیا کرده است که شما بتوانید ابتدا با شرایط و جو کنسرت های این خواننده آشنا شوید و در ادامه در صورت تمایل برای خرید بلیط کنسرت گوگوش در استانبول بتوانید مسیری امن، سریع و به صرفه را طی کنید.

در واقع برای خرید بلیط کنسرت گوگوش استانبول و دیگر نقاط که کنسرت این خواننده برگدار می شود شما می توانید به پشتیبانی ما در واتساپ پیام بدهید. ما در کمتر از 5 دقیقه برای خرید بلیط شما اقدام می کنیم تا با خیالی آسوده به فکر دیگر مقدمات حضورتان در کنسرت این خواننده معروف باشید. توجه داشته باشید که خرید بلیط از استانبول کنسرت با روش های متنوعی در دسترس می باشد. شما می توانید با درگاه بانکی، ارز های دیجتال و دیگر روش های امکان پدیر خود اقدام کنید.

کنسرت های گوگوش 1401

اولین کنسرت گوگوش چه زمانی بود؟

فائقه آتشین متولد 15 اردیبهشت 1329 در ایران است که با نام هنری گوگوش شناخته می‌ شود، او یکی از خوانندگان معروف ایرانی است که مورد توجه خیلی از مردم قرار گرفته است. حال شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید اولین کنسرت این خواننده معروف پس از مهاجرتش از ایران و در سال 1379 برگزار شد. او در این سال 27 کنسرت در کشور های اروپایی و آمریکای شمالی اجرا کرد.

کنسرت های گوگوش در سال 2022

بهتر است که بدانید این خواننده معروف در روز شنبه 22 ژانویه سال 2022 در The Hobby Center for the Performing Arts در هیوستون – تگزاس به اجرا خواهد پرداخت. حال بیان شده است که تمامی حاضران 12 سال به بالا باید در کنسرت های Googoosh تست منفی کویید-19 و یا کارت واکسیناسیون خود را به همراه داشته باشند. می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با کنسرت های گوگوش در سال 2022 با تیم ما در ارتباط باشید.

کنسرت گوگوش نوروز 1401

بدون شک نوروز 1401 یکی از بهترین فرصت ها برای ایرانیان است که در کنسرت های این خواننده شرکت کنند. از همین رو لازم دانستیم نگاهی دقیق تر به لیست کنسرت گوگوش نوروز 1401 در ترکیه داشته باشیم. به این خاطر ترکیه بررسی می کنیم چرا که گوگوش هم مانند دیگر خواننده ها تور کنسرت های خود برای عید را در کشور ترکیه قرار داده است تا شما بتوانید برای حضور در این کنسرت آسودگی خاطر بیشتری داشته باشید.

  • در این مورد اگر می خواهید برای خرید بلیط کنسرت گوگوش نوروز 1401 اقدام کنید تنها کافیست به واتساپ استانبول کنسرت پیام بدهید.

نزدیک ترین کنسرت های این خواننده در کدام کشور است؟

برای خیلی از افراد به ویژه علاقه مندان به این خواننده معروف سوالی که به وجود می‌ آید، این است که نزدیک‌ ترین برنامه او در کدام کشور بوده است؟ در این باره باید بگوییم نزدیک ترین کنسرت این خواننده در ترکیه بوده است. از آن جایی که ترکیه به ایران نزدیک است، به همین دلیل خیلی از طرفداران او زمانی که گوگوش در ترکیه کنسرت برگزار می کند از ایران به ترکیه سفر می کنند تا در برنامه این خواننده معروف حضور داشته باشند.

کنسرت های گوگوش در استانبول ترکیه

این خواننده معروف همانند سایر خوانندگان ایرانی تا به اکنون چندین بار در ترکیه کنسرت برگزار کرده است. حال جالب است که بدانید تمام کنسرت های Googoosh در ترکیه با استقبال بی نظیر مردم نیز رو به‌ رو شده است.

کنسرت گوگش نوروز 1399

آخرین برنامه گوگوش در استانبول در فروردین 1399 بوده است، این برنامه یکی از محبوب ترین کنسرت های گوگوش در استانبول بوده است.

کنسرت شاه ماهی موسیقی ایران در سال 1397

این خواننده محبوب در نوروز سال 97 نیز در ترکیه برنامه برگزار کرد که با استقبال خوب مردم نیز رو به‌ رو شد.

کنسرت های گوگوش در استانبول ترکیه

کنسرت های گوگوش در ترکیه چقدر هزینه به همراه دارد؟

از آن جایی که فائقه آتشین از خوانندگان معروف و سرشناس ایران است، به همین دلیل کنسرت های او با مخاطبان و طرفداران زیادی نیز رو به‌ رو می‌ شوند. حال این موضوع را هم باید در نظر بگیرید که کنسرت های این خواننده در کشور های مختلف هزینه های مختلفی را نیز در بر دارد. البته بیان شده است که هزینه‌ های کنسرت او در ترکیه نسبت به سایر کشور ها ارزان تر می باشد. اگر قصد شرکت در کنسرت های او در ترکیه را دارید و به دنبال بررسی هزینه آن می باشد حتما پست های بعدی ما را از دست ندهید.

فیلم کنسرت های گوگوش در اینستاگرام

برخی از افراد بنا به دلایلی نمی‌ توانند به اجراای زنده این خواننده محبوب بروند. به همین دلیل تمایل دارند تا فیلم کنسرت های گوگوش را مشاهده کنند. در این باره باید بگوییم که برای مشاهده کنسرت جدید گوگوش به پیج اینستاگرام استانبول کنسرت مراجعه کنید. هم چنین کنسرت های گوگوش در آپارات را نیز می توانید مشاهده کنید.

عکس کنسرت های گوگوش

همان طور که در قسمت قبل بیان کردیم، برای مشاهده قسمت هایی از فیلم های اجرا های زنده این خواننده معروف کافیست به اینستاگرام استانبول کنسرت مراجعه کنید. حال باید افزود که در این پیج علاوه بر مشاهده فیلم می‌ توانید عکس کنسرت های گوگوش را نیز به راحتی جستجو و مشاهده نمایید.

کنسرت های گوگوش در اینستاگرام

انواع بلیط های کنسرت شاه ماهی موسیقی ایران

برای خیلی از افراد سوالی که به وجود می‌ آید، این است انواع بلیط های اجرا های این خواننده چگونه است؟ در این باره باید بگوییم که انواع بلیط های کنسرت به کلابی که اجرا در آن برگزار می شود بستگی دارد. با این حال می توان دو نوع دسته بندی مشخص کرد که در ادامه به بررسی دقیق آن ها می پردازیم :

جایگاه معمولی

یکی از مهم ترین محور های قابل توجه در قیمت گذاری بلیط کنسرت بر حسب جایگاه صندلی که فرد خریداری می کند می باشد. این موضوع را هم باید افزود که قیمت صندلی در جایگاه معمولی، نسبتا قیمت معقول تری به جایگاه ویژه دارد.

جایگاه ویژه یا همان vip

بهتر است که بدانید به طور معمول جایگاه ویژه و یا همان جایگاه وی‌ آی‌ پی برای افراد مهم در نظر گرفته می شود و یا افرادی که تمایل دارند تا مبلغ بیشتری را پرداخت کنند تا در آن قسمت حضور پیدا کنند. در این مکان افراد باید بهای بیشتری را برای ورود به آن تقبل کنند. البته باید افزود که خدمات وی آی پی نیز برای این دسته از افراد در نظر گرفته می‌ شود.

  • ما در تیم استانبول کنسرت هر دو نوع بلیط را برای کنسرت گوگوش آماده خرید می کنیم. تنها کافیست در خواست خود را پشتیبان های ما در واتساپ برسانید.

قیمت بلیط کنسرت های گوگوش

گوگش یکی از خوانندگان محبوب و سرشناس ایرانی است که سالیان طولانی است در این عرصه فعالیت می‌ کند. او تا به اکنون آهنگ های زیبا و متعددی را منتشر کرده است که اکثر مردم به ویژه افراد دهه 60 و 50 با آهنگ های او خاطرات زیادی دارند. حال بهتر است بدانید از آن جایی که Googoosh در لیست محبوب ترین و مشهور ترین خوانندگان ایرانی قرار گرفته است، به همین دلیل همیشه کنسرت های گوگش با استقبال بی نظیر مردم رو به‌ رو می‌ شود و این موضوع را هم باید افزود که قیمت برنامه های این خواننده نسبت به سایر خوانندگان دیگر کمی متفاوت تر است.

بیان شده است که به طور معمول قیمت بلیط کنسرت های گوگوش در دو نوع نرمال و وی آی پی می باشد که هزینه نرمال آن برای هر نفر از حدود 160 دلار آمریکا و هزینه بلیط وی‌ آی‌ پی برای هر نفر از حدود 350 دلار آمریکا شروع می شود. البته این موضوع را هم باید افزود که قیمت بلیط کنسرت های این خواننده نسبت به مکان و کشوری که در آن برگزار می‌ شود متفاوت می‌ باشد. برای استعلام دقیق قیمت کنسرت های گوگوش 1401 با ما در ارتباط باشید.

قیمت بلیط کنسرت های گوگوش

حواشی کنسرت های گوگوش

معمولاً حاشیه هایی در پیرامون کنسرت افراد مشهور و سرشناس مانند Googoosh مشاهده می‌ شود. البته حواشی کنسرت های گوگوش نسبت به برخی از خوانندگان جنجالی، کمتر می باشد.

حواشی کنسرت این خواننده در دبی

مدتی قبل فائقه آتشین در دبی کنسرتی را برگزار کرد که بیان شده بود در این برنامه مبلغ 5 میلیون دلار معادل 5 میلیارد تومان از طرف رابرت مرداک صهیونیست به این خواننده پرداخته شده است.

دراز کشدن ابی روی استیج از شدت مستی در کنسرت گوگوش و ابی

ابی در کنسرت مشترکش با گوگوش در لندن در حالت مستی کف سالن طاق باز دراز کشید که باعث ناراحتی این خواننده شد.

کنسرت های گوگوش در ایران

بهتر است که بدانید کنسرت های Googoosh در ایران تا به اکنون برگزار نشده است، البته او در کشور های اطراف و نزدیک به ایران مانند ترکیه concert برگزار کرده است.

کنسرت شاه ماهی موسیقی ایران

بزرگ ترین کنسرت های گوگوش

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید یکی از بزرگ ترین کنسرت های گوگوش و شاید هم بزرگ ترین کنسرت یک ایرانی در خارج از ایران در فضای باز استادیوم مشهور (هالیوود باول) در شهر لس آنجلس برگزار شد. می توانید برای مشاهده قسمت هایی از این اجرا و یا حتی مشاهده کنسرت های گوگوش بدون سانسور و یا اطلاع از لیست آهنگ کنسرت های گوگوش به اینترنت مراجعه کنید.

کلیپ کنسرت های گوگوش برای استوری

برخی از افراد در کنسرت های گوگوش در سال 1400 حضور داشتند و استوری های متعددی را از این احرا ها در اینستاگرام خود منتشر کردند. بیان شده است که کلیپ کنسرت های گوگوش برای استوری بسیار جذاب است و از بازدید بالایی نیز برخوردار است.

سوالات متداول

آخرین کنسرت های گوگوش در ترکیه در چه سالی برگزار شده است؟

آخرین کنسرت این خواننده در ترکیه در فروردین 1399 برگزار شده است.

بزرگ ترین کنسرت این خواننده در کجا برگزار شده است؟

یکی از بزرگ ترین برنامه های این خواننده معروف در فضای باز استادیوم مشهور (هالیوود باول) در شهر لس آنجلس برگزار شده است.

مهم ترین حواشی برنامه های این خواننده معروف چیست؟

از مهم ترین حواشی concert های این خواننده می توان به این که مدتی قبل در دبی کنسرتی را برگزار کرد و بیان شده بود در این concert مبلغ 5 میلیون دلار از طرف رابرت مرداک صهیونیست به این خواننده پرداخته شده است و اتفاقاتی که در concert مشترک او با ابی رخ داده است، اشاره کرد.

این خواننده اولین بار در چه سالی و در کجا کنسرت برگزار کرده است؟

اولین concert این خواننده معروف بعد از مهاجرتش از ایران و در سال 1379 بوده است. او در این سال 27 کنسرت در آمریکای شمالی و کشور های اروپایی اجرا کرد.

3/5 - (5 امتیاز)

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه کنسرت هاخرید بلیطپشتیبانی اینستاگرام