لیست کنسرت های منصور 1401 + تاریخ دقیق و راهنمای خرید بلیط

لیست کنسرت های منصور 1401

لیست کنسرت های منصور 1401


کنسرت های منصور معمولا در ترکیه و کشور های مختلف برگزار می شود. این خواننده هواداران بسیاری را از آن خود کرده است. منصور هر سال در شهر ها و کشور های مختلف کنسرت های خود را برگزار می کند. ما در استانبول کنسرت در سریع ترین زمان ممکن برای شما بلیط ها را تهیه می کنیم، توسط واتساپ با تیم پشتیبانی ما ارتباط برقرار کنید

کنسرت های منصور با حضور ایرانیان و سلبریتی هایی که در خارج ساکن هستند برگزار می شوند. کنسرت های منصور جدید با کنسرت های منصور قدیمی تفاوت آن چنانی ندارند و این خواننده از قدیم تا به اکنون سبک خوانندگی خود را حفظ کرده و هیچ تغییری در آن ایجاد نکرده است. جالب است بدانید با این که این خواننده از قدیم تا به اکنون سبک خود را حفظ کرده و هیچ تغییری در آن ایجاد نکرده اما ذره ای از هوادارانش کاسته نشده است و همیشه کنسرت هایش پر جمعیت بوده است.

اولین کنسرت منصور چه زمانی بود؟

اولین کنسرت منصور چه زمانی بود؟

یکی از کنسرت های محبوب و مشهور در اوایل آغاز اجراهای زنده این خواننده اتفاق افتاد و این کنسرت در هانبرگ آلمان برگزار شد. این خواننده زمانی که به کشور آمریکا رفت اجراهای بسیاری داشت که هر کدام از آن ها مورد استقبال افراد بسیاری قرار گرفت.

کنسرت های منصور در سال 1401

قرار بر این است که منصور در سال 1401 در شهر ها و کشور های مختلف کنسرت های متعددی داشته باشد. کنسرت منصور در سال 1401 همانند تور در کشور هایی مثل آلمان برگزار خواهد شد. منصور طرفداران زیادی دارد که اگر کنسرت برگزار کند افراد زیادی در این کنسرت شرکت می کنند.

نزدیک ترین کنسرت های این خواننده در کدام کشور است؟

کنسرت های منصور معمولا در ترکیه و یا آمریکا برگزار می شود و هواداران این خواننده از او استقبال می کنند. کنسرت های منصور جمعیت زیادی را در سالن جمع می کند و بی نهایت کنسرت هایش شلوغ است.

کنسرت های منصور در استانبول ترکیه

کنسرت های منصور در ترکیه طرفداران زیادی دارد و ایرانیان ساکن ترکیه نیز در این کنسرت شرکت می کنند و منصور در ترکیه هواداران بسیاری دارد و افراد زیادی او را حمایت می کنند. یکی از راه های درآمد منصور اجرا کنسرت است و با این حجم از شلوغی درآمد بالایی از این روش به دست می آورد.

تیر و مرداد 1400

یکی از کنسرت های این خواننده در تیر و مرداد ماه سال 1400 برگزار شد. این کنسرت به علت شیوع ویروس کرونا در تابستان سال قبل کنسل شد به همین دلیل این کنسرت در سال 1400 بیشترین جمعیت را داشت.

فروردین ماه 93

یکی دیگر از کنسرت های این خواننده در نوروز سال 1393 برگزار شد که افراد بسیاری را به خود جذب کرد. کلیپ های این کنسرت در آپارات موجود می باشد. این کنسرت او چون در روزهای تعطیلی برگزار شد افراد بسیاری در این کنسرت حضور پیدا کردند و می توان گفت یکی از پر جمعیت ترین کنسرت های این خواننده در فروردین سال 93 بوده است.

کنسرت های منصور در استانبول ترکیه

کنسرت های منصور در ترکیه چقدر هزینه به همراه دارد؟

برای شرکت در اجرای این خواننده معروف باید هزینه زیادی پرداخت کرد. کنسرت های این خواننده در کشور ترکیه برای ایرانیان هزینه های زیادی به همراه دارد و گاهی این هزینه ها به چند صد دلار نیز می رسد.

برای بررقی قیمت دیگر کنسرت ها در ترکیه و راهنمای خرید بلیط حتما به لینک های زیر توجه داشته باشید :

فیلم کنسرت های منصور

فیلم کنسرت های این خواننده در کشور ایران و کشور های خارجی همانند ترکیه را در سرویس هایی همانند یوتیوب و اینستاگرام مشاهده کنید. طرفداران این خواننده کلیپ های بسیاری را در این رابطه منتشر می کنند.

عکس کنسرت های منصور

اگر شما علاقه مند تا عکس های کنسرت این خواننده را مشاهده کنید می توانید نام او را در گوگل جستجو کنید و عکس هایی که هواداران از او گرفته اند را از سایت های متعدد مشاهده کنید. یکی دیگر از راه هایی که می توان به کلیپ و عکس های این خواننده دسترسی داشت از طریق اینستاگرام می باشد. شما می توانید هشتک کنسرت های منصور را در قسمت جستجوگر اینستاگرام وارد کنید و از پیج های گوناگون به عکس های این خواننده دسترسی یابید. عکس های کنسرت او در پیج های گوناگونی در قالب پست و استوری قرار داده شده است که هر کدام لایک و کامنت بسیاری دریافت کرده است.

دانلود فایل صوتی کنسرت های mansour

برای دانلود فایل صوتی کنسرت های این خواننده می توانید به سایت های خارجی مراجعه کنید و یا از طریق سرویس هایی نظیر یوتیوب و تلگرام به فایل های صوتی کنسرت ها را دانلود کنید. طرفداران خواننده ها برای ابراز علاقه خود موسیقی ها و یا تصاویر و فیلم های این خواننده را در صفحه خود به اشتراک می گذارند و شما می توانید از طریق آن ها را دانلود کنید.

انواع بلیط های کنسرت این خواننده

انواع بلیط های کنسرت این خواننده

بلیط کنسرت های خواننده ها بستگی به کلاب هایی دارد که کنسرت زیر نظر آن انجام می شود و طبق آن با هم تفاوت دارند. در حال حاضر در کشور های متفاوت کلاب های مختفی قرار دارد که با بستن قرارداد با خوانندگان ایرانی و خارجی اقدام به برپا کردن کنسرت هایشان می کنند.

جایگاه معمولی

بخش جایگاه معمولی نسبت به بقیه ردیف ها در سالن کنسرت بسیار پایین و بی کیفیت است. ایرانی ها بیشتر از خرید این بلیط ها حمایت می کنند تا هزینه کنسرت برایشان کمتر شود. در بعضی از سالن ها حتی جایگاه های معمولی در ردیف های آخر بدون صندلی فروخته می شود.

جایگاه ویژه یا همان vip

هزینه بلیط این کنسرت ها گران تر از جایگاه های معمولی است. یکی از محبوب ترین امکانات این بخش عکس انداختن با خواننده قبل از شروع کنسرت توسط عکاس حرفه ای می باشد. افرادی که هزینه برایشان ملاک نیست معمولا بلیط جایگاه ویژه را تهیه می کنند.

قیمت بلیط کنسرت های منصور

هزینه های کنسرت در سال های گذشته بسیار زیاد شده است. تور های مختلفی وجود دارد که این بلیط ها را با قیمت مناسب عرضه می کنند. برای خرید بلیط های معمولی به طور مستقیم حداقل باید حدود 100 تا 150 دلار هزینه پرداخت کنند تا شخص بتواند در سالن کنسرت شرکت کرده و لذت ببرد.

حواشی کنسرت های منصور

حاشیه های این خواننده نسبت به سال های گذشته بسیار بالا رفته است. البته باید به این نکته اشاره کرد که همه ی این حواشی هیچ تاثیری بر این خواننده ندارد و از ارزش های وی برای هوادارانش کم نخواهد شد. منصور اصلا به حواشی خود توجه نمی کند و به کار خود ادامه می دهد تا مثل همیشه پیشرفت کند و در اوج قرار گیرد.

کنسرت های منصور در ایران

این خواننده معروف تا به حال هیچ اجرای زنده ای در ایران نداشته است. یکی از بزرگترین خواسته های این خواننده این است که در کشور خودش یعنی ایران اجرا زنده برگزار کند تا هواداران ایرانی وی بتوانند در این کنسرت شرکت کنند. این خواننده از حجم زیادی طرفدار برخوردار است و فرقی نمی کند که وی در کدام کشور زندگی می کند اکثر افراد کشور های ترکیه و آمریکا و ایران هوادار وی هستند به همین خاطر شرکت کننده در کنسرت های او بیش از حد تصور است. البته کلیپ ویدیو های کنسرت او را نیز می توان در پیج هوادارانش مشاهده کرد. با سرچ کردن نام منصور در اینستاگرام می توانید به صفحه شخصی او دست پیدا کنید و فیلم ها و تصاویر وی را ببینید.

بزرگ ترین کنسرت های منصور

بزرگ ترین کنسرت های منصور

کنسرت های جدید این خواننده محبوب در کشور ترکیه برگزار شد و یکی از شلوغ ترین کنسرت های وی بود. در این سالن خیلی بیشتر از حد تصور افراد حضور پیدا کردند. کلیپ های کنسرت منصور را می توانید با جستجو کردن نام وی در صفحه هواداران وی تماشا کرد. معمولا بزرگترین و پر طرفدار ترین کنسرت های وی در کشور ترکیه برگزار می شود و در این کشور کنسرت ها از استقبال زیادی برخوردار هستند و هواداران زیادی دارد زیرا مردم ایران برای رفت و آمد به این کشور مشکل آن چنانی ندارند و به راحتی می توانند به ترکیه سفر کنند. شما می توانید کلیپ این کنسرت ها را در سرویس هایی مانند یوتیوب یا سایت های متعدد مشاهده کنید.

سوالات متداول

از امکانات جایگاه معمولی کنسرت های منصور به چه چیز هایی می توان اشاره کرد؟

در این جایگاه امکانات بسیار کمی وجود دارد و هزینه بلیط آن نسبت به جاگاه ویژه بسیار کم بوده و از ردیف دهم تا انتهای سالن برای این افراد است.

بیشترین کنسرت های منصور در کدام کشور ها برگزار شده است؟

منصور بیشترین کنسرت های خود را در کشور های ترکیه و آمریکا برگزار کرده است. کنسرت های وی بسیار شلوغ بوده زیرا هواداران بسیاری را از آن خود کرده است.

کنسرت های منصور در عید 1401 در کدام کشور برگزار می شود؟

این کنسرت ها در استانبول ترکیه برگزار می شود.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه کنسرت هاخرید بلیطپشتیبانی اینستاگرام