پارتی ایرانی در استانبول 1401 به همراه رزرو بلیط این دیسکو ها

پارتی ایرانی در استانبول

پارتی ایرانی در استانبول


کشور ترکیه یکی از بزرگترین کشور های همسایه ایران است که مقصد اول سفر برای کسانی است که می خواهند یک کشور خارجی را برای گذراندن تعطیلات و یا تفریح انتخاب کنند. این کشور هم چنین ایرانی های زیادی دارد که مقیم آن جا شده اند و به ترکیه مهاجرت نیز کرده اند. به دلیل بزرگ بودن جامعه ایرانی در این کشور و مخصوصا در شهر استانبول، برنامه هایی مانند کنسرت، پارتی، جشن های مناسبتی و غیر بسیار زیاد برگزار می شوند و عده زیادی نیز در آن شرکت می کنند. در این متن قصد داریم درباره پارتی ایرانی در استانبول صحبت کنیم و بررسی کنیم که چگونه این جشن ها برگزار می شوند و چه کسانی در آن ها شرکت می کنند. هم چنین نشان دهیم که کدام کلاب ها برای پارتی های ایرانی مناسب است. پس با استانبول کنسرت همراه باشید.

محل برگزاری پارتی های ایرانی در استانبول کجاست؟

محل برگزاری پارتی های ایرانی در استانبول کجاست؟

شاید اولین چیزی که از یک پارتی در یک کشور خارجی به ذهن شما برسد یک کلاب است که دختر و پسران زیادی با صدای بلند آهنگ در حال رقصیدن هستند و نوشیدنی هایی نیز سرو‌ می شود. این یک تصویر درست است چون بیشتر پارتی ها در کشور های خارجی از جمله ترکیه به همین صورت انجام می گیرد. ایرانی ها نیز از این مورد مستثنی نیستند. تعداد زیادی کلاب و بار در استانبول وجود دارد که شب های بسیاری به ایرانی ها داده می شود تا پارتی های خود را در آن برگزار کنند.

این پارتی ها ممکن است جشنی برای تولد باشد یا اینکه جشن فارغ التحصیلی یا آشنایی باشد. هم چنین ممکن است فقط به عنوان یک مهمانی برگزار شده باشد تا ایرانی های در آن شرکت کنند. این پارتی ها در کلاب ها، سالن هتل ها، روی کشتی ها و قایق های تفریحی یا در بعضی از ویلا های اجاره ای بزرگ برگزار می شوند. پارتی های که در قایق های تفریحی انجام می شوند بسیار باشکوه هستند و معمولا هزینه بیشتری نیز برای آن پرداخت می شود. تعداد زیادی از این پارتی ها توسط سرمایه داران اجرا می شود.

معروف ترین پارتی ایرانی در استانبول کدام است؟

پارتی های زیادی برای ایرانی ها در استانبول برگزار می شوند و همان طور که گفتیم این پارتی ها در کلاب ها و یا هتل ها و سالن های بزرگ قرار دارند. تعداد زیادی از این پارتی ها به عنوان ایونت هستند. ایونت یا مراسم، پارتی های خاصی است که معمولا برای موقعیت خاصی نیز برگزار می شود. به عنوان مثال ایونت نوروز یا ولنتاین. این پارتی ها به بزرگترین و بهترین پارتی های ایرانی در استانبول تبدیل می شوند زیرا معمولا در بهترین مناطق و زیباترین آن ها برگزار می شوند.

گاهی پارتی هایی هستند که برای معرفی یک پروژه ساختمانی یا جشن شروع یک محل کسب و کار، برگزار می شوند. این پارتی ها نیز معمولا به بهترین مهمانی های ایرانی ها تبدیل می شوند زیرا ایرانیان زیادی در آن حضور پیدا می کنند و امکانات مهمانی نیز از بقیه آن ها بسیار بالاتر است. برای شرکت در این پارتی ها نیز حتما باید دعوتنامه های خاص و یا اینکه سمت بالایی داشته باشیم تا بتوانیم یکی از مهمان های آن ها باشیم.

آیا خوانندگان معروف در پارتی ایرانی در استانبول ۱۴۰۲ حضور خواهند داشت؟

برای بررسی این که آیا خوانندگان معروف در پارتی ایرانی در استانبول ۱۴۰۲ حضور خواهند داشت باید گفت خواننده های معروف زیادی در استانبول ترکیه در این پارتی ها حضور خواهند داشت و در سال 1402 اجرا خواهند کرد. به دلیل این که تعداد زیادی از ایرانی های مقیم کشور ترکیه و نیز امکان سفر آسان تر به کشور ترکیه هر ساله بسیاری از خوانندگان ایرانی در پارتی ایرانی در استانبول 1402 حضور خواهند داشت. یکی از برگزار کنندگان این پارتی ها و ایونت ها، رادیو جوان می باشد که طرفداران بسیاری دارد. علاوه بر فعالیت در زمینه موسیقی مسئولیت برگزاری این مراسم ها را نیز رادیو جوان بر عهده خواهد گرفت. رادیو جوان یک سرویس یا شبکه پخش و استریم موسیقی است که در سال 2004 توسط امیر کاظمی و پویان ترابی راه اندازی شده است با وجود این که بیشتر فعالیت های آن در استانبول می باشد اما دفتر اصلی آن در واشنگتن است. بسیاری از خواننندگان ایرانی که با این وب سایت همکاری می کنند در این پارتی ها حضور خواهند داشت. با این حال نام این خوانندگان مشخص نیست و برای کسب اطلاع بیشتر در این خصوص می توانید به وب سایت های فروش بلیط و برگزاری آن مراجعه نمایید.

اخبار پارتی ایرانی در استانبول را از کجا پیگیری کنیم؟

در ابتدای نوشته این سوال به وجود می آید که اخبار پارتی ایرانی در استانبول را از کجا پیگیری کنیم؟ در پاسخ به این سوال باید گفت برای پیگیری و اطلاع از جدید ترین اخبار و اطلاعیه ها در خصوص پارتی ایرانی در استانبول می توانید از وب سایت های مرتبط زیادی در خصوص کنسرت و پارتی ها در استانبول استفاده نمایید. همچنین راه دیگر برای پیگیری اخبار پارتی ایرانی در استانبول را استفاده و حضور در شبکه های اجتماعی است. شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، توییتر، تلگرام، کلاب هاوس و سایر آن ها منبع خوبی برای اطلاع از این خبر ها می باشند. راه دیگر برای اطلاع از اخبار پارتی ایرانی در استانبول مراجعه به وب سایت استانبول کنسرت است. برای اطلاع از زمان برگزاری این پارتی ها باید به گروه هایی که در شبکه های اجتماعی وجود دارند مراجعه کرده و

در ادامه به بررسی قوانین این پارتی ها، مناسب های خاص ویژه برگزاری آن و همچنین خوانندگان معروفی که در سال 2023 در این پارتی ها حضور دارند را مورد بررسی قرار می دهیم.

معروف ترین پارتی ایرانی در استانبول

آیا این پارتی های ایرانی برای مناسبت های خاص برنامه ویژه ای دارند؟

در ادامه برای بررسی این سوال که آیا پارتی ایرانی در استانبول برای مناسبت های خاص برنامه ویژه ای دارند؟ باید گفت پارتی های زیادی در استانبول همه سال در حال برگزاری است و برای مناسب های مختلف برنامه هایی اجرا می شوند. مناسب های خاص مانند سال نو و نیمه اول فروردین، اوایل تابستان و اواخر آن، شب یلدا و مراسم های ویژه سال نو میلادی و ولنتاین از این دست مناسبت های خاص هستند که در ان پارتی های ایرانی در استانبول برگزار می شود. محل برگزاری این پارتی ها بستگی به جمعیت حاضر داشته و معمولا در کلاب ها، هتل ها و یا سالن های بزرگ برگزار خواهند شد. بسیاری از این پارتی ها ایونت می باشند. ایونت ها همان مناسبت های خاص هستند برای مثال در نوروز یا در زمان ولنتاین این ایونت ها برگزار خواهند شد.  بزرگترین و بهترین پارتی های ایرانی در استانبول مربوط به این مناسبت های خاص هستند و در بهترین مناطق و بزرگ ترین سالن ها برگزار خواهد شد. گاهی اوقات پارتی هایی برای معرفی پروژه های ساختمانی یا مراسم و جشن های شروع یک کسب و کار است. در این مراسم ایرانیان زیادی حضور پیدا می کنند و امکانات آن بسیار بالا است. برای شرکت کردن در این مناسبت های خاص نیاز به دعوت نامه وجود دارد و یا لازم است افراد سمت خاصی برای حضور در آن داشته باشند. در ادامه مهم ترین قوانین پارتی ایرانی در استانبول را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

تم پارتی های ایرانی در استانبول چیست؟

تم پارتی در واقع به ملزومات پارتی و یا مهمانی گفته می شود که همه آن ها باید به یک شکل باشند و مهمان ها نیز باید آن ها را رعایت کنند. گاهی این تم ها به محل برگزاری و نوع مهمانی نیز تاثیر می گذارد. به عنوان مثال مهمانی هایی به عنوان کف پارتی در کشتی های تفریحی یا در کنار ساحل انجام می شود که تم اصلی مهمانی کف و آب بازی در کشتی یا کنار ساحل است. البته این نوع مهمانی در پارک های آبی نیز انجام می شود. تم های دیگر نیز برای مهمانی ها وجود دارند. مثلا تم رنگ های مختلف که در آن افراد لباس هایی با رنگ های به خصوص که صاحب مهمانی آن ها را تعیین کرده است می پوشند و بقیه امکانات مهمانی نیز به همین رنگ ها هستند.

یا اینکه تم لباس های خاص و به خصوص که معمولا از آن برای مهمانی های هالویین استفاده می شود که در آن مهمان ها لباس های عجیب و غریب می پوشند و همه ملزم به رعایت کردن این تم هستند. تم های دیگری نیز وجود دارند. مانند تم مهمانی هایی با کلاه که افراد در مهمانی موظف هستند حتما کلاه های مختلف را بر سر بگذارند و با آن در مهمانی حضور داشته باشند. گاهی نیز تم های به اصطلاح خز یا قدیمی برای مهمان ها گذاشته می شود که در آن افراد مجبور هستند لباس های قدیمی و مربوط به دهه های گذشته را بپوشند و صورت خود را نیز به سبک آرایش های همان دوران گریم کنند.

چگونه به پارتی ایرانی در استانبول ملحق شویم؟

چگونه به پارتی ایرانی در استانبول ملحق شویم؟

برای اینکه به پارتی ایرانی در استانبول ملحق شویم باید گروه‌ ها و انجمن‌ های ایرانی را پیدا کنیم این افراد معمولا پارتی‌ های زیادی را برگزار کرده و خبر آن را در گروه خود می‌دهند. پس ما نیز باید عضو آن گروه‌ ها شویم همین طور کلاب هایی وجود دارند که می توان در آن‌ ها عضو شد و به صورت افتخاری در پارتی ‌ها شرکت کرد. تورهایی نیز وجود دارند که از ایران مسافر به ترکیه می‌ برند. یکی از برنامه‌ های این تور ها برگزاری پارتی در استانبول است که معمولا یک کلاب را اجاره کرده و یا در سالن هتل پارتی را برگزار می‌کنند.

می‌ توانیم در هنگام ثبت نام تور از آن ‌ها بپرسیم که آیا برنامه‌ پارتی دارند یا خیر بدین صورت نیز می‌توان به پارتی ایرانی در استانبول ملحق شد. می توانید در بعضی از سایت های اینترنتی مربوط به کلاب ها و مهمانی ها عضو شده و وارد پارتی مورد علاقه خود شوید.

زمان برگزاری پارتی ایرانی در استانبول

برای اینکه زمان پارتی های ایرانی در استانبول را بدانیم و از محل برگزاری آن ها آگاه شویم باید در گروه هایی که این پارتی ها را معرفی می کنند عضو شویم. این گروه ها در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام یا اینستاگرام وجود دارند که معمولا زمان ها و نوع مهمانی را اعلام می کنند. سالن مهمانی و یا هتل ها و کلاب ها نیز این مهمانی ها را اعلام می کنند و معمولا در شبکه های اجتماعی صفحاتی دارند که خبر ها را در آن جا قرار می دهند. می توانید در گروه های ایرانی نیز عضو شده و زمان و محل مهمانی ها را پیدا کنید.

امنیت یک کلاب شبانه نیز بسیار مهم است. عده ای از افراد به علت اختلال در فعالیت یک کلاب وارد آن می شوند پس باید تدابیر امنیتی درباره آن رعایت شود. حتی ممکن است دزدی نیز اتفاق بیوفتد. به همین دلیل امنیت بالا یکی از مهم ترین عواملی است که باید به آن برای یک کلاب به همراه زمان آن توجه کنیم.

عکس پارتی های ایرانی در استانبول را در کجا مشاهده کنیم؟

معمولا از این پارتی ها عکس های زیادی نیز گرفته می شود. این عکس ها توسط کلاب ها یا مسئولان برگزاری آن پارتی ها و یا مردمی که در آن شرکت می کنند گرفته می شود. هم چنین تور های برگزار کننده پارتی نیز عکس هایی را از آن ها به اشتراک می گذارند.

برای دسترسی به این عکس ها می توانید به اینترنت مراجعه کنید. بدین صورت که وارد اینترنت شده و در موتور جستجوی گوگل عبارت پارتی های ایرانی استانبول یا کلاب های ایرانی در استانبول را تایپ‌ کنید. سایت های زیادی وجود دارند که برگزار کننده این پارتی ها هستند. می توانید با ورود به این سایت ها در صفحه نتایج عکس های مربوطه را مشاهده کنید. هم چنین می توانید وارد قسمت تصاویر شده و فقط عکس ها را مشاهده کنید. هم چنین در صفحه اینستاگرام کلاب ها و هتل ها نیز می توانید آن ها را تماشا کنید.

فیلم پارتی های ایرانی در استانبول را چگونه مشاهده کنیم؟

از پارتی های ایرانی در استانبول فیلم هایی نیز گرفته می شود. این فیلم ها معمولا توسط برگزار کننده مهمانی ها گرفته می شود، برای اینکه به بقیه افراد نشان داده شود و اگر تمایل داشته باشند آن ها هم در مهمانی شرکت کنند. این فیلم ها در سایت های کلاب ها یا تور ها قرار داده می شود تا افراد علاقمند جو این مهمانی ها را دیده و اگر خواستند ثبت نام کنند.

هم چنین افرادی که در این مهمانی ها شرکت می کنند، معمولا فیلم هایی را در شبکه های مجازی قرار می دهند که به عنوان مثال در اینستاگرام با نوشتن هشتگ آن می توان فیلم ها را پیدا کرده و مشاهده کرد. در یوتیوب نیز فیلم هایی زیادی از پارتی های استانبول به صورت ولاگ از بلاگر ها قرار دارند می توانید این فیلم ها را نیز مشاهده کرده و با پارتی های ایرانی در استانبول آشنا شوید.

فیلم پارتی های ایرانی در استانبول را چگونه مشاهده کنیم؟

آیا برای رفتن به این پارتی ها باید بلیت تهیه کنیم؟

برای رفتن به بعضی از این مهمانی ها نیاز به دعوت نامه یا بلیت نیست. صرفا اگر شما عضو گروه یا انجمنی باشید و یا اینکه به همراه چند نفر دیگر در این مهمانی ها شرکت کنید، می توانید وارد آن ها شوید. اما بعضی از پارتی های ایرانی در استانبول توسط شرکت های برگزار کننده ایونت یا پارتی اجرا می شوند. این شرکت ها معمولا از خوانندگان نیز دعوت کرده تا در کنار دی جی در این مهمانی ها آهنگ هایی را اجرا کنند. به همیت خاطر برای این نوع پارتی باید بلیت تهیه کرد.

می توانید صفحه اینستاگرام شرکت های برگزار کننده این پارتی ها را دنبال کرده تا از برنامه های جدید آن ها مطلع شوید. هم چنین می توانید وارد سایت آن ها شده و از شرایط بلیت ها، نحوه خرید و نحوه شرکت در پارتی آگاه شوید. برای تعدادی دیگر از این پارتی ها باید اجازه ورود داشته باشیم یا اینکه دعوت نامه گرفته باشیم.

قیمت دیسکو ایرانی در استانبول چقدر است؟

بسیاری از کلاب ها در استانبول مجانی نیست و باید برای ورود به آن ها هزینه ای پرداخت کنید. این هزینه بستگی به امکانات کلاب دارد و معمولا متغیر است. بعضی از این دیسکو ها شبانه و در تمام ساعات روز را در برنامه خود دارند که دیسکو های شبانه قیمت بیشتری از روزانه ها دارند. افرادی که در این کلاب ها شرکت می کنند معمولا انتخاب شده و برای آن ها دعوت نامه ارسال می شود. این کلاب ها و امکانات آن ها معمولا بسیار لوکس هستند و ساعات بسیار عالی را برای افراد فراهم می کنند.

برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت این دیسکو ها و هزینه به روز شده آن ها می توانید به اینترنت مراجعه کنید. سایت های زیادی در این زمینه هستند که قیمت آن ها را ارائه کرده و امکان رزرو را فراهم می کنند. هم چنین سایت خود دیسکو ها و کلاب ها نیز امکان خرید بلیت ورودی را فراهم کرده اند. می توانید از تور هایی که مسافر به استانبول می برند نیز درباره این هزینه ها بپرسید تا وقتی خود به استانبول رفتید مشکلی را نداشته باشید. هم چنین می توانید از بعضی از هتل های محل اقامت خود این بلیت ها را به عنوان تخفیف و اشانتیون دریافت کنید و گاهی خود هتل نیز دیسکو دارد که روی امکانات آن هتل است و می توانید به صورت رایگان یا پرداخت هزینه کمتر استفاده کنید.

کلاب های ایرانی در این شهر چه امکاناتی دارند؟

کلاب‌ ها معمولا مکان‌ هایی هستند که افراد از زندگی روتین خود به آنجا پناه می‌ برند تا ساعاتی را بدون فکر و دغدغه و با شادی بگذرانند. پس این کلاب ‌ها باید ویژگی داشته باشند که افراد را چند ساعت از فکر کردن مشکلات زندگی رها کنند. یکی از امکانات و یا ویژگی‌ های کلاب‌ ها این است که باید یک بار عالی داشته باشند. بار یک ‌کلاب باید بیشتر نوشیدنی‌ ها را ارائه دهد تا هر مشتری و یا فردی که به کلاب آمده است بتواند سلیقه‌ خود را بنوشد.

هم چنین فضای کلاب نیز باید پر انرژی باشد بدین منظور کلاب باید بهترین دی جی ‌ها را دعوت کرده و تا آهنگ ‌های عالی را اجرا کنند. نورپردازی یک کلاب نیز بسیار مهم است. نور باید به گونه ای باشد که زیاد نباشد و هم چنین اگر کسی در کلاب خجالتی هست با نور کم بتواند برقصد. در کلاب ها معمولا مکان هایی وی آی پی نیز وجود دارد که باید آن جا رزرو کرد. در این مکان ها صندلی ها یا مبل های راحتی وجود دارد که می توان روی آن ها استراحت کرد و هم چنین غذا نیز در آن ها سرو می شود.

مهم ترین قوانین این پارتی ها کدامند؟

حال نوبت به بررسی این سوال می رسد که مهم ترین قوانین پارتی ایرانی در استانبول کدامند. برای شرکت در این پارتی ها قوانین خاصی وجود دارد و برای این که بدانیم چگونه به پارتی های ایرانی در استانبول ملحق شویم یاید گفت برای این کار باید گروه ها و انجمن هایی که ایرانی هستند را پیدا کرده و در آن برای حضور در پارتی ها درخواست ارسال کنیم. همچنین برخی از کلاب ها وجود دارند که می توان در آن عضو شده و در این پارتی ها شرکت نمود. برای بررسی بیشتر قوانین مربوط به پارتی ایرانی در استانبول به وب سایت های فروش بلیط و برگزاری آن می توانید مراجعه نمایید.

آشنایی با قوانین کنسرت های ترکیه در این لینک

آدرس دیسکو های ایرانی در ترکیه

بیشتر ایرانی هایی که به ترکیه و استانبول می روند، یکی از مکان هایی که حتما به آن جا وارد می شوند تا از الان لذت ببرند، دیسکو ها هستند. این مکان ها در ایران فعالیت ندارند به همین دلیل ایرانی ها برای رفتن به دیسکو ها بسیار تمایل دارند. برای اینکه دیسکو های عالی و با امکانات بالا را در استانبول پیدا کنیم باید از فرد با تجربه یا کسی که در آن جا زندگی می کند بپرسیم.

هم چنین افرادی نیز در تور ها کار می کنند که می توانند آدرس این دیسکو ها را به ما بدهند. اگر این موارد در دسترس نبود باید به اینترنت مراجعه کنید. سایت های زیادی در این زمینه وجود دارند که دیسکو های ایرانی یا غیر ایرانی را معرفی می کنند. معمولا نیز آدرس دیسکو را روی نقشه به شما می دهند که می توانید آن را روی نقشه تلفن همراه خود قرار داده و به راحتی به آن ها برسید. می توانید بروشور های این کلاب ها را نیز جمع آوری کرده از طریق آن به کلاب برسید. این مهمانی ها در کلاب های مهم در استانبول برگزار می شوند و هر کسی نمی تواند وارد آن ها شود. به همین دلیل اجازه ورود یا دعوت نامه لازم است.

معروف ترین برگزار کننده های پارتی ایرانی در استانبول کدامند؟

یکی از شرکت هایی که برگزار کننده بسیاری از ایونت ها و پارتی های ایرانی را در استانبول برگزار می کند، رادیو جوان است. این شرکت علاوه بر فعالیت در زمینه موسیقی وظیفه برگزاری این نوع مراسمات را نیز دارد. رادیو جوان درواقع یک شبکه یا سرویس پخش موسیقی است که در سال 2004 شروع به کار کرده است. این سرویس توسط افرادی مانند پویان ترابی و امیر کاظمی تاسیس شده است و با اینکه بیشتر فعالیت های آن در ترکیه است اما دفتر اصلی آن در واشنگتن آمریکا قرار دارد.

این شرکت شروع کار خود را با یک ایستگاه رادیویی اما به صورت آنلاین شروع کرد. یعنی یک سایت بود که مانند رادیو آهنگ پخش می کرد و افراد می توانستند آن ها را گوش کنند. اکنونمیلیون ها نفر در سراسر جهان به رادیو جوان دسترسی دارند. این شرکت هم چنین کنسرت هایی را نیز برگزار می کند و اسپانسر نیز می شود. هم چنین می توانید برنامه های مهمانی ها از طریق این برنامه دنبال کرد. هدف کار رادیو جوان از آغاز فعالیت خود، ترویج و کمک به صنعت موسیقی ایرانی بوده است. این شرکت شبکه ماهواره ای نیز دارد که افراد می توانند آن را به صورت اچ دی یا اس دی تماشا کنند. گاهی در این شبکه نیز فیلم هایی از پارتی های برگزار شده به همراه آهنگ ها نشان داده می شود.

آیا پارتی ایرانی در استانبول از نظر امنیتی مشکلی ندارند؟

همان طور که گفتیم و در قسمت بالا بیان کردیم امنیت در پارتی‌‌ های ایرانی در استانبول و در دیسکو ها بسیار اهمیت دارد زیرا افرادی به همین علت وارد پارتی‌ ها می‌ شوند و باعث اختلال در نظم آن ها شده و مهمانی را به هم می ‌زنند. هم چنین ممکن است چون فضای این پارتی‌ ها تاریک است، افراد بتوانند به راحتی دزدی انجام دهند زیرا مردم در حال رقص و شادی هستند و کمتر حواسشان به وسایل شخصی خود است. به همین دلیل تدابیر امنیتی شدیدی برای این پارتی‌ ها رعایت شده است و اگر شخص بیش از حد نوشیدنی بنوشد نیز از مهمانی بیرون رانده شده تا باعث اختلال در نظم نشود.

همین‌ طور بلیط ‌هایی برای این پارتی‌ ها تهیه می‌شود تا افراد خاص بتوانند در آن شرکت کنند و معمولا عمومی نیست که هر کسی بتواند وارد آن شود. البته دانستن این نکته مهم است که تعدادی از پارتی ها بعد از کنسرت های خوانندگان ایرانی در استانبول بعد از اینکه کنسرت تمام شد در محل آن برگزار می شود که این نیز بسیار مورد توجه ایرانی ها قرار گرفته است.

برای حضور در پارتی لاکچری ایرانی در استانبول ۲۰۲۳ چه مواردی را باید رعایت کرد؟

در پایان باید گفت برای حضور در پارتی در استانبول ۲۰۲۳ موارد لازم است تا رعایت شوند. برای شرکت در این پارتی های می توان به باید گروه ها و انجمن هایی که ایرانی هستند را پیدا کرده و در آن برای حضور در پارتی ها درخواست ارسال کنیم. همچنین برخی از کلاب ها وجود دارند که می توان در آن عضو شده و در این پارتی ها شرکت نمود. همچنین می توان در تورهای مخصوص سفر به ترکیه ثبت نام کرد. از برنامه های این تور ها معمولا ثبت نام در کنسرت ها و پارتی های استانبول است که همه ساله برگزار می شود و برای مناسبت قیمت خاص خود را خواهد داشت. برای حضور در این پارتی ها باید قوانینی مانند حضور به موقع در آن و همچنین قرار گیری درست در صندلی رزرو شده را رعایت کرد.

سوالات متداول

آیا کلاب ایرانی در ترکیه را ایرانی ها تاسیس کرده اند؟

صاحب بعضی از کلاب هاب ایرانی در ترکیه هم وطنان ایرانی هستند که به ترکیه مهاجرت کرده و در آن جا کلابی را تاسیس کرده اند. اما بعضی از کلاب ها در ترکیه صاحب ترک دارد. ساعاتی در روز را به ایرانی ها اختصاص داده اند. گاهی اوقات نیز این کلاب ها فقط به ایرانی ها اجاره داده می شوند.

متفاوت ترین پارتی ایرانی در غرب استانبول در کدام کلاب ها برگزار می شود؟

یکی از بهترین کلاب های استانبول برای برگزاری تفریحات کلاب رینا است. این کلاب فضای بسیار عالی و دلنشین دارد و یکی از بهترین و مدرن ترین کلاب ها است. برای اینکه بتوانید در این کلاب شرکت کنید، باید حتما رزرو انجام دهید و بدون آن نمی توانید وارد کلاب شوید. فضای آن بسیار عالی است و هنرمندان زیادی نیز برای اجرای برنامه به این کلاب ها می آیند. این کلاب می تواند نزدیک به ۲۵۰۰ نفر را در خود جای دهد.

پارتی بزرگ شب یلدا ایرانیان در استانبول در کدام کلاب ها انجام شد؟

پارتی های زیادی در استانبول در شب یلدا برای ایرانی ها برگزار شد. این پارتی ها توسط شرکت های ارائه دهنده خدمات یا شرکت ها خصوصی در کلاب های عالی استانبول برگزار شد و ایرانی های زیادی در آن ها شرکت کردند. پارتی ها معمولا به صورت خانوادگی بود و تمام امکاناتی که برای شب یلدا احتیاج بود در این پارتی ها فراهم شده بود.

لوکی ترین پارتی ایرانی استانبول کدام است؟

منظور از لوکی ترین پارتی های ایرانی در استانبول‌، لوکس ترین پارتی ها است. معمولا این پارتی ها در کلاب های بسیار مجلل یا در هتل های بزرگ استانبول برگزار می شوند.

5/5 - (3 امتیاز)

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه کنسرت هاخرید بلیطپشتیبانی اینستاگرام