کنسرت های وانتونز در سال 1401 + راهنمای خرید بلیط

کنسرت های وانتونز

کنسرت های وانتونز یکی از بهترین کنسرت هایی است که در آن بهترین خوانندگان وجود دارد. این کنسرت تا الان آلبوم های زیادی را منتشر کرده است و می توان گفت که گروه بسیار خوبی است. گروه وانتونز تشکیل شده از 5 گروه اصلی به نام های آرتا، کوروش، سامی لو، رها و پدی است و لیست آهنگ کنسرت های وانتونز را می توانید در سایت های مختلف پیدا کنید.

ما در این مقاله از استانبول کنسرت می خواهیم بررسی دقیقی از کنسرت های وانتونز را در دسترس شما قرار بدهیم. همچنین بعد از بررسی های دقیق تر اگر نیاز به خرید بلیط داشتید می توانید به پشتیبانی ما در واتساپ پیام بدهید. ما در کمتر از 5 دقیقه برای خرید این بلیط اقدام می کنیم.

اولین کنسرت وانتونز چه زمانی بود؟

اولین کنسرت وانتونز چه زمانی بود؟

اولین کنسرت وانتونز به نام هیولا است که البته تاریخ آن را نزده اند و می توان گفت این کنسرت های این گروه قدیمی که در استانبول برگزار شده است. این کنسرت بسیار جذاب بود و این تیم توانست برای خود مخاطبان زیادی را جذب کند. این کنسرت را در رسانه ها قدیمی ترین و اولین کار این گروه اعلام شده است که می توان گفت کار خوبی بود. اما خوب هنوز جا برای پیشرفت این گروه وجود دارد. این گروه تمام تلاش خود را بهتر شدن آهنگ ها می کنند اما خوب به قول خودشان هر کسی یک سلیقه ای دارد.

کنسرت های وانتونز در سال 2022

کنسرت های این گروه در استانبول در سال 2022 را هنوز اعلام نکرده اند اما این تیم قراره چندتایی در استانبول کنسرت اجرا کنند که البته باید گفت که تمام طرفداران آن مشتاق هستند تا تاریخ دقیق کنسرت این گروه را بفهمند. در برنامه ریزی این گروه چند آلبوم جدید برای کنسرت های استابول در نظر گرفته شده است که الان همه گروه سخت در حال تمرین کردن هستند. این گروه به طرفداران خود این قول را داده است که این کار جدید که قرار است امسال منتشر شود را همه دوست خواهند داشت و گفته است که تمام گروه سخت در حال تمرین هستند.

نزدیک ترین کنسرت های این خواننده در کدام کشور است؟

نزدیک ترین کنسرت های این خواننده در ترکیه بوده است که تا الان بیشترین طرفدار را در ترکیه داشته است. البته بیشتر این افراد کنسرت های آن ها را به صورت زنده تماشا می کنند زیرا به دلیل قیمت بالای بلیط ها افراد نمی توانند خریداری کنند و مجبور به آنلاین نگاه کردن می شوند. کنسرت های این گروه در ترکیه بسیار طرفدار دارد. البته این گروه در لندن هم کنسرت اجرا کرده است که خوب البته خیلی از ایرانی ها فقط به ترکیه توانسته اند بروند. کنسرت های افراد در کشورهای مختلفی اجرا شده است که خوب بیشترین آن ها در ترکیه بوده است.

کنسرت های وانتونز در استانبول ترکیه

کنسرت های وانتونز در استانبول ترکیه

اعضای گروه وانتوز همگی ساکن ترکیه می باشند. از همین رو بیشتر کنسرت های آن ها در این کشور می باشد. شما می توانید با نگاه کردن به لیست جدیدترین کنسرت های ترکیه از کنسرت های وانتونز در ترکیه مطلع شوید.

کنسرت های وانتونز در ترکیه چقدر هزینه به همراه دارد؟

کنسرت های این گروه هزینه های خیلی زیادی در ترکیه و استانبول دارد که البته بیشتر این هزینه ها صرف کلاب هایی که اجاره می کنند است. البته به پول کشور های خارجی این هزینه خیلی زیاد نیست اما خوب به پول ایران هزینه زیادی دارد.

فیلم کنسرت های وانتونز

فیلم کنسرت های این گروه را می توانید به صورت لایو های زنده در اینستا و یا در آپارات و حتی در یوتیوب مشاهده کنید. می توان گفت که فیلم ها و آهنگ های این گروه جذابیت خاصی دارد. فیلم کنسرت های این گروه در سایت های خیلی مختلفی به اشتراک گذاشته شده است.

عکس کنسرت های وانتونز

عکس کنسرت های این گروه را می توانید از سایت های مختلف و یا اینستاگرام آن ها نگاه کنید و قطعاً این گروه عکس ها و کلیپ های خود را در اینستا به اشتراک می گذارند.

دانلود فایل صوتی کنسرت های Wantons

دانلود فایل صوتی کنسرت های این گروه را می توانید از سایت های مختلف انجام دهید. این گروه به دلیل مشهوریت خود تمام کلیپ ها و فیلم های خود را در یوتیوب به اشتراک گذاشته است.

انواع بلیط های کنسرت این خواننده

انواع بلیط های کنسرت این خواننده

انواع بلیط های کنسرت های وانتونز به جایگاه و کلاب هایی که کنسرت برگزار می شود بستگی دارد و می توان گفت که هر کدام از این جایگاه ها قیمت های متفاوتی دارد.

جایگاه معمولی

جایگاه های معمولی کنسرت های این گروه که قیمت بهتری دارد معمولاً در اختیار افراد معمولی و عمومی قرار می گیرد که خوب قیمت آن بسیار ارزان تر است.

جایگاه ویژه یا همان vip

جایگاه های ویژه در کنسرت های وانتونزدر اختیار افراد مشهور و یا بستگان خوانندگان صورت می گیرد که حتی نوع پذیرایی کردن در این جایگاه ها هم با افراد معمولی تفاوت دارد و خوب قطعاً قیمت آن گران تر است.

قیمت بلیط کنسرت های وانتونز

قیمت بلیط های کنسرت های وانتونز حدودا از 10,920,000 شروع می شود و البته این قیمت معمولی این کنسرت ها است و قطعاً بیشتر می شود. البته این قیمت قبل است اما قیمت کنسرت جدید وانتونز هنوز اعلام نشده است.

حواشی کنسرت های وانتونز

حواشی کنسرت های وانتونز

حواشی کنسرت های وانتونز را قطعاً در بیشتر سایت های اینترنتی دیده اید و می توان گفت این حواشی بسیار با دقت درست شده است و بیشتر آن ها فقط به خاطر اینکه طرفداران خود را بیشتر کنند درست شده است.

زدبازی

این یک از حواشی های گروه کنسرت است که در سایت های مختلف پخش شده است و می توان گفت که این معروف ترین حواشی بوده است و شما علاقه مندان می توانید این حواشی جدید را از سایت ها دانلود کنید.

حواشی بین کوروش و سامی لو

که یکی دیگر از حواشی های دیگر این افراد بوده است که برای دیده شدن دعوای ساختگی درست کردن تا افراد بیشتر این کنسرت را ببینند این دقیقاً شبیه حواشی های جدید گروه های دیگر موسیقی است که از این راه طرفداران خود را بیشتر می کنند.

جنجال کوروش و وانتونز و امیر اپیکور

این حواشی جدید ترین نوع حواشی است که در این گروه رخ داده است از این حواشی کلیپ هایی در اینستاگرام منتشر شده است. البته به گفته خیلی از مردم این جنجال ها دروغ بوده است و این گروه فقط برای خودنمایی این حواشی ها را درست کرده اند. البته شاید هم درست باشد زیرا هر گروهی دوست دارد که به شکلی در جامعه شناخته شود و آهنگ های آن ها معروف شود.

کنسرت های وانتونز در ایران

کنسرت های وانتونز در ایران

کنسرت های وانتونز در ایران هیچ نوع کنسرتی را اجرا نکرده اند و بیشترین کنسرت های آن ها در ترکیه و کشورهای خارجی بوده است. اما این گروه این قول را داده اند که کنسرت های وانتونز در سال 1401 در ایران هم اجرا می شود و شما می توانید کنسرت های وانتونز در آپارات را با کیفیت خوب مشاهده کنید. البته هرچند که طرفداران این گروه دوست دارند که کنسرت های آن ها را از نزدیک ببینند اما خود به گفته این گروه موسیقی هنوز شرایطش درست نشده است که بتوانند در ایران هم اجرا کنند.

بزرگ ترین کنسرت های وانتونز

بزرگ ترین کنسرت های این گروه در سال 1400 در استانبول بوده است که در تاریخ 5 سپتامبر 2021 برابر با 14 شهریور برگزار شده است. این کنسرت بسیار شلوغ بوده است که به گفته گروه وانتونز تا الان این بزرگترین کنسرت ما بوده است. کنسرت های وانتونز جدید در حال آماده شده است. این کنسرت در استانبول بسیار معروف شد و همه این گروه را از این کنسرت می شناسند و طرفداران آن روز به روز بیشتر شده است.

کلیپ کنسرت های وانتونز برای استوری

کلیپ کنسرت های وانتونز برای استوری را می توانید از اینستاگرام و یا آپارات و یا در گوگل سرچ کنید و کلیپ های آن ها دانلود کنید. این کلیپ ها در کل دنیا خیلی سر و صدا کرده است. همچنین کنسرت های این گروه بدون سانسور را می توانید در یوتیوب مشاهده کنید. این کنسرت در خارج از کشور بسیار گران است. اما خوب به گفته طرفداران این گروه ارزش هزینه کردن را دارد.

سوالات متداول

سوالات متداول

آیا کنسرت های وانتونز در کیش هم برگزار می شود؟

طبق اطلاعات که گفته شده است این گروه فقط کنسرت های خود را در ترکیه و لندن برگزار کرده اند و اسمی از کیش نیاورده اند.

اگر کنسرت های وانتونز در ایران اجرا شود قیمت بلیط های آن چقدر است؟

قیمت بلیط این کنسرت بسیار بالا است و اگر در ایران هم اجرا شود باز هم قیمت آن زیاد است.

4.7/5 - (116 امتیاز)

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه کنسرت هاخرید بلیطپشتیبانی اینستاگرام