راهنمای خرید بلیط کنسرت خواننده های ایرانی در ترکیه 1401

کنسرت خواننده های ایرانی در ترکیه

کنسرت خواننده های ایرانی در ترکیه


همانطور که می دانید هر سال نوروز جشن های ایرانیان رنگ و بوی ویژه به خود می گیرد. اکثر خواننده های ایرانی در کشور های مختلف بعد از انقلاب در روز های عید به برگزاری کنسرت می پردازند و سبب به وجود آمدن جمعی از ایرانی ها در کنار یکدیگر در روز های بسیار ارزشمند نوروز می شوند. برخی از خواننده های معروف ایرانی با همکاری یکدیگر اجرا می کنند و همین امر سبب افزایش طرفداران ایرانی در خارج از کشور می شود. برگزاری کنسرت توسط خواننده های معروف ایرانی طرفداران بسیار زیادی دارد و ایرانیان داخل کشور برای حضور در این کنسرت ها هزینه زیادی می کنند. خواننده های ایرانی در کشور های همسایه ایران کنسرت برگزار می کنند تا اگر شخصی تمایل داشت بتواند از ایران در کنسرت حضور پیدا کند. کشور زیبای ترکیه یکی از کشور های همسایه ایران است که تعداد بسیار زیادی مقیم ایرانی دارد. خواننده های ایرانی از این طریق درآمد بسیار چشم گیری بدست می آورند. در ادامه این مقاله شما دوستان عزیز و همراهان گرامی می توانید از کنسرت خواننده های ایرانی در ترکیه و چگونه خرید بلیط مطلع شوید پس با استانبول کنسرت همراه باشید.

کدام خواننده های ایرانی در ترکیه کنسرت برگزار کرده اند؟

کدام خواننده های ایرانی در ترکیه کنسرت برگزار کرده اند؟

همانطور که گفتیم کشور ترکیه از نظر موقعیت مکانی و جغرافیایی بسیار مناسب برای مهاجرت و اقامت دائم ایرانیان می باشد. تعداد بسیار زیادی از ایرانیان در این کشور بسیار خوش آب و هوا اقامت دارند و به همین علت بسیاری از خواننده های ایرانی برای اجرای با شکوه تر و پر جمعیت تر در ترکیه کنسرت برگزار می کنند. در ادامه شما دوستان بسیار محترم را با برخی از معروف ترین خواننده های ایرانی که در کشور زیبای ترکیه اقامت دارند آشنا خواهیم کرد.

شادمهر عقیلی

شادمهر عقیلی یکی از محبوب ترین و معروف ترین هنرمندان ایرانی می باشد. این هنرمند در سنین جوانی فعالیت هنری خود را در کشور زیبای ایران شروع کرد و توانست در زمینه های هنرپیشگی، خوانندگی، نوازندگی و ترانه سرایی نام خود را به تمام هنرمندان و هنردوستان بشناساند‌‌. این هنرمند پس از گذشت مدتی از ایران خارج شد و برای همیشه در خارج از کشور به زندگی ادامه داد. این خواننده در شهر های مختلف کشور زیبای ترکیه برای عید نوروز کنسرت برگزار کرده است. شما دوستان عزیز می توانید برای خرید بلیط های کنسرت های شادمهر عقیلی عزیز هم اکنون اقدام کنید.

گوگوش

گوگوش یکی از هنرمندان بین المللی می باشد که تقریبا تمام ایرانی ها او را می شناسند. این هنرمند بسیار زیبا و با استعداد، فعالیت خود را از سن کودکی در عرصه هنرپیشگی شروع کرده است. گوگوش دارای صدا و همچنین شخصیت بی نظیری می باشد. گوگوش یکی از پر طرفدار ترین هنرمندان خانم ایرانی می باشد که توانست بین تمام نسل ها محبوبیت خود را گسترش دهد. این هنرمند در فیلم های بسیار معروف قدیمی ایفای نقش کرده است. این خواننده در ترکیه کنسرت برگزار خواهد کرد. کنسرت های گوگوش با نام ملکه صحنه ها معروف می باشد و به عنوان یکی از موفق ترین و پیشرو ترین زنان جامعه ایرانی شناخته می شود.

دنیا

دنیا خواننده نو پا ایرانی می باشد. این خواننده توانست در مدت زمان بسیار کم طرفداران بسیار زیادی بدست بیاورد. این خواننده زیبا و جوان در یک شب رویایی با خواننده های معروف دیگری اجرا خواهد داشت. این هنرمند برای عید نوروز سال هزار و چهار صد و یک در سه شب اجرا خواهد داشت. شما می توانید برای خرید بلیط کنسرت های دنیا دادرسان به صفحه شخصی او در برنامه اینستاگرام مراجعه کنید. این خواننده به تازگی تولد خود را همراه هنرمندان بسیار برجسته ایرانی مانند عرفان و زوج بسیار دوست داشتنی ۲۵ باند جشن گرفته است و عکس های خود را با دنبال کننده ها به اشتراک گذاشته است.

آرش

آرش یکی از معروف ترین و محبوب ترین خواننده های ایران می‌ باشد. این شخص توانست معروفیت خود را به صورت بین المللی گسترش دهد و تا اکنون در کارنامه کاری خود آثار بسیار موفقی با خواننده های خارجی به ثبت رسانده است. در کشور زیبای ترکیه از شروع فعالیت خود تا اکنون کنسرت های آرش بسیار زیاد برگزار شده است‌. او یکی از با تجربه ترین و فعال ترین هنرمندان ایرانی می باشد و در زمینه آهنگ سازی مهارت ویژه ای دارد.

داریوش

داریوش خواننده بسیار قدیمی و معروف ایرانی می باشد. این شخص قبل از انقلاب اسلامی در ایران به عنوان یکی از بهترین خواننده های مرد فعالیت بسیار قابل توجهی داشت. موزیک بسیاری از فیلم های بسیار معروف و قدیمی ایرانی توسط این هنرمند خوانده شده است. او دارای صدای بسیار استثنایی می باشد. داریوش توانست پس از مهاجرت از ایران با دلتنگی خود کنار آید و به فعالیت خود در زمینه خوانندگی ادامه دهد. داریوش خواننده بسیار مطرح و مردمی کشور ایران را معمولا با لقب شاه ماهی صحنه می شناسند. کنسرت های داریوش نیز دارای طرفداران بسیاری است.

ابی

ابی خواننده فوق العاده معروف و محبوب ایرانی است که پس از انقلاب اسلامی از کشور زیبای ایران خارج شد. او پس از مهاجرت از ایران به فعالیت خود در زمینه خوانندگی به صورت گسترده تر از گذشته ادامه داد. او یکی از پر طرفدارترین و محبوب ترین خواننده های قدیمی ایرانی می باشد. این شخص را معمولا با عنوان آقای صدا می شناسند. ابی با هنرمندان بسیار معروف و محبوب بسیار زیادی تا اکنون همکاری کرده است. این هنرمند فوق العاده هم اکنون در حال اجرا در کنسرت های با شکوه و پر انرژی خود می باشد و در صورت تمایل با تهیه بلیط می توانید در کنسرت های ابی شرکت کنید.

لیلا فروهر

خانم لیلا فروهر از هنرمندان بسیار برجسته و با استعداد کشور ایران می باشد. او توانست فعالیت خود را در زمینه هنرپیشگی از سن شش سالگی شروع کند. این هنرمند با بازی در فیلم بسیار معروف و محبوب سلطان قلب ها در سن نه سالگی استعداد خود را به همگان نشان داد. او توانست با انتشار آلبوم هارمونی به چندین زبان زنده بخواند و خود را به هنرمندی بین المللی تبدیل کند. او در حال حاضر در حال برگزاری کنسرت در کشور زیبای ترکیه می باشد و کنسرت های لیلا فروهر دارای طرفداران خاص خود است. لیلا فروهر از زنان بسیار با استعداد و موفق ایرانی می باشد که تا اکنون در زمینه های بسیار زیادی موفقیت های بسیار ارزشمند کسب کرده است.

ایکس بند

گروه ایکس بند به تازگی در عرصه موسیقی وارد شدند و توانستند به سرعت به معروفیت برسند. آن ها با هنرمند بسیار معروف و محبوب سبک رپ و پاپ ایرانی به نام ساسی رابطه دوستانه ای دارند و با کمک او به موفقیت زیادی دست پیدا کردند. آن ها در حال حاضر با خواننده های معروفی مانند دنیا در کشور ترکیه اجرا دارند.

ساسی مانکن

ساسی مانکن خواننده ایرانی سبک رپ و پاپ می باشد. او یکی فعالیت هنری خود را در کشور ایران به صورت زیر زمینی در دهه هزار و سیصد و هشتاد شروع کرد. این خواننده توانست پس از مهاجرت از ایران با خواننده های معروف دیگری همکاری کند و به فعالیت خود به صورت حرفه ای تر ادامه دهد. او در کشور ترکیه در سالن های با شکوه و کلاب ها اجرا های زیادی دارد و کنسرت های ساسی مانکن با طرفداران بسیاری همراه است.

قیمت بلیت کنسرت خواننده های ایرانی در ترکیه چقدر است؟

قیمت بلیت کنسرت خواننده های ایرانی در ترکیه چقدر است؟

قیمت بلیط های کنسرت خواننده های ایرانی بستگی به محل برگزاری دارد. یعنی اگر کنسرت در کلاب باشد یا در یک سالن با شکوه قیمت متفاوت می باشد. برخی از خواننده های بسیار معروف در سالن های باشکوه هتل های پنج ستاره اجرا دارند و به همین دلیل بلیط کنسرت برای مهمانان هتل کاملا رایگان می باشد. شما دوستان علاقه مند به شرکت در این کنسرت ها می توانید در هتل هایی که این کنسرت ها برگزار می شود اقامت کنید و به صورت رایگان در کنسرت هنرمند فوق العاده محبوب خانم گوگوش حضو پیدا کنید. لازم به ذکر است که بگوییم هزینه اقامت در این هتل ها بسیار گران می باشد و برای صرفه جویی در هزینه ها می توانید در اقامتگاه های به صرفه تری استرحت کنید.

کدام خواننده ایرانی بیشترین کنسرت را در ترکیه برگزار کرده است؟

بلیت کنسرت خواننده های ایرانی در ترکیه را چگونه خریداری کنیم؟

شما دوستان عزیز و همراهان گرامی می توانید با استفاده از جستجوگر های معتبر مانند گوگل به وبسایت های معتبر مراجعه کنید و از خرید بلیط کنسرت خواننده محبوب خود به صورت اینترنتی لذت ببرید. شما دوستان بسیار عزیز می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت بلیط ها و محل برگزاری می توانید با شماره های تماس مرتبط ارتباط برقرار کنید.

اولین بار کدام خواننده ایرانی در ترکیه کنسرت اجرا کرد؟

ترکیه کشور همسایه ایران می باشد که در سابق قسمتی از این سرزمین بوده است. به صورت دقیق نمی توان گفت کدام خواننده برای اولین بار در این کشور کنسرت برگزار کرده است زیرا خواننده های ایرانی معروف از گذشته علاقه خاصی به این کشور داشتند‌. برای کسب اطلاعات دقیق تر درباره این سوال می توانید به ویکی پدیا مراجعه کنید.

خواننده های ایرانی معمولا در کدام شهر های ترکیه کنسرت برگزار می کنند؟

کشور ترکیه بسیار زیبا می باشد و دارای آب و هوایی دلپذیر است. ترکیه به علت داشتن شرایط ایده آل برای ایرانیان مکانی مناسب برای اقامت محسوب می شود. تا به حال بخصوص چند وقت اخیر مهاجرت ایرانی ها به این کشور افزایش بسیار قابل توجهی داشته است و به همین دلیل خواننده های ایرانی در این کشور کنسرت های زیادی برگزار می کنند. بیشتر کنسرت ها در شهر آنتالیا و استانبول برگزار می شود. شهر های آنتالیا و استانبول از مدرن ترین و پر جمعیت ترین شهر های این کشور می باشند. ایرانی های مقیم ترکیه اکثرا در این دو شهر مستقر هستند. شما عزیزان برای کسب اطلاعات بیشتر و دیدن عکس های این کشور بسیار زیبا می توانید از طریق جستجوگر های خود اقدام کنید.

کدام خواننده ایرانی بیشترین کنسرت را در ترکیه برگزار کرده است؟

طبق آخرین تحقیقات به صورت اینترنتی می توان گفت خواننده های قدیمی تجربه بیشتری نسبت به خواننده های جدید در برگزاری کنسرت در این کشور دارند‌. خواننده های جوان ایرانی که در ترکیه زندگی می کنند هم تا اکنون کنسرت های بسیار زیادی در این کشور برگزار کردند. ترکیه کشور بسیار مناسبی برای اجرا و گرد همایی های این چنینی برای ایرانی های داخل و خارج از کشور به علت داشتن ارزی ارزان تر از ارز کشور های دیگر می باشد. در حال حاضر شما دوستان عزیز و بسیار محترم با مراجعه به سایت های معتبر مرتبط با صرافی های معتبر می توانید از قیمت دقیق ارز این کشور زیبا مطلع شوید.

نزدیک ترین تاریخ کنسرت خواننده های ایرانی در ترکیه چه زمانی است؟

همانطور که قبلا توضیح دادیم اکثر خواننده های معروف ایرانی در عید نوروز به برگزاری کنسرت مشغول هستند و بیشتر آن ها کشور ترکیه را به عنوان محل اجرا انتخاب کردند. اکثر خواننده های بسیار معروف مانند گوگوش، آرش، ابی، داریوش و… در حال اجرا در شب و روز عید هستند. در حال حاضر کشور ترکیه دارای تعداد بسیار قابل توجهی از ایرانی ها می باشد و به صورت بسیار جذابی حال و هوای عید نوروز را دارد. ایرانی ها اکثر مواقع برای اجرای کنسرت این کشور را انتخاب می کنند. یکی از پر طرفدار ترین کنسرت های عید نوروز هزار و چهار صد و یک متعلق به هنرمند بسیار معروف و محبوب آقای شادمهر عقیلی می باشد. همانطور که می دانید خانم گوگوش بعد از پنج سال تصمیم گرفت امسال اجرای بی نظیری داشته باشد و روی صحنه مثل همیشه بدرخشد.

فیلم کنسرت خواننده های ایرانی در ترکیه را در کجا مشاهده کنیم؟

امروزه استفاده از شبکه های اجتماعی محبوبیت بسیار قابل توجهی در سراسر دنیا به خود اختصاص داده است. این برنامه ها بسیار کاربردی و قابل توجه هستند و مخاطبان می توانند با استفاده از آن ها به راحتی فیلم کنسرت هایشان را ببینید و لذت ببرید. برخی از هنرمندان از کنسرت های خود به صورت لایو با طرفداران به اشتراک می گذارند. یوتیوب به عنوان یکی از کاربردی ترین و محبوب ترین بین شبکه های اجتماعی در دنیا شناخته می شود‌. شما دوستان عزیز می توانید با ورود به چنل یوتیوب شخص مورد نظر به راحتی از دیدن فیلم کنسرت های او لذت ببرید. لازم به ذکر است که بگوییم این برنامه بسیار محبوب در کشور ایران به دلیل وجود تحریم ها و شرایط موجود فیلتر می باشد و باید قبل از ورود از فیلترشکن های خود استفاده کنید. شما می توانید با استفاده از پلی استور و اپ استور فیلترشکن خود را به صورت رایگان دریافت کنید و لذت ببرید. برخی از فیلترشکن ها پس از گذشت چند روز خرید درون برنامه دارند.

عکس کنسرت خواننده های ایرانی در ترکیه

عکس کنسرت خواننده های ایرانی در ترکیه

امروزه روش های بسیاری برای دسترسی به عکس افراد معروف وجود دارد. شما دوستان عزیز و همراهان گرامی می توانید با استفاده از برنامه های اجتماعی مانند اینستاگرام، تلگرام، کلاب هاوس و یوتیوب به راحتی به تمام عکس های کنسرت خواننده مورد علاقه خود دسترسی پیدا کنید و لذت ببرید. شما عزیزان همچنین می توانید از طریق برنامه های مخصوص دانلود عکس و فیلم مانند پینترست به سادگی عکس های جدید و قدیمی شخص مورد نظر خود را دانلود کنید. شما عزیزان با دنبال کردن هنرمند مورد علاقه خود در برنامه بسیار معروف و محبوب اینستاگرام می توانید به سادگی علاوه بر دیدن عکس هایش از تاریخ برگزاری کنسرت او نیز مطلع شوید.

هزینه رفت و آمد برای کنسرت خواننده های ایرانی در ترکیه چقدر است؟

همانطور که قبلا توضیح دادیم امروزه به دلایل کاملا مشخص قیمت لیر پول کشور ترکیه بسیار کاهش یافته است و در حال حاضر هر یک لیر ترکیه معادل دو هزار تومان محاسبه می شود. هزینه سفر به کشور ترکیه برای هواپیما نفری حدودا سه میلیون تومان می باشد. برای سفر کشور ترکیه هزینه از گذشته کاهش یافته است. افرادی که قصد حضور در کنسرت ها را دارند باید هزینه هواپیما، محل اقامت، هزینه خرید بلیط و هزینه خوراک را در نظر بگیرید. به طور کلی هزینه رفت و آمد برای هر شخص به صورت متوسط مبلغی حدودا ده میلیون تومان هزینه دارد.

درآمد خوانندگان ایرانی از برگزاری کنسرت در ترکیه چقدر است؟

این افراد روش های درآمد گوناگونی دارند و می توانند از طریق ساخت موزیک به صورت تک آهنگ و یا آلبوم سرمایه بسیار قابل توجهی بدست بیاورند. یکی دیگر از مهمترین منابع درآمد خوانندگان اجرا و برگزاری کنسرت در کشور های مختلف می باشد. این افراد از گذشته تا اکنون به صورت تک کشوری و یا تور جهانی به اجرا برای ایرانیان در سراسر دنیا پرداختند و طرفداران خود را شگفت زده کردند. مبلغ درآمد خواننده های ایرانی از طریق اجرا، بسیار زیاد می باشد و هر چه طرفداران بیشتری داشته باشند این مبلغ افزایش خواهد داشت. شما دوستان عزیز می توانید با شماره گیری تلفن های مرتبط با اپراتور فروش کنسرت های کشور ترکیه می توانید از مبلغ دقیق بلیط ها را مطلع شوید.

لیست کنسرت خواننده های ایرانی در ترکیه 2022

هم اکنون بسیاری از خواننده های معروف و محبوب ایرانی در کشور ترکیه در حال برگزاری کنسرت های فوق العاده با شکوهی می باشند. شما دوستان عزیز می توانید در حال حاضر در کشور ترکیه در کنسرت افراد معروفی مانند آقای صدا ابی، گوگوش، شهره، شهرام صولتی، آرش، ساسی مانکن، دنیا، ۲۵ باند، ایکس بند و داریوش شرکت کنید و لذت ببرید. این افراد کنسرت های خود را در این کشور زیبا از یک فروردین هزار و چهارصد و یک شروع کردند و اجرای خود را در تاریخ دوازده فروردین به پایان می رسانند. برای کسب اطلاعات بیشتر از تاریخ و ساعت دقیق کنسرت هنرمند مورد علاقه خود می توانید به سایت های مرتبط مراجعه کنید.

سالن های محل برگزاری کنسرت خواننده های ایرانی در ترکیه کجاست؟

سالن های محل برگزاری کنسرت هنرمندان ایرانی در این کشور بسیار زیبا برای هر شخص متفاوت می باشد. این کنسرت ها به صورت معمول در کلاب های بسیار لاکچری، تالار های بسیار زیبا و سالن هتل های پنج ستاره برگزار می شود. هزینه بلیط های این کنسرت بستگی به معمولی بودن و یا ویژه بودن بلیط دارد. لازم به ذکر است که بگوییم افراد بالای هفت سال باید بلیط تهیه کنند.

سوالات متداول

چگونه از تاریخ و زمان برگزاری کنسرت خواننده های ایرانی در ترکیه مطلع شویم؟

کنسرت خواننده های ایرانی در ترکیه طرفداران بسیار زیادی بین ایرانی های مقیم این کشور بسیار زیبا به خود اختصاص داده است. این کشور همواره به دلیل موقعیت مکانی بسیار مناسب برای ایرانی های داخل کشور برای سفر می باشد. شما دوستان عزیز و همراهان بسیار گرامی می توانید برای کسب اطلاعات دقیق درباره تاریخ برگزاری کنسرت خواننده های ایرانی با شماره های مرتبط تماس برقرار کنید.

برای پیش خرید بلیط کنسرت خواننده های ایرانی در ترکیه از چه طریقی اقدام کنیم؟

هر سال عید نوروز کنسرت خواننده های ایرانی در ترکیه محبوبیت بیشتری نسبت به سال گذشته بین مردم پیدا می کند. خواننده های ایرانی از تقریبا ده روز قبل از شروع سال جدید از طریق رسانه های تلویزیونی تاریخ و زمان برگزاری کنسرت های خود را به صورت دقیق اعلام می کنند. شما عزیزان می توانید برای پیش خرید بلیط کنسرت خواننده مورد علاقه خود پس از کسب اطلاعات دقیق با مراجعه به وبسایت های معتبر مراجعه کنید. بلیط کنسرت برای کودکان بالای هفت سال واجب می باشد.

کنسرت خواننده های ایرانی در ترکیه شامل کدام خواننده های سبک پاپ موسیقی ایرانی می شود؟

امسال نوروز کنسرت خواننده های ایرانی در ترکیه رنگ و بوی دیگری دارد زیرا مردم کشور زیبای ایران برای فرار از خستگی و فشار های زندگی به این مشارکت های جمعی پناه بردند. بسیاری از خواننده های ایرانی که در سال های گذشته هیچ کنسرتی برگزار نکردند امسال تصمیم به اجرا گرفتند و به گفته خودشان می خواهند برای ساعاتی هم که شده خوشحالی مردم ایران را ببینند. خواننده های امسال در کشور ترکیه افراد بسیار سرشناسی مانند ابی، داریوش و گوگوش هستند.

کنسرت خواننده های ایرانی در ترکیه در چه تاریخی برگزار می شود؟

کنسرت خواننده های ایرانی در ترکیه اکثر مواقع در ایام خاص به ویژه ایام تعطیل روز های نوروز برگزار می شود‌. افراد برگزار کننده تاریخ کنسرت های پر طرفدار را در اواخر اسفند اعلام می کنند تا افرادی که برای تعطیلات عید قصد مسافرت به کشور های خارجی را دارند بتوانند بلیط را پیش خرید کنند و به برنامه ریزی بپردازند. کنسرت های عید نوروز اکثر در روز های یک تا سه فروردین برگزار خواهد شد و تا روز دوازده، سیزده فروردین ادامه دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر از تاریخ دقیق کنسرت های عید نوروز سال هزار و چهار صد و یک می توانید هنرمند مورد علاقه خود را از طریق شبکه های مجازی دنبال کنید.

4.4/5 - (44 امتیاز)

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه کنسرت هاخرید بلیطپشتیبانی اینستاگرام