فستیوال رنگ استانبول 2022 راهنمای خرید بلیط و قوانین شرکت

فستیوال رنگ استانبول

فستیوال رنگ استانبول


کشور ترکیه یکی از شاد ترین کشور های آسیایی می باشد که در آن افراد همواره برای این که بتوانند ساعاتی را در کنار یک دیگر بگذرانند فستیوال ها و جشن های بسیاری را برگذار می کنند و در آن شروع به رقص و شادی می کنند. یکی از انواع این فستیوال ها، فستیوال رنگ استانبول می باشد. در استانبول کنسرت قصد داریم به صورت اختصاصی به فستیوال رنگ استانبول و مواردی پیرامون این موضوع بپردازیم. اگر به این دسته از جشن ها علاقمند هستید، پیشنهاد می کنیم به هیچ عنوان این مقاله را از دست ندهید و تا انتها با ما همراه باشید.

فستیوال رنگ استانبول چگونه است؟

فستیوال رنگ استانبول چگونه است؟

فستیوال رنگ در بسیاری از نقاط جهان برگزار می شود که یکی از آن ها کشور ترکیه می باشد. هر سال در این کشور ما شاهد این فستیوال هستیم که در آن افراد با پاشیدن رنگ به یک دیگر و گرفتن جشن و پایکوبی به شادی می گذرانند. در این فستیوال ما همواره شاهد برنامه های دیگر نیز مانند انواع رقص ها، دی جی ها و هم چنین نوشیدنی ها نیز می باشیم. آخرین فستیوال رنگ استانبول در ۱۰ سپتامبر ۲۰۲۱ برابر با ۱۹ شهریور ماه ۱۴۰۰ بوده است که ایرانیان بسیاری برای شرکت در این فستیوال به استانبول سفر کردند و از این فستیوال بی نظیر بهرمند شدند. همچنین در کنسرت های آذر 1400 در استانبول نیز شاهد حضور پر شور ایرانیان بودیم.

تاریخ برگزاری فستیوال رنگ استانبول چه زمانی است؟

این که بدانیم تاریخ برگزاری فستیوال رنگ استانبول در چه زمانی می باشد، باید همواره سایت های معتبر در این زمینه را مورد بررسی قرار دهیم زیرا این تاریخ همواره در حال تغییر می باشد. در گذشته بیشتر در روز های آخر اسفند ماه و یا روز های اول فروردین ماه شاهد این فستیوال بودیم اما بار ها نیز مشاهده کردیم که این فستیوال در فصل تابستان برگزار شده است. اگر قصد دارید تاریخ سفر خود را با این فستیوال یکی کنید، پیشنهاد می کنیم از سایت های مربوطه در این زمینه کسب اطلاعات کرده و سپس اقدام به رزرو کردن بلیت هواپیما خود کنید.

دلیل برگزاری فستیوال رنگ استانبول چیست؟

در زمینه این مدل فستیوال ها دلیلی خاصی برای برگزاری آن ها وجود ندارد. در ابتدا این دسته از فستیوال ها در کشور هند برگزار می شد. در این کشور افراد بسیاری در خیابان ها جمع می شدند و با پودر های رنگی به یک دیگر به جشن و پایکوبی می پرداختند. این فستیوال در کشور ترکیه نیز به صورت کپی از کشور هند ارائه شده است و به دلیل این که افراد بتوانند ساعاتی را به شادی در کنار یک دیگر بپردازند این فستیوال برگزار می شود و افراد بسیاری نیز در آن شرکت می کنند.

محل برگزاری این جشن کجاست؟

محل برگزاری این جشن کجاست؟

هر دوره از فستیوال های مربوط به انواع جشن ها مانند رنگ در کشور ترکیه در یکی از خیابان های بسیار مطرح شهر استانبول برگزار می شود. شما می توانید به هنگام رزرو بلیت قطار برای این که بتوانید وارد این فستیوال شده و از آن نهایت لذت را ببرید، محل برگزاری این شکل را نیز مشاهده کنید و سپس اقدام به ورود به این فستیوال را کنید. معمولی در خیابان ها و یا ورزشگاه های اصلی این کشور شاهده برگزاری این فستیوال ها هستیم.

نحوه دسترسی به این جشن چگونه است؟

راه های خاصی برای این که بخواهد به فستیوال رنگ استانبول دسترسی پیدا کنید وجود ندارد. شما به راحتی کافیست تنها به آن ها مسافرت کرده و سپس در روزی که فستیوال قرار است برگزار شود به همراه پودر های رنگی خود به محلی برگزاری فستیوال رفته و سپس با شروع این برنامه پودر های رنگی را به سمت دیگر پرتاب کنید و در کنار آن از انواع غذا ها و نوشیدنی هایی که در این فستیوال قرار دارند نیز بهرمند شوید و از روز خود در این جشن لذت ببرید.

برنامه های جانبی فستیوال رنگ استانبول کدامند؟

نکته مثبت در زمینه فستیوال رنگ استانبول این است که شما تنها از این فستیوال دیدن نمی کنید بلکه انواع برنامه های جانبی دیگر وجود دارد که شما آن ها را نیز مشاهده می کنید. این دسته از برنامه های عبارت اند از انواع کنسرت ها، انواع نوشیدنی ها، انواع رستوران ها، انواع مسابقات و دیگر موارد پیرامون این موضوع می باشد. می توانید عکس های این برنامه ها را با جست و جو در قسمت تصاویر گوگل به راحتی مشاهده کرده و از این برنامه ها بیشتر اطلاعات کسب کنید. کافیست تنها عبارت این تیتر را در گوگل جست و جو کنید.

این جشن چه امکاناتی دارد؟

این جشن چه امکاناتی دارد؟

با مراجعه فستیوال رنگ استانبول شما می توانید از امکانات بسیاری بهرمند شوید. این امکانات عبارت اند از انواع نوشیدنی ها، غذا ها، محل های بسیاری برای اقامت، انواع تور های گردشگری شهری و هم چنین بسیاری از موارد دیگر که به دلیل شرکت در این فستیوال برای افراد به وجود می آورد. شما می توانید اطلاعات کامل را از افرادی که در این زمینه فعالیت می کنند و به ارائه انواع بلیت های مربوط به این فستیوال می پردازند گرفته و سپس با وارد شدن به این فستیوال ها از این امکانات نیز بهرمند شوید.

آیا فستیوال رنگ استانبول در دوران کرونا هم برگزار می شود؟

کشور ترکیه یکی از کشور هایی می باشد که در شرایط کرونا قرنطینه های بسیاری را برگزار کرد طوری که افراد نتوانند به راحتی از خانه های خود خارج شوند. این قرنطینه ها تاثیر بسیاری بر روی این بیماری گذاشت و باعث شد زودتر این بیماری در کشور ترکیه ضعیف عمل کند. در دوران کرونا ما شاهد برگزار شدن فستیوال رنگ استانبول نبودیم اما این قرنطینه ها و ضعیف شدن این ویروس باعث شده است تا در سال های 2021 و 2022 شاهد برگزاری این فستیوتال باشیم. پس در دوران کرونا این فستیوال وجود داشته اما در زمانی برگزار شده است که ویروس کرونا تاثیر کمتری بر روی زندگی افراد داشته است.

قیمت بلیط فستیوال رنگ استانبول چقدر است؟

معمولا بسیاری از فستیوال هایی مانند فستیوال رنگ استانبول به صورت رایگان برگزار می شود و تنها امکانات جانبی آن ها هستند که شامل هزینه می باشند. به همین خاطر شما می توانید یک مسافرت بسیار جذاب در کنار حضور در این فستیوال ها داشته باشید و این کار را با کمترین قیمت انجام دهید. شما تنها برای براورد هزینه کافیست قیمت هایی نظر بلیت رفت و برگشت، اقامت، غذا و استفاده از هزینه های جانبی این کنسرت ها را برای خود قرار دهید تا با توجه به آن ها به این کشور وارد شده و سپس در این فستیوال شرکت کنید. می توانید قیمت این دسته از مواردی را که به شما ارائه دادیم را از انواع سایت های معتبر مشاهده کنید.

خرید بلیط فستیوال رنگ استانبول چگونه ممکن می شود؟

خرید بلیط فستیوال رنگ استانبول چگونه ممکن می شود؟

اگر برای ورود به فستیوال های رنگ استانبول نیاز به خرید بلیت ورودی بود، ابتدا شما باید به این کشور سفر کرده و به صورت حضوری این بلیت ها خریداری کنید. معمولی زمانی که این فستیوال ها در انواع ورزشگاه ها برگزار می شود، دارای بلیت ورودی است اما اگر در خیابان این دسته از فستیوال ها برگزار شوند، بلیت ورودی ندارد. این بلیت ها قیمت بسیار خوبی را به خود اختصاص داده اند و معمولا صرف خرید غذا، نوشیدنی و یا برگزاری انواع کنسرت ها و ارائه انواع دی جی ها می باشد. پس زما در وحله اول ابتدا باید مسیر های ورودی خود به این کشور را هموار کنید و سپس اقدام به خریداری کردن بلیت این فستیوال ها به صورت حضوری کنید.

ساعت شروع و پایان فستیوال رنگ استانبول

فستیوال ها به دلیل استقبال بی نظیری که افراد از آن ها دارند، معمولا چندین روز پشت سر هم برگزار می شوند و از ابتدا صبح تا انتهای شب به طول می انجامند. این موضوع بیشتر برای افرادی حائز اهمیت است که در روز این فستیوال نمی توانند در آن شرکت کنند و از روز های دیگر از این فستیوال استفاده می کنند. برای اطلاعات دقیق تر و بهتر از این فستیوال ها می توانید از آژانس های هوایی در این زمینه کمک بگیرید و سپس با این دسته از افراد برای رزرو کردن بلیت های خود صحبت کنید.

بهترین لباس برای شرکت در فستیوال رنگ استانبول کدام است؟

در فستیوال رنگ، رنگ ها از هر جهت به سمت شما پرتاب می شوند. ممکن است دیگر این رنگ ها از روی لباس شما پاک نشوند، به همین دلیل از لباس ها و کفش هایی در این فستیوال استفاده کنید که مطمئن باشید اگر رنگ ها از روی آن ها پاک نشدند، مشکلی برای شما به وجود نیاید. توصیه می شود به هیچ عنوان از لباس های گران قیمت و اکسسوری های استفاده نکنید. نگران پوست خود نباشید زیرا این رنگ ها آسیبی برای پوست شما ندارند و به راحتی نیز از روی پوست شما پاک می شوند. با در نظر گرفتن این شرایط از حضور خود در فستیوال های رنگ لذت ببرید.

سوالات متداول

سوالات متداول

محل برگزاری فستیوال رنگ استانبول کجاست؟

معمولا این فستیوال در خیابان های اصلی یا ورزشگاه ها می باشد.

عکس های فستیوال های استانبول را از کجا مشاهده کنیم؟

به راحتی می توانید با مراجعه به قسمت تصاویر گوگل تمامی عکس های این فستیوال ها را مشاهده کنیم.

جشنواره رنگ در استانبول چیست؟

این فستیوال دقیقا مانند فستیوال رنگ هند است که در ترکیه برگزار می شود.

آیا فستیوال رنگ استانبول ۲۰۲۱ برگزار شده است؟

این فسیتوال در تاریخ ۱۰ سپتامبر ۲۰۲۱ برابر با ۱۹ شهریور ماه ۱۴۰۰ برگزار شده است.

3.4/5 - (9 امتیاز)

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه کنسرت هاخرید بلیطپشتیبانی اینستاگرام